Tauragės rajono savivaldybės

Naujienos

Skirtas papildomas finansavimas reprezentaciniams sporto klubams

Tauragės rajono taryba nusprendė skirti papildomą finansavimą reprezentaciniams sporto klubams – VšĮ „R. Baciuška“ ir Tauragės dvikovinių sporto šakų klubui „SC Kova“.

Sporto klubo VšĮ „R. Baciuška“ sportininkui Rokui Baciuškai skirta 25 tūkst. Eur parama. Lenktynininkas šiuo metu atstovauja Tauragei ir Lietuvai Pasaulio ralio-reidų čempionate, kur siekia iškovoti prizines vietas.

Pirmajame pasaulio čempionato etape – Dakaro ralyje sportininkas iškovojo trečiąją vietą. Tuomet Rokas tapo geriausiu naujoku Dakare bei pirmuoju lietuviu gavusiu Dakaro beduino statulėlę. Antrajame etape Rokas pasiekė antrąją vieta. Liko dar trys etapai, kuriuose R. Baciuška nori patekti tarp 3 geriausiųjų. Artimiausias – Andalūzijos ralis, kuris numatomas 2022 birželio mėn. 7-12 dienomis.

Kitu sprendimu rajono taryba finansavimą skyrė ir reprezentaciniam Tauragės dvikovinių sporto šakų klubui „SC Kova“ (3 300 Eur). Ši suma skirta dviem aukšto meistriškumo sportininkėms, dalyvausiančioms Europos moterų bokso ir Europos moksleivių bokso čempionatuose: Ivetai Lešinskytei – 2 000 Eur, Lukai Vitkutei – 1 300 Eur.

Iš viso 2022 m. Sporto klubų daliniam finansavimui paskirstyta 200 000 Eur. Programos finansuojamos Tauragės rajono savivaldybės biudžeto lėšomis.