Tauragės rajono savivaldybės

Naujienos

Rugsėjo 22-oji – diena be automobilio: kviečiame prisidėti prie tvaraus judumo iniciatyvos

meras (3)Rugsėjo 22-oji – tarptautinė diena be automobilio, tad kviečiame prisidėti prie kasmetinės tvaraus judėjimo akcijos ir automobilį iškeisti į ėjimą, viešąjį transportą, paspirtuką, dviratį ar kitą netaršią transporto priemonę.

Prisidėti prie tvaresnės Lietuvos kūrimo galime kiekvienas – paprastais kasdieniais veiksmais, mažais pokyčiais, sąmoningesniais pasirinkimais. Ėjimas – vienas jų. Automobilius iškeisdami į žingsnius, rūpinamės ne tik savo fizine bei emocine sveikata, bet ir reikšmingai prisidedame prie švaresnio oro, žalesnių miestų ir geresnės gyvenimo kokybės puoselėjimo.

Vienu iš 100 klimatui neutralių miestų iki 2030-ųjų siekianti tapti Tauragė metė žingsnių iššūkį visai Europai: pakvietė eiti už savo miestą ir išsiaiškinti, kuris iš jų yra pats tvariausias. 100 tvariausių miestų žingsnių iššūkio dalyviai – miestai, patekę į oficialią Europos Komisijos miestų misiją ir kryptingai siekiantys įgyvendinti sprendimus, leisiančius savo pėdsaką aplinkai sumažinti iki minimalios ribos. Kviečiame parsisiųsti #walk15 programėlę ir rinkti žingnsnius bei padėti Tauragei iškovoti tvariausio miesto titulą.

Prisidėti prie Judumo savaitės iniciatyvos galime ir keliaudami naujais, patogiais elektriniais autobusais. Kelionės jais yra nemokamos visiems, o susirasti aktualaus maršruto tvarkaraštį ir susiplanuoti savo kelionę galime adresu www.stops.lt/taurage+

Tauragės rajono gyventojai taip pat turi galimybę nemokamai naudotis dviračių saugyklomis, kurios yra patogios, saugios ir tokios vienintelės Lietuvoje. Būdų judėti tvariau – daug. Kviečiame pasirinkti sau tinkamus ir būti įkvepiančiu pavyzdžiu kitiems!

Pasidalinkite
Scroll to Top