Nepatogus kinas. Filmas „Nothing Compares“

Festivalis „Nepatogus kinas“ atkeliauja į Tauragės B. Baltrušaitytės viešąją biblioteką!
Tarptautinis dokumentinių filmų festivalis „Nepatogus kinas“ spalio 8–30 d. vėl pasklis po visą Lietuvą. Tarptautiniuose festivaliuose kruopščiai atrinktus filmus bus galima išvysti ne tik kino ir namų ekranuose – Tauragės B. Baltrušaitytės viešosios bibliotekos lankytojai galės nemokamai žiūrėti filmus „Nothing compares“, „Vanduo, vėjas, dulkės, duona“ (vaikams) ir „Daugiau nei atsimenu“ bei „Namai iš šukių“.
„Visuomet norėjome rinktinius festivalio filmus parodyti kuo didesniam žiūrovų ratui, tad prieš kelerius metus subūrėme patikimų ir motyvuotų partnerių tinklą – juk kone kiekviename mieste ir miestelyje yra įsikūrusi biblioteka. O jos lankytojai – smalsūs, žingeidūs, kokybišką kultūrinį turinį mėgstantys žmonės. Šiemet „Nepatogaus kino“ programą rodys 190 šalies bibliotekų“, – pasakoja festivalio „Nepatogus kinas“ vadovas Gediminas Andriukaitis.
Šiemetinėje festivalio programoje nugulusios istorijos – netikėtos, įkvepiančios, atviros, drąsios, iššaukiančios, demaskuojančios.
Spalio 11 d., antradienį, 14 val. B. Baltrušaitytės viešojoje bibliotekoje vyks filmo „Nothing Compares“ (rež. Kathryn Ferguson) peržiūra ir virtualus susitikimas su muzikologu, radijo laidų vedėju Ramūnu Zilniu. Filmas pasakoja apie Sinead O’Connor – 90-taisiais ji buvo viena kontroversiškiausių ir labiausiai nesuprastų pop atlikėjų pasaulyje, išsiskirianti savo aktyvistinėmis provokacijomis. Ji taip pranoko savo laiką, jog pasaulis jos vis dar nepasivijo. Po filmo su R. Zilniu kalbėsimės apie Sinead O’Connor fenomeną, pop muziką, žvaigždes ir aktyvizmą.

Data

2022 10 11
Baigėsi!

Laikas

14:00

Organizatorius

Tauragės B. Baltrušaitytės viešoji biblioteka
Scroll to Top