Tauragės rajono savivaldybės

Naujienos

Tauragės rajono garbės ambasadorės vardas suteiktas Raimondai Masiulytei-Ramchurn

Tauragės rajono taryba priėmė sprendimą suteikti Tauragės rajono garbės ambasadorės vardą Raimondai Masiulytei-Ramchurn. Naujoji garbės ambasadorė jau dešimtmetį gyvena Airijoje, yra profesionali atlikėja, dainuoja kartu su Dublin Gospel choru ir pasirodo įvairiuose airių projektuose.

Tauragės rajono garbės ambasadore tapusi Raimonda save apibūdina kaip aktyvią Airijos lietuvių bendruomenės narę. 2019 metais tautiečiai ją išrinko Airijos lietuvių Metų žmogumi.

Raimonda vaikystę praleido Karšuvos kaime, vėliau mokėsi Skaudvilės vidurinėje mokykloje ir Tauragės muzikos mokykloje, kurioje prasidėjo jos kaip atlikėjos ir dainų kūrėjos kelias.

„Noriu puoselėti ryšį tarp Skaudvilės ir Airijos, įnešti naujų kūrybinių vėjų bei išdidžiai nešti Lietuvos, Tauragės, Skaudvilės bei Karšuvos vardus Airijoje ir pasaulyje“,- sako Raimonda Masiulytė-Ramchurn.

Raimonda taip pat planuoja  prisijungti prie Lietuvos miestų garbės ambasadorių klubo Airijoje, kuriame ambasadoriai iš įvairių Lietuvos miestų dalijasi idėjomis ir gerąja praktika. 

Pasidalinkite
Scroll to Top