Thomo Manno festivalio kamerinės muzikos vakaras

Thomo Manno festivalis svečiuojasi Tauragėje, tad kviečiame į kamerinės muzikos vakarą. Tauragės pilies menėse (Dariaus ir Girėno g. 5) bus grojami Joseph Haydn (1732 – 1809) ir Luigi Boccherini (1743 – 1805) kūriniai. Gros Kauno kvartetas: Karolina Beinarytė-Palekauskienė (I smuikas), Aistė Mikutytė (II smuikas), Eglė Lapinskė (altas), Saulius Bartulis (violončelė). Saulius S. Lipčius gros gitara. Koncerto vedėja Vytautė Markeliūnienė.

Thomo Manno festivalis pasižymi išskirtine renginių vieta ir organišku įvairių menų jungimu pagrindinei kiekvieno festivalio temai, kuri konkrečiai susieta su Thomo Manno kūryba ir mintimis. Nobelio premijos laureato Thomo Manno vardas ir šiandien simbolizuoja atvirumą pasauliui ir kosmopolitiškumą. Buvusio vasarnamio šeimininko vardas – lyg sinonimas tarptautinei Thomo Manno kultūros centro veiklai. Todėl rašytojas – ne tik vasarnamio šeimininkas, bet ir globėjas, nors ir nesamas, tačiau dvasiškai nuolat juntamas.

Renginio organizatorius: Tauragės krašto muziejus “Santaka”

Partneris VŠĮ Thomo Manno kultūros centras
Projektą finansuoja: Lietuvos kultūros taryba ir Tauragės rajono savivaldybė

///

Renginyje dalyvauti galės (išskyrus nustatytas išimtis) tik asmenys, kurie atitinka GALIMYBIŲ PASO kriterijus. Renginio metu bus fotografuojama.
Daugiau informacijos: [email protected] arba 862259269

Data

2021 10 06
Baigėsi!

Laikas

17:00

Vieta

Tauragės pilies menės
Dariaus ir Girėno g. 5

Organizatorius

Tauragės krašto muziejus „Santaka“
Scroll to Top