Tauragės rajono savivaldybės

Naujienos

Renginys norintiems kurti ir vystantiems socialinį verslą

Vystote socialinį verslą, o gal planuojate jį kurti? Ar žinote, kaip pamatuoti socialinio verslo kuriamą poveikį ir kodėl būtina tą daryti? Gegužės 5 d. kviečiame į nemokamą renginį, skirtą socialinio verslo atstovams ar norintiems tokiais tapti!

Renginio metu ilgametę patirtį socialinio verslo srityje turinti lektorė Andželika Rusteikienė pasakos, kas yra socialinis verslas, kuo jis ypatingas, pristatys, koks yra socialinio verslo veikimo modelis ir bruožai.Lektorė Simona Laiconaitė papasakos apie pokyčių teoriją bei pristatys, kaip matuojamas socialinio verslo poveikis.

Renginyje taip pat susipažinsite su Tauragės apskrityje veikiančiais socialinių verslų įkūrėjais ir išgirsite jų verslų istorijas.

Andželika Rusteikienė – „Lietuvos Junior Achievement” vadovė. Andželika puoselėja NVO ir verslo partnerystės kūrimą, yra sukaupusi patirtį tvaraus verslo, etikos ir socialinio verslo vystymo srityse, turi patirties kuriant verslą, formuojant komunikacijos strategijas, dirbant tarptautinio bendradarbiavimo srityse. Andželika yra Ekonominio bendradarbiavimo ir plėtros organizacijos (EBPO) verslumo ambasadorė, Europos Komisijos socialinės ekonomikos ir socialinio verslo ekspertų grupės narė, Lietuvos socialinio verslo asociacijos steigėja, ilgametė iniciatyvos „Baltoji banga“ puoselėtoja ir valdybos narė, Krizių įveikimo centro valdybos narė. Andželika veda mokymus verslumo ir socialinio verslumo ugdymo ir kūrimo temomis.

Simona Laiconaitė – verslo konsultantė ir mentorė. Simona turi beveik dešimties metų darbo su socialiniais verslais patirtį. Sritys, kuriomis domisi Simona: verslo modelio atradimas ir/ar keitimas, mažų komandų efektyvumas, naujų produktų ir paslaugų kūrimas, esamo verslo plėtra bei įvaizdis, komunikacija ir turinio rinkodara.

Renginys vyks gyvai bendradarbystės centre „Spiečius“, adresu: Dariaus ir Girėno g. 22, Tauragė. Būtina išankstinė registracija: https://bit.ly/3xLusFP

Pasidalinkite
Scroll to Top