Tauragės rajono savivaldybės

Naujienos

Tauragės rajono savivaldybės administracijoje darbą pradėjo Vita Marozienė

Spalio 17 dieną Tauragės rajono savivaldybės administracijos Teisės skyriaus pakaitinės vyriausiosios specialistės pareigas pradėjo eiti Vita Marozienė.

Specialistė bus atsakinga už viešosios tvarkos užtikrinimą, spręs su šiais klausimais susijusias problemas, teiks pagal savo kompetenciją siūlymus savivaldybės administracijai, nagrinės gaunamus piliečių skundus, prašymus ir pasiūlymus, tirs administracinius teisės pažeidimus, kontroliuos administracinių nurodymų įvykdymą. Taip pat kartu su kitų valstybinių institucijų atstovais dalyvaus patikrinimuose, pagal kompetenciją organizuos ir koordinuos prevencines priemones, akcijas, administracinių nusižengimų mažinimo savivaldybės teritorijoje projektus.

Vita M. šiais metais baigė Kauno technologijos universitetą, įgijo Viešojo administravimo magistro laipsnį. Studijų metu sukaupė Administracinės teisės žinių, susipažino su teisės aktų rengimo principais ir taisyklėmis, administracinio nusižengimo sudėties kvalifikavimo ir administracinės atsakomybės taikymo ypatumais, administracinių nusižengimų bylų teisena ir pan.

Iki šiol specialistė dirbo Tauragės apylinkės teisme, kuriame buvo atsakinga už dokumentų registravimą, duomenų perdavimą registrams, vykdomųjų dokumentų išdavimą ir kt.

Pasidalinkite
Scroll to Top