Tarybos frakcijos

SOCIALDEMOKRATŲ FRAKCIJA:
  1. Rita Grigalienė (frakcijos seniūnė )
  2. Vaclovas Karbauskis (frakcijos seniūno pavaduotojas)
  3. Darius Petrošius (narys)
  4. Efrema Bitinienė (narė)
  5. Pranas Petrošius (narys)
  6. Viktoras Kovšovas (narys)
  7. Matas Petraitis (narys)
  8. Stasys Lapė (narys)

(pasiskelbė Tauragės rajono savivaldybės tarybos 2019 m. balandžio 24 d. posėdyje).

Apie pakeistą frakcijos vadovybę pasiskelbė Tauragės rajono savivaldybės tarybos 2020 m. gruodžio 16 d. posėdyje)

LIBERALŲ FRAKCIJA:
  1. Darius Stankus (frakcijos seniūnas)
  2. Sigitas Mičiulis (frakcijos seniūno pavaduotojas)
  3. Dovydas Kaminskas (narys)
  4. Eglė Ramanauskaitė (narė)
  5. Rima Bandzinaitė-Latožienė (narė)
  6. Vilmantas Liorančas (narys)
  7. Linas Janušonis (narys)
(pasiskelbė Tauragės rajono savivaldybės tarybos 2019 m. gegužės 15 d. posėdyje)
NEPRIKLAUSOMA FRAKCIJA „NEPARTINĖ TAURAGĖ“:
  1. Vidas Bičkus (frakcijos seniūnas)
  2. Sigitas Kancevyčius (frakcijos seniūno pavaduotojas)
  3. Eugenijus Margis (narys)
  4. Robertas Piečia (narys)
(pasiskelbė Tauragės rajono savivaldybės tarybos 2019 m. balandžio 24 d. posėdyje)
LIETUVOS VALSTIEČIŲ IR ŽALIŲJŲ SĄJUNGOS FRAKCIJA:
  1. Kęstutis Balašaitis (frakcijos seniūnas)
  2. Jolanta Skrodenienė (frakcijos seniūno pavaduotoja)
  3. Virginija Eičienė (narė)
(pasiskelbė Tauragės rajono savivaldybės tarybos 2019 m. gegužės 15 d. posėdyje)
TĖVYNĖS SĄJUNGOS-LIETUVOS KRIKŠČIONIŲ DEMOKRATŲ FRAKCIJA:
  1. Giedrė Stulginskienė (frakcijos seniūnė)
  2. Tomas Alijošius (frakcijos seniūno pavaduotojas)
  3. Raimondas Matemaitis (narys)
(pasiskelbė Tauragės rajono savivaldybės tarybos 2019 m. gegužės 15 d. posėdyje)

Koalicijos programa 2019-2023 m.

Tauragės rajono savivaldybės tarybos daugumos (koalicijos) veiklos programa 2019-2023 m.

Tauragės rajono savivaldybės tarybos opozicija

Tauragės rajono savivaldybės tarybos socialdemokratų frakcijos (opozicijos) sudėtis ir veiklos kryptys:
  1. Darius Petrošius (frakcijos seniūnas)
  2. Rita Grigalienė (frakcijos seniūno pavaduotoja)
  3. Efrema Bitinienė (narė)
  4. Pranas Petrošius (narys)
  5. Viktoras Kovšovas (narys)
  6. Matas Petraitis (narys)
  7. Vaclovas Karbauskis (narys)
  8. Stasys Lapė (narys)
(Pasiskelbė Tauragės rajono savivaldybės tarybos 2019 m. balandžio 24 d. posėdyje)
Scroll to Top