Tauragės rajono savivaldybės

Naujienos

„Žaliasis taškas“ kviečia jungtis prie iššūkio „Misija: švari vasara ‘22“

Su šūkiu „Vasarok. Žingsniuok. Rūšiuok“ pirmoji ir didžiausia pakuočių atliekų tvarkymo organizacija „Žaliasis taškas“ kviečia jungtis prie iššūkio „Misija: švari vasara ‘22“, tapti misijos ambasadoriumi ir leistis į žygius po veiklos 30-metį švenčiančius Lietuvos regioninius parkus.

Tad rugpjūčio 5-ąją 10:00 val.  stovyklavietė „Lakštingalų slėnis“ (tikslios taško koordinatės: 55.390941, 22.233612) junkitės prie „Misija: Švari vasara ’22” komandos, ir žingsniuokite po Pagramančio regioninį parką.

Renginio metu kviesime Jus į specialiai parengtą edukaciją bei pažintinę kelionę po regioninį parką. „Vasarok. Žingsniuok. Rūšiuok“ šūkis kvies ne tik žingsniuoti, vasaroti, pailsinti galvas nuo sunkių darbų, bet ir kartu įgyvendinti kilnią misiją gamtai – išlaisvinti parkus nuo kitų neatsakingai paliktų šiukšlių gamtoje.

Visuose renginiuose „Žaliojo taško“ edukacijų palapinėje dalyvių lauks populiariausi stalo ir lauko žaidimai, kurie pagaminti iš antrinių žaliavų, žinių išbandymas rūšiavimo turnyruose, atliekų perdirbimo ekspozicija, fotosesija ir jėgų išbandymas matuojantis „atostogų atliekų“ kuprinę. Aktyviausių dalyvių laukia prizai, o už įveiktus žingsniavimo ir gamtos išlaisvinimo nuo šiukšlių iššūkius – „Commune DIY“ pagaminti medaliai!

Pasiruoškite patogią avalynę, galvos apdangalą, lengvų užkandžių ir gertuvę vandens.

Žygio maršrutas – žiedinis, tad jį baigsite ten, kur pradėjote. Trasos ilgis – 9 km.

Jei nespėjate į renginį, nesijaudinkite – atvykite jums patogiu metu bei savarankiskai zingsniuokite su #walk15 programėle. Taip pat žingsnuodami junkitės prie grupės „Misija: švari vasara ’22“ (https://www.facebook.com/groups/256662482107107), kur visas naujienas sužinosite pirmieji, o dalindamiesi savo žygių bei atsakingo poilsiavimo akimirkomis, laimėsite tvarius prizus!

Pasidalinkite
Scroll to Top