PERKELTA Į VASARIO 14 D. Komedija „BUVUSI MILIJONIERIAUS ŽMONA“

PERKELTA Į VASARIO 14 D. PREMJERA! Teatro komedija „BUVUSI MILIJONIERIAUS ŽMONA“

𝐏𝐚𝐬𝐢𝐤𝐞𝐢𝐬𝐭𝐢 𝐬𝐚𝐯𝐨 𝐛𝐢𝐥𝐢𝐞𝐭𝐮𝐬 𝐢̨  𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐦. 𝐯𝐚𝐬𝐚𝐫𝐢𝐨 𝟏𝟒 𝐝. 𝐫𝐞𝐧𝐠𝐢𝐧𝐢̨ 𝐚𝐫𝐛𝐚 𝐬𝐮𝐬𝐢𝐠𝐫𝐚̨𝐳̌𝐢𝐧𝐭𝐢 𝐩𝐢𝐧𝐢𝐠𝐮𝐬 𝐠𝐚𝐥𝐢𝐦𝐚 𝐩𝐞𝐫 𝐛𝐢𝐥𝐢𝐞𝐭𝐮̨ 𝐩𝐥𝐚𝐭𝐢𝐧𝐭𝐨𝐣𝐚̨ 𝐰𝐰𝐰.𝐤𝐚𝐤𝐚𝐯𝐚.𝐥𝐭

Esame girdėję daug įvairių istorijų apie tai, ką po skyrybų veikia turtingi vyrai. Jaunos merginos ant jachtos denio, raudoni kabrioletai, pramogos kazino bei kitos klišės.

O ką po skyrybų veikia dama, kuri sau gali leisti viską? Atėjo laikas į šią situaciją pasižiūrėti pro moteriškus akinius.

Vyrui išėjus pas jaunesnę, pradėti naują gyvenimą nėra lengva. Tačiau, jei pečių neslegia kasdienės problemos, gali būti tikrai įdomu. Vaikai užauginti, energijos – į valias, kelionės po pasaulį – pasiekiamos ranka. Bet ar to gana, norint rasti naują gyvenimo džiaugsmą?

Jau šį rudenį Inga Valinskienė grįžta į teatro sales visoje Lietuvoje. Komedijoje „Buvusi milijonieriaus žmona“ ji scena dalinsis su puikiai šalies žiūrovams pažįstamais Mantu Vaitiekūnu bei Juozu Gaižausku. Kuriam vyrui pavyks užkariauti milijonierės širdį? Kuriam iš jų pavyks įrodyti, kad ieško meilės, o ne pinigų?

Šis spektaklis – tai akivaizdus įrodymas, jog gyvenimas gali būti labai ironiškas ir nenuspėjamas. Provokuojanti istorija atskleis seną tiesą, jog ieškoti naujovių – niekada nevėlu.

Šio spektaklio scenarijaus autorius – ne vieną kultinę teatro ir kino komediją sukūręs Tadas Vidmantas, spektaklį režisavo Balys Latėnas.

Bilietus platina: www.kakava.lt

 

Data

2022 11 25
Baigėsi!

Laikas

18:00

Vieta

Kultūros rūmai Dariaus ir Girėno g. 3, Tauragė
Scroll to Top