Parodos „Frozen frames/Jono portretai“ pristatymas | KVADRATU

Menų festivalis „Kvadratu“ birželio 17 d. kviečia į Tauragės pilį visai šiuolaikinio meno programai. 16.00 val. Tauragės krašto muziejaus „Santaka“ Fotografijos galerijoje parodos „Frozen frames/Jono portretai“ pristatymas.
Avangardinio kino guru Jono Meko (1922-2019) paprašytas reprodukuoti kadrus iš 16 mm filmo juostos, fotomenininkas Arūnas Kulikauskas apie 1992-uosius metus sukonstravo savadarbį aparatą ir pradėjo eksperimentuoti. Eksperimentų rezultatas buvo skaidrė, kurioje matosi ne vienas, bet keletas filmo kadrų. Atspaudai, kuriuos matote šioje paroje yra galutiniai bandymai prieš spausdinant parodinius darbus.
Paroda Fotografijos galerijoje veiks iki rugpjūčio 5 d.
O—O
|—–|
O—O
APIE MENŲ FESTIVALĮ KVADRATU
Menų festivalį KVADRATU Tauragės krašto muziejus „Santaka“ organizuos ketvirtą kartą. 2021 metais pandeminė realybė vertė ieškoti naujų festivalio formų, naujų komunikacinių platformų, naujų būtų užmegzti ryšį su auditorijomis. Pandemija izoliavo ir vertė atidžiau pažvelgti į vietą, kurioje gyvename, į žmones prie pat, į vaikus, kuriems sustojo laikas. Žiūrėjome pro langą lyg per kameros objektyvą, o „langas“ žiūrėjo į mus. Globalus pasaulis, kur galima kūnu ir mintimis būti visur, kelia klausimą, kur yra tikrieji žmogaus namai? Namai – tai geografinė, fizinė ir dvasinė vieta, tai saugi priebėga. Į namus grįžtama po klajonių pasaulyje pailsėti. Šįmet supratome, kad namus kartais tenka ginti. 2022 metų Menų festivalio „Kvadratu“ šaukinys: „Namų kvadratas“.
Organizatorius Tauragės krašto muziejus „Santaka“
Projektą Menų festivalis „Kvadratu“ finansuoja Lietuvos kultūros taryba ir Tauragės rajono savivaldybė
///
Renginyje bus fotografuojama. Daugiau informacijos: [email protected] arba 8 676 87 756

Data

2022 06 17 - 2022 08 05
Baigėsi!

Vieta

Tauragės krašto muziejus "Santaka" Dariaus ir Girėno g. 5
Tauragės krašto muziejus "Santaka" Dariaus ir Girėno g. 5
Scroll to Top