Tauragės rajono savivaldybės

Naujienos

Tauragėje lankosi moksleiviai iš Vokietijos – įgyvendinamas Erasmus+ projektas „My job in a clip“

Tauragės rajono savivaldybės administracijoje lankėsi moksleiviai iš Vokietijos (Nordrhein –Westfalen Nell– Breuning- Berufskolleg), kurie drauge su Tauragės suaugusiųjų mokymo centru dalyvauja „Erasmus+ projekte „My job in a clip“.

Iš viso projekte „My job in a clip“ dalyvauja po 6 mokinius iš abiejų ugdymo įstaigų bei po 3-4 mokytojus. Dauguma moksleivių yra dirbantys, tad projekto tikslas – pristatyti įmones, kuriose darbuojasi šių mokymo įstaigų mokiniai.

Šis projektas tai naujas iššūkis Tauragės suaugusiųjų mokymo centro bendruomenei bei praktinė pamoka besimokantiesiems, kaip svarbu mokytis užsienio kalbų, kurios atveria duris į Europos darbo rinką.

Susitikimo Tauragėje metu aplankyta UAB „Egersund Net“, UAB „Jupiter Bach Lietuva“, UAB „Alantas“, UAB „Lenktas medis“ ir  Tauragės apskrities sergančiųjų epilepsija asociacija.

Vizitų į minėtas įmones metu moksleiviai filmavo ir sukūrė vaizdo klipus apie kiekvienos įmonės veiklą. Svečiai iš Vokietijos džiaugėsi galimybe pamatyti ne tik įvairių įmonių veiklą, bet ir  galimybe susipažinti su Tauragės bei aplinkinių rajonų lankytinomis vietomis. Planuojama, kad sekantis moksleivių susitikimas vyks Vokietijoje. 

Tauragėje, vakar vykusiame susitikime, su projekto nariais susitiko Savivaldybės meras Dovydas Kaminskas, mero patarėja Šarūnė Stasytienė, Švietimo ir sporto skyriaus vyr. specialistė Danguolė Petkienė bei Tauragės suaugusiųjų mokymo centro atstovai.

Meras pristatė savivaldybę, veiklų prioritetus, taip pat su projekto dalyviais kalbėjosi apie Tauragės regiono istoriją, politines šiandienos aktualijas. Švietimo ir sporto specialistė svečiams plačiau papasakojo apie Tauragės rajono  švietimo sistemą, ugdymo įstaigas, neformaliojo vaikų švietimo veiklas.

[ngg src=“galleries“ ids=“112″ display=“basic_thumbnail“ thumbnail_crop=“0″]

Pasidalinkite
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on skype
Share on email
Share on print

Kitos naujienos

Dauglaukis
Pasirašyta sutartis dėl 5 sporto aikštelių atnaujinimo

Tauragės rajono savivaldybės administracija kartu …

Skaityti daugiau »
Tauragės r. maudyklų vandens kokybė birželio mėn.

Informuojame, kad 2022 m. birželio …

Skaityti daugiau »
Skelbiamas elektroninis Centro turgaus nuomos aukcionas

Tauragės rajono savivaldybės administracija skelbia …

Skaityti daugiau »
Scroll to Top