Urbanistika ir statyba

Tauragės rajono savivaldybės urbanistikos ir statybos informacija

Architektūros ir geodezijos skyriaus vedėjas

-

Respublikos g. 2, Tauragė 72256, Kabineto Nr. 215

Urbanistikos ir statybos naujienos

Gamtinės oro sąlygos sustabdė Gedimino gatvės remonto darbus

Nors ilgai laukti Gedimino gatvės remonto darbai įsibėgėjo ir jau …

Skaityti daugiau »
Pristatyti projekto „Vaizduotės vingiai“ rezultatai

Tauragės rajono savivaldybės administracija siekia vystyti buvusio hipodromo teritoriją Tauragės …

Skaityti daugiau »
darbai
Tauragės dvaro gatvėje pradėti įrenginėti lietaus nuotekų surinkimo tinklai

Tauragės dvaro gatvėje prasidėjo darbai – tarp daugiabučių gyvenamųjų namų …

Skaityti daugiau »

Teritorijų planavimas ir dokumentai

Žemės sklypų formavimo ir pertvarkymo projektai

Informacija apie pradedamus žemės sklypų formavimo ir pertvarkymo projektus
Paskelbimo dataInformacinis pranešimas
2022-09-16Informuojame, kad pradedamas rengti, žemės sklypo formavimo ir pertvarkymo projektas Tauragėje, Stoties g. 29. Planavimo tikslas – suformuoti žemės sklypą esamiems statiniams ir įrenginiams eksploatuoti pagal Nekilnojamojo turto kadastre įrašytą jų paskirtį (registro Nr.95/37898).
Susipažinti su rengiamu projektu ir su juo susijusiais dokumentais galima Žemėtvarkos planavimo dokumentų rengimo informacinėje sistemoje (toliau – ŽPDRIS) adresu www.zpdris.lt, paslaugos Nr. ZSFP-110297. Taip pat prisijungę prie ŽPDRIS sistemos turėsite galimybę sekti elektroninių paslaugų, teikiamų ŽPDRIS priemonėmis, būsenų pasikeitimą, susipažinti su rengiamu Projektu, bei teikti pasiūlymus dėl parengto Projekto sprendinių. Pasiūlymus dėl parengto Projekto sprendinių taip pat bus galima teikti raštu Tauragės rajono savivaldybės administracijai, Respublikos g. 2, Tauragė, gyventojų priėmime 116 kab.
2022-09-16Informuojame, kad pradedamas rengti, žemės sklypo formavimo ir pertvarkymo projektas Tauragėje, Stoties g. 31. Planavimo tikslas – suformuoti žemės sklypą esamiems statiniams ir įrenginiams eksploatuoti pagal Nekilnojamojo turto kadastre įrašytą jų paskirtį (registro Nr.95/37903).
Susipažinti su rengiamu projektu ir su juo susijusiais dokumentais galima Žemėtvarkos planavimo dokumentų rengimo informacinėje sistemoje (toliau – ŽPDRIS) adresu www.zpdris.lt, paslaugos Nr. ZSFP-110416. Taip pat prisijungę prie ŽPDRIS sistemos turėsite galimybę sekti elektroninių paslaugų, teikiamų ŽPDRIS priemonėmis, būsenų pasikeitimą, susipažinti su rengiamu Projektu, bei teikti pasiūlymus dėl parengto Projekto sprendinių. Pasiūlymus dėl parengto Projekto sprendinių taip pat bus galima teikti raštu Tauragės rajono savivaldybės administracijai, Respublikos g. 2, Tauragė, gyventojų priėmime 116 kab.
Teisės aktai

Statybos dokumentai

Miesto adresai

Informacija apie suteiktus, pakeistus arba panaikintus adresus
Paskelbimo dataĮsakymo/sprendimo dataĮsakymo/sprendimo numerisĮsakymas/sprendimasDokumentai
2021-03-18Dėl adresų pakeitimo ir suteikimo Tauragėje, Naujojoje ir Signalo gatvėseProjektas
2022-02-04Dėl adreso suteikimo Tauragės r. sav., Gaurės sen., Stragutės k. Sodų g.Projektas
Teisės aktai
Naudingos nuorodos

Statinių naudojimo priežiūra

Dėl nekilnojamojo turto įrašymo į apleisto ar neprižiūrimo nekilnojamojo turto sąrašą

Tauragės rajono savivaldybės administracija informuoja, kad vadovaujantis Tauragės rajono savivaldybės tarybos 2019 m. birželio 5 d. sprendimu Nr. 1-207 patvirtinto „Apleisto ar neprižiūrimo nekilnojamojo turto nustatymo tvarkos aprašo“ (toliau – Aprašas) 10 punktu, Tauragės rajono savivaldybės administracijos direktoriaus 2019 m. birželio 18 d. įsakymu Nr. 5-684 sudaryta apleisto ar neprižiūrimo nekilnojamojo turto nustatymo komisija (toliau – Komisija) nusprendė Tauragės rajono savivaldybės tarybai siūlyti fiziniam asmeniui V.G. priklausančius gamybos, pramonės paskirties pastatus (gaterinę ir medienos apdirbimo cechą), adresu Laukų g. 9, Dapkiškių k., Tauragės sen., Tauragės r. sav. (Un. Nr. 7797-4010-2012 ir Un. Nr. 7797-4010-2023) įrašyti į apleisto ar neprižiūrimo nekilnojamojo turto sąrašą (toliau – Sąrašas) bei pagal Tauragės rajono savivaldybės tarybos 2020 m. gegužės 27 d. sprendimo Nr. 1-161 „Dėl nekilnojamojo turto mokesčio tarifų nustatymo 2021 metams“ 2 punktą, nustatyti šiam nekilnojamajam turtui 3 proc. nekilnojamojo turto vertės mokesčio tarifą.

Pagal Aprašo 3 ir 11 punktus, savininkas, valdytojas ar jo įgaliotas asmuo per 20 kalendorinių dienų nuo šios informacijos paskelbimo dienos gali Komisijai pateikti dokumentus, įrodančius, kad nekilnojamasis turtas nėra apleistas arba, kad atitikimas yra nulemtas vienos ar keleto Aprašo 11.1 – 11.4 punktuose numatytų aplinkybių.

Vadovaujantis „Apleisto ar neprižiūrimo nekilnojamojo turto nustatymo tvarkos aprašo“ (toliau – Aprašas), patvirtinto Tauragės rajono savivaldybės tarybos 2019 m. birželio 5 d. sprendimu Nr. 1-207, 15 punktu, informuojame, kad Tauragės rajono savivaldybės tarybos 2020 m. lapkričio 18 d. sprendimu Nr. 1-302 „Dėl Tauragės rajono savivaldybės tarybos 2019 m. lapkričio 27 d. sprendimo Nr. 1-371 „Dėl apleisto ar neprižiūrimo nekilnojamojo turto sąrašo patvirtinimo“ pakeitimo“, gamybos, pramonės paskirties pastatai (gaterinė ir medienos apdirbimo cechas), adresu  Laukų g. 9, Dapkiškių k., Tauragės sen., Tauragės r. sav. (Un. Nr. 7797-4010-2012 ir Un. Nr. 7797-4010-2023) buvo įrašyti į apleisto ar neprižiūrimo nekilnojamojo turto sąrašą (toliau – Sąrašas). Pagal Tauragės rajono savivaldybės tarybos 2020 m. gegužės 27 d. sprendimo Nr. 1-161 „Dėl nekilnojamojo turto mokesčio tarifų nustatymo 2021 metams“ 2 punktą, į šį Sąrašą įrašytam nekilnojamajam turtui buvo nustatytas nekilnojamojo turto mokesčio tarifas – 3 proc. nekilnojamojo turto mokestinės vertės. 

Teisės aktai
Scroll to Top