Tauragės rajono savivaldybės

Naujienos

Šventiniu laikotarpiu – muzikiniai pasirodymai, tautodailininkų ir bendruomenių mugės

Advento laikotarpis Tauragėje turiningas ir prasmingas. Šventiniu laikotarpiu vyksta įvairios parodos, edukacijos,  kiekvieną sekmadienį, Švč. Trejybės parapijos bažnyčioje ir bažnyčios skvere – muzikiniai pasirodymai, tautodailininkų ir bendruomenių mugės.

Šį sekmadienį, gruodžio 12 dieną, nuo 11 val. kviečiame į Tauragės meno mokyklos moksleivių pasirodymą „Kalėdiniai atvirukai“, o 13 val. į Lietuvos muzikos ir teatro akademijos studentų sakralinės muzikos koncertą.

Sekantį savaitgalį, gruodžio 19 dieną, 11 val. suplanuotas Gospel choro „Gloria“ koncertas, o 13 val. – vargonų ir „Sonum brass trio“ koncertas.

Primename, kad iki gruodžio 19 dienos taip pat vyksta akcija „Rašyk laišką Kalėdų seneliui“. Laiškų dėžutė yra pastatyta prie pagrindinės miesto eglės, Pilies aikštėje, į visus vaikų laiškus bus atsakyta.

Šv. Kūčių vakarą Bažnyčios skvere vyks iškilminga Prakartėlės šventinimo ceremonija, antrąją Kalėdų dieną Švč. Trejybės bažnyčioje suplanuotas styginių kvarteto „Chordos“ koncertas, o Martyno Mažvydo evangelikų liuteronų bažnyčioje – Gospel choro „Gloria“ kalėdinių giesmių koncertas.

Stebuklingo Kalėdų laukimo!

Pasidalinkite
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on skype
Share on email
Share on print

Kitos naujienos

Scroll to Top