Tauragės rajono savivaldybės

Naujienos

Savivaldybės administracijoje vyko susitikimas su jaunimo atstovais

Gegužės 24 dieną Tauragės rajono savivaldybės administracijoje vyko susitikimas su Tauragės rajono ugdymo įstaigų mokinių savivaldų pirmininkais ir Lietuvos moksleivių sąjungos Tauragės mokinių savivaldų informavimo centro nariais. Susitikimo metu pristatyta rengiama apklausa, skirta išsiaiškinti moksleivių savijautą mokyklos aplinkoje, diskriminacijos ar kitus atvejus.

„Apklausa buvo rengiama pasitelkiant specialistų pagalbą, ji bus paviešinta kitos savaitės pabaigoje. Tikimės, kad tai padės atskleisti tikrąją situaciją apie emocinę aplinką mokykloje“,– sakė Jaunimo politikos koordinatorius Eimantas Knatauskas.

Jaunimo atstovai aptarė emocinę aplinką jų mokykloje, įvairias situacijas, taip pat išskyrė profesinio ugdymo konsultanto poreikį. Mokinių manymu, būtų naudinga pasikonsultuoti dėl karjeros galimybių, iš arčiau susipažinti su profesijomis, kad atėjus metui pasirinkti savo profesinį kelią, tai padaryti būtų lengviau.

Švietimo ir sporto skyriaus vedėja Jūratė Veisienė patikslino, kad nuo kitų metų profesinio ugdymo konsultanto etatas ugdymo įstaigose bus privalomas, tad mokiniai galės konsultuotis, gauti daugiau informacijos dėl studijų užsienyje ir sužinoti atsakymus į kitus su karjera susijusius klausimus.

Susitikime dalyvavęs Tauragės rajono meras Dovydas Kaminskas išklausė jaunimo lūkesčius bei pasidžiaugė, kad yra keliami svarbūs klausimai.

„Žaviuosi, kad kiekvieną mėnesį susitinkate ir keliate jaunimui aktualius ir rūpimus klausimus. Kalbėti svarbu, nes tada problemos bus išspręstos“,– sakė D. Kaminskas.

Susitikime dalyvavo mokiniai iš Tauragės „Šaltinio“, „Aušros“ progimnazijų, Tauragės „Versmės“, Žalgirių, Žygaičių, Skaudvilės gimnazijų, Jovarų pagrindinės mokyklos ir kitų ugdymo įstaigų, taip pat Jaunimo reikalų koordinatorė Inga Meištininkaitė.

Pasidalinkite
Scroll to Top