Tauragės rajono savivaldybės

Naujienos

Tauragės pilies kiemelyje iškilmingai sutiktas Dakare trečiąją vietą iškovojęs kraštietis Rokas Baciuška

Tauragės pilies kiemelyje iškilmingai sutiktas iš Dakaro į Tauragę sugrįžęs kraštietis Rokas Baciuška, kuris sunkiausiose pasaulio lenktynėse iškovojo trečiąją vietą ir tapo geriausiu naujoku Dakare bei pirmuoju lietuviu gavusiu Dakaro beduino statulėlę.

„Mano širdis plaka dažniau čia, negu Dakare. Labai malonu matyti tiek daug susirinkusių žmonių, artimųjų, tiek draugų, tiek ne draugų“,– kalbėjo R. Baciuška.

Pasak sportininko, šią pergalę jis skiria Tauragei ir itin džiaugiasi galėdamas garsinti gimtojo miesto vardą.

Puikių rezultatų pasiekęs Rokas kalbėjo, kad Dakaro lenktynės buvo sunkiausias jo išbandymas, kurio metu vaikinas numetė net 10 kilogramų. Nors grįžus į Lietuvą dar nebuvo laiko atsikvėpti, vyksta susitikimai su žiniasklaida ir gerbėjais, tačiau jiems pasibaigus, sportininkas pirmiausia žada gerai išsimiegoti ir atgauti jėgas.

Tauragės rajono meras Dovydas Kaminskas sveikindamas sportininką džiaugėsi, kad jo pergalė yra didelis laimėjimas Lietuvai ir ypač Tauragei. „Smagu matyti kai ekrane kalba kraštietis su dideliu tikėjimu ir užsidegimu, sakantis, kad myli Lietuvą ir Tauragę. Tai glosto širdį ir suteikia optimizmo“,– sakė D. Kaminskas.

Mero palaikymą įvertino ir pats lenktynininkas, kuris dėkojo už tikėjimą juo bei padovanojo merui paveikslą, kuriame užfiksuota Roko lenktynių Dakare akimirka.

Sportininko sutikimo metu jį sveikino Seimo nario Romualdo Vaitkaus patarėja Diana Skarbalė, Seimo narės Aušrinės Norkienės patarėja Asta Valinčienė, visureigių klubo „4×4 Tauragė“ klubo prezidentas Antanas Venckus ir kiti tauragiškiai.

[ngg src=”galleries” ids=”163″ display=”basic_thumbnail” thumbnail_crop=”0″]

Pasidalinkite
Scroll to Top