Tauragės rajono savivaldybės

Naujienos

Tauragės rajono savivaldybės etapo konkursas „Dainų dainelė“

Tauragės meno mokykloje vyko Lietuvos vaikų ir moksleivių televizijos konkurso „Dainų dainelė“ rajoninis etapas. Konkurse skambėjo daug gražių dainų ir muzikos garsų, kuriuos lydėjo konkurso dalyvių, jų mokytojų, tėvelių, žiūrovų ir vertinimo komisijos palaikymas ir jaudulys.

Lietuvos vaikų ir moksleivių televizijos konkursas „Dainų dainelė” – vienas unikaliausių, daugiausiai dalyvių pritraukiančių, ilgametes tradicijas turinčių ir tęsiančių šalies muzikinių renginių. „Dainų dainelė“ siekia puoselėti dainavimo kultūrą, skatinti gabių vaikų meninę saviraišką, atrinkti geriausius šalies jaunuosius solistus ir vokalinius ansamblius. Dar nuo 1974 m. rengiamas ,,Dainų dainelės“ konkursas į profesionalaus muziko kelią atvedė jau ne vieną šiandien žinomą Lietuvos dainininką.

Šių metų „Dainų dainelės“ konkurse pasirodė 13 solistų iš Tauragės lopšelių-darželių „Kodėlčius“ ir „Žvaigždutė ,Tauragės meno mokyklos, „Šaltinio“ progimnazijos, Žygaičių ir „Versmės“ gimnazijų, bei vienas ansamblis iš vaikų reabilitacijos centro-mokyklos „Pušelė“.

Konkurso dalyvius vertino atsakinga vertinimo komisija: Regina Pilkionienė (Pagėgių savivaldybės meno ir sporto mokyklos chorinio dainavimo mokytoja metodininkė), Algirdas Petraitis (Tauragės meno mokyklos direktorės pavaduotojas ir muzikos mokytojas metodininkas), Justas Kirstukas (Tauragės M. Mažvydo progimnazijos direktoriaus pavaduotojas neformaliajam ugdymui ir muzikos mokytojas), Edita Bartkienė (Tauragės Žalgirių gimnazijos muzikos mokytoja metodininkė), Marytė Jončienė (Tauragės l. d. „Ąžuoliukas“ muzikos mokytoja metodininkė).

Į tolimesnį konkurso etapą buvo išrinkta 10 dalyvių. Zoninis konkurso etapas vyks šių metų sausio 21 d. Tauragėje.

Kaip ir kiekvienais metais konkursą rėmė Tauragės rajono savivaldybė. Visi konkurso dalyviai buvo apdovanoti saldžiais prizais ir atminimo dovanėlėmis. Konkurso dalyvius pasveikino ir sėkmės konkurse linkėjo Tauragės r. sav. švietimo ir sporto skyriaus vyriausioji specialistė Danguolė Petkienė.

Konkursą organizavo Tauragės Pagalbos mokytojui ir mokiniui centras ir Tauragės meno mokykla.

[ngg src=”galleries” ids=”162″ display=”basic_thumbnail” thumbnail_crop=”0″]

Pasidalinkite
Scroll to Top