Tauragės rajono savivaldybės

Naujienos

Tauragės rajono garbės ambasadoriaus ženklelis įteiktas Viliui Rašimui

Birželio 7 dieną Tauragės rajono meras Dovydas Kaminskas įteikė Tauragės rajono garbės ambasadoriaus ženklelį Viliui Rašimui.

V. Rašimas – profesionalus rankinio žaidėjas ir vartininkų treneris UMF Selfoss klube, taip pat Lietuvos rankinio rinktinės žaidėjas.

„Tauragė – mano gimtinė ir jaunystė. Tai yra mano tėvų namai, į kuriuos aš mielai grįžtu vasarą, per Kalėdas ar pasitaikius galimybei, kai reikia atstovauti Lietuvos rankinio rinktinę. Viskas, ką aš veikiu dabar ir koks esu, prasidėjo Tauragėje. Ėjau į darželį „Ąžuoliukas“, po to į M. Mažvydo pagrindinę mokyklą, o galiausiai pabaigiau „Versmės“ gimnaziją. 4 klasėje rankinio treneris Vytautas Zėringis pakvietė sportuoti rankinį ir tai sėkmingai darau iki šiol. Labai džiaugiuosi, kad turėjau tokią galimybę augti, mokytis ir sportuoti “,– sakė V. Rašimas.

Kaip Tauragės rankinio atstovas, Lietuvos vyrų rankinio rinktinės narys, profesionalus rankinio žaidėjas, o taip pat – vartininkų treneris, Vilius nori pasidalinti savo patirtimi su jaunaisiais Tauragės rankininkais ir jų treneriais, planuoja suorganizuoti mokomąją treniruočių stovyklą.

Viliaus teigimu, pagrindinis jo motyvas tapti Tauragės rajono garbės ambasadoriumi – Tauragėje vykstančios permainus ir drąsus požiūris į ateitį.

Pasidalinkite
Scroll to Top