Tauragės rajono savivaldybės

Naujienos

Tauragėje lankėsi švietimo, mokslo ir sporto ministrė Jurgita Šiugždinienė

Penktadienį, liepos 23 d. į Tauragėje kartu su komanda lankėsi švietimo, mokslo ir sporto ministrė Jurgita Šiugždinienė. Susitikimo metu ministrei buvo pristatyta Tauragės r. švietimo būklė, susipažinta su Tūkstantmečio mokyklos programa, įgyvendinimo galimybėmis ir perspektyvomis.

Ministrės vizitas prasidėjo nuo apsilankymo Tauragės baseine, kuriame kartu su Tauragės rajono savivaldybės vadovais ir seimo nariais Aušrine Norkiene ir Romualdu Vaitkumi buvo aptarta Tauragės rajono švietimo būklė, kylančios problemos ir pasiekimai. Ministė J. Šiugždinienė rajono vadovus supažindino su tūkstanmečio mokyklos programa jos įgyvendinimo galimybėmis ir perspektyvomis.

Taip pat buvo aptarta ir COVID-19 situacija ir iššūkiai su kuriais susiduria moksliai ir švietimo bendruomenė. Ministrė savivaldybės atstovams pristatė artėjančių moklso metų situaciją ir tai, kad šių metų mokslo metai prasidės bei toliau turės vykti kontaktiniu būdu ir tik išskirtiniais atvejais turės būti perinama į nuotolinį mokymą. Bendrai pritarta nuomonei, kad sklandžiam ugdymo procesui užtikrinti svarbus skiepijimo procesas ir moksleivių bei mokytojų testavimas.

Vizito metu Tauragės rajono savivaldybės meras Dovydas Kaminskas aprodė Tauragės baseino patalpas ir pristatė viena ambicingiausių Tauragės rajono projektų – Tauragės areną.

Toliau ministrė lankėsi Tauragės profesinio rengimo centre, kur susitiko su įstaigos direktoriumi Vidu Bičku ir mokyklos administracija. Susitikimo metu Mokyklos direktorius supažindino su mokyklos aktualijomis, pristatė atnaujintas ugdymo erdves.

Vėliau Jovarų pagrindinėje mokykloje.

Susitikime su ministre dalyvavo Tauragės rajono savivaldybės meras D. Kaminskas, mero pavaduotoja V. Eičienė, administracijos direktorė G. Rakauskienė, direktoriaus pavaduotojas T. Raulinavičius. Švietimo kultūros ir sporto komiteto pirmininkė R. Bandzinaitė-Latožienė, taip pat seimo nariai Aušrinė Norkienė ir Romualdas Vaitkus bei kitų sporto ir švietimo įstaigų vadovai ir specialistai.

[ngg src=”galleries” ids=”63″ display=”basic_thumbnail” thumbnail_crop=”0″]

Pasidalinkite
Scroll to Top