Tauragės rajono savivaldybės

Naujienos

Socialinės paramos skyriaus specialistės pareigas pradėjo eiti Dalia Gydaitienė

Sausio 20 dieną Tauragės rajono savivaldybės Socialinės paramos skyriaus specialistės pareigas pradėjo eiti Dalia Gydaitienė.

Specialistė konsultuos Tauragės rajono savivaldybės gyventojus socialinės paramos klausimais (dėl socialinės pašalpos, būsto šildymo, karšto, geriamojo vandens kompensacijų, dėl teisės į kredito, paimto daugiabučiam namui atnaujinti (modernizuoti) ir palūkanų apmokėjimo, dėl išmokų vaikams, dėl vaikų globos (rūpybos) išmokų, tikslinių priedų, pagalbos pinigų šeimynoms, socialinės paramos mokiniams, tikslinių kompensacijų, laidojimo pašalpos, vienkartinės paramos, paramos maistu, dėl pažymų išdavimo apie mokamas išmokas Socialinės paramos skyriuje ir kt.).

2008 m. Klaipėdos Socialinių mokslų kolegijoje Dalia įgijo Socialinio pedagogo kvalifikaciją. Nuo 2019 m. dirbo UAB „Jarinta“, vadybininkės administratorės pareigose, buvo atsakinga už socialinių būstų administravimą.

„Esu atsakinga, iniciatyvi ir lengvai randu bendrą kalbą su įvairiais žmonėmis. Lengvai priimu ir perprantu naujoves“,– sako D. Gydaitienė.

Laisvu laiku Dalia mėgsta skaityti, gaminti rankdarbius bei keliauti.

Pasidalinkite
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on skype
Share on email
Share on print

Kitos naujienos

Scroll to Top