!!! ATŠAUKTAS „KONSTRUKTOR CITY” INTERAKTYVUS SPEKTAKLIS VAIKAMS

ATŠAUKTAS!!!

KONSTRUKTOR CITY INTERAKTYVUS SPEKTAKLIS | TAURAGĖ
Renginio organizatoriai praneša, kad atšauktas renginys “KONSTRUKTOR CITY INTERAKTYVUS SPEKTAKLIS | TAURAGĖ”, kuris turėjo įvykti kovo 30 d.
Pirkę kasose arba pagal išankstinę sąskaitą prašome užpildyti pinigų grąžinimo formą.

𝐈𝐍𝐓𝐄𝐑𝐀𝐊𝐓𝐘𝐕𝐔𝐒 𝐒𝐏𝐄𝐊𝐓𝐀𝐊𝐋𝐈𝐒 𝐕𝐀𝐈𝐊𝐀𝐌𝐒 „𝐊𝐎𝐍𝐒𝐓𝐑𝐔𝐊𝐓𝐎𝐑 𝐂𝐈𝐓𝐘”. Kovo 30 d. 18 val. Tauragės kultūros rūmuose

Režisierius: Jekaterina Gaura
Audiospektaklio trukmė 1 valanda 30 minučiu.
Amžius: 1-10 metų.
Vienam vaikui iki 3 metų įėjimas nemokamai su lydinčių tevelių.

Nėra paslaptis, kad Lego konstruktoriai yra super-konstruktoriai, kurie patinka ir vaikams, ir ju tėvams. Bet kokio amžiaus, bet kokios nuotaikos – mes mielai žaidžiame ir sugalvojame savo istorijas. „Lego“ yra vienas iš labiausiai mėgstamų žaidimų tarp vaikų visame pasaulyje. Ir Lietuva jokiu būdu nėra išimtis! Vaikams paruošėme savo teatralizuotą Lego miesto gyventojų nuotykių versiją! Jaunieji žiūrovai, berniukai ir mergaitės, labai mėgsta pasakas ir magiją. O kas bus, jei Lego miesto gyventojai bus perkelti į pasaką? Tai tikrai bus nuostabus nuotykis.

Siūžėtas: Lego mieste šiandien tikra šventė, visi ruošiasi smagiausioms pramogoms! Lego miesto gyventojai pakvietė draugus į vakarėlį. Emetas ir Liusi yra geriausi draugai, jie paruošė nuostabų vakarą miestui ir beveik prieš laikrodžio rodyklę parodė tiksliai 12:00, kai staiga užgęsta šviesa, tamsiosios piktadarių jėgos įsiveržia į šventę ir pagrobia Liusi.

Emetui su draugais teks patirti daug sunkumų ir išbandymų. Jam į pagalbą ateina Lego miesto gyventojai, nepagaunami nindžiagai, ir šventės svečiai – robotai transformeriai! Jie visi turi kovoti su pagrindinėmis blogio jėgomis.

Kad išgelbėtų Liusi, malonios ir sąžiningos širdies vyras, nuoširdžiai mylintis Liusi, turėjo stoti į mūšį su kraujo ištroškusiu voru! Emetas meta iššūkį vorui ir nugali jį savo gera širdimi bei su draugu pagalba.

Pagaliau Liusi grįžta su Emetu, o Lego miestas vėl yra pats linksmiausias ir šventiškiausias miestas.

Bilietus galite įsigyti: www.bilietai.lt ir Tauragės kultūros centro kasoje

Data

2023 03 30

Laikas

18:00 - 19:20

Vieta

Kultūros rūmai Dariaus ir Girėno g. 3, Tauragė
Scroll to Top