Tauragės rajono savivaldybės

Naujienos

Tauragės rajono savivaldybės ir „Lidl“ indėlis į žalią ateitį: miestui dovanojama elektromobilių įkrovimo stotelė

Tauragės rajono savivaldybė bendradarbiaudama su prekybos tinklu „Lidl“ miestui padovanojo elektromobilių įkrovimo stotelę, kurioje aplinkai draugiškas transporto priemones vairuojantys tauragiškiai galės nemokamai pasikrauti savo automobilius.

Stotelė yra įrengta prie Tauragėje (Dariaus ir Girėno g. 48) esančios „Lidl“ parduotuvės. Jos bendras galingumas – 44 kW, tad stotelėje vienu metu galima krauti 2 elektromobilius maksimalia 22 kW galia.

„Itin vertiname prekybos tinklo norą bendradarbiauti su mūsų savivaldybe ir kartu miesto gyventojams padovanoti socialiai atsakingą dovaną. Tokios iniciatyvos kaip ši, skatina dar garsiau kalbėti apie šiltnamio efektą skatinančių dujų emisijų mažinimą ir alternatyvių transporto priemonių pasirinkimą – juk tai vienas iš veiksmingiausių būdų, kovojant su klimato kaita. Džiaugiamės, kad kartu su „Lidl“ prie šios kovos galime prisidėti ne tik žodžiais, bet ir konkrečiais veiksmais“, – sako Tauragės rajono savivaldybės Statybos skyriaus specialistas Gediminas Kurlinkus

„Lidl Lietuva“ atstovo teigimu, taip siekiama prisidėti prie savo aplinkos išsaugojimo ateities kartoms, o elektromobilių įkrovimo stotelių įrengimas šalia parduotuvių – vienas iš tokių būdų: „Džiaugiamės, kad jau ketvirtame šalies mieste – Tauragėje – savo pirkėjams siūlome galimybę pasikrauti elektromobilius apsipirkimo metu ir taip mažinti CO2 emisiją miestuose. Dėkojame Tauragės rajono savivaldybei už sklandų bendravimą ir atsakingą darbą kartu bei tikimės, kad tai tik paskatins šalies gyventojus rinktis tvarias transporto priemones“, – sako „Lidl Lietuva“  Centrinės tarnybos vadovas, valdybos narys Marius Kybartas.

Šiuo metu Tauragėje yra įrengtos 8 elektromobilių įkrovimo stotelės. Remiantis „PlugShare“ platforma, kurioje yra registruojamos visos pasaulio elektromobilių įkrovimo stotelės, Tauragės miestas, pagal nemokamų stotelių skaičių vienam gyventojui, Lietuvoje yra tarp pirmaujančiųjų.

„Didžiuojamės galėdami būti vienu iš daugiausiai nemokamų elektromobilių įkrovimo stotelių vienam gyventojui turinčiu miestu. Tendencijos rodo, kad ateityje elektromobiliai taps vis svarbesne mūsų visuomenės dalimi, todėl išplėtota jų įkrovimo infrastruktūra taps būtinu kiekvieno pažangaus miesto elementu. Tikimės, kad ši plėtra paskatins ne tik tauragiškius, bet ir visos šalies gyventojus, renkantis naują transporto priemonę savo žvilgsnį nukreipti į aplinkai draugiškesnius ar visai jos neteršiančius automobilius“, – teigia G. Kurlinkus.

Pasidalinkite
Scroll to Top