Susitikimas su nuomonės formuotoja-Kamtauta Braškė

Lapkričio 10 d. 15.30 val. Tauragės Kultūros centre svečiuosis nuomonės formuotoja Kamtauta Braškė.
Kamtauta Braškė – instagrame išpopuliarėjusi nuomonės formuotoja, kasdien savo 52 tūkstančius sekėjų  įkvepianti šypsotis ir gerai jaustis. Sąmoningai gyvenanti verslininkė jau šešerius metus nevartoja alkoholio ir kasdien sportuoja, o sporto salėje kompaniją moteriai dažnai palaiko ir garsūs šalies vyrai – aktorius Audrius Bružas, treneris Paulius Ratkevičius ir „influenceris“ Naglis Bierancas.
Jau šešeri metai,  kaip Kamtauta Braškė sportuoja šešis kartus per savaitę. Rytą pradeda anksti – keliasi 5 val. ryto, o miegoti eina 22 val. Pasak Braškės, jei ji nueina miegoti vėliau ir atsikelia vėliau, atsiranda toksiškų minčių, negatyvo, kuriam sunku nepasiduoti. Be to, tada dažniausiai norisi kokio nors nesveiko maisto, pavyzdžiui, mėsainio. Tad disciplina labai svarbu.
Vien pažiūrėjus jos socialinių tinklų įrašus, galima suprasti, kad ji tikra pozityvo bomba! Mėgstanti keliauti ir pramogauti, mėgstanti sportuoti ir drąsinanti kitus išbandyti šį kelią. Pozityvi, nuoširdi ir visuomet su šypsena.
Humoro jausmo trūkumo pas jos tikrai nėra. Tą žino net jos kaimynai, kurie pripratę išgirsti jos šūktelėjimus „Kaimynai!“.
Kuo tuoliau – tuo pozityviau į gyvenimą!
Susitikime su tauragiškiais Kamtauta Braškė papasakos apie discipliną, visus motyvuos skleisti pozityvą , nebūti ,,subinveidžiais”.
Jau lapkričio 10 d. 15.30 val. Tauragės kultūros rūmuose!
Registraciją į renginį: https://forms.gle/gMRGXnGeRJkg2Sna6

Data

2021 11 10
Baigėsi!

Laikas

15:30 - 16:30

Vieta

Tauragės kultūros rūmuose

Organizatorius

Tauragės kultūros centras
Scroll to Top