Filmas visai šeimai “Meškio Tedžio Kalėdos”

𝗚𝗿𝘂𝗼𝗱𝘇̌𝗶𝗼 𝟭𝟵 𝗱. 𝟭𝟴 𝘃𝗮𝗹. 𝗧𝗮𝘂𝗿𝗮𝗴𝗲̇𝘀 𝗸𝘂𝗹𝘁𝘂̄𝗿𝗼𝘀 𝗿𝘂̄𝗺𝘂𝗼𝘀𝗲 𝗳𝗶𝗹𝗺𝗮𝘀 𝘃𝗶𝘀𝗮𝗶 𝘀̌𝗲𝗶𝗺𝗮𝗶 “𝗠𝗲𝘀̌𝗸𝗶𝗼 𝗧𝗲𝗱𝘇̌𝗶𝗼 𝗞𝗮𝗹𝗲̇𝗱𝗼𝘀” – 𝗮𝗽𝗶𝗲 𝘀𝘁𝗲𝗯𝘂𝗸𝗹𝘂𝘀, 𝗸𝘂𝗿𝗶𝘂̨ 𝘃𝗶𝘀𝗶 𝘁𝗮𝗶𝗽 𝗹𝗮𝘂𝗸𝗶𝗮𝗺𝗲.

Mažą miestelį apgaubia pasakiška Kalėdų dvasia. Ore tvyro žiemos stebuklų ir magijos jausmas, visi gyventojai skuba į kalėdinę mugę, kurioje – pats tikriausias prieššventinis chaosas. Gražiausių metų švenčių laukia ir mažoji mergaitė Mirijan. Ji kartu su savo mažuoju broliuku, mama ir tėčiu seniai pasipuošė eglutę, tuoj atvažiuos močiutė ir senelis ir jie visi kartu sės prie stalo šventinės vakarienės, o tada prasidės patys tikriausi burtai! Paskutinę minutę Mirijan mama pasiunčia mergaitę į parduotuvę riešutėlių, mat juos suvalgė mažasis broliukas, o be jų burtai – neįmanomi!

Pakeliui iš parduotuvės Mirijan dėmesį patraukia kalėdinė loterija. Šalia daugybės žaislų, kuriuos galima laimėti, mergaitė pamato tai, apie ką svajojo visą savo gyvenimą – miela minkštutėlį pliušinį meškiuką! Jų aklys susitinka, Mirijan visiškai tikra – jis GYVAS! Jeigu meškiukas Tedis galėtų gyventi kartu su ja, ji būtų pati laimingiausia mergaitė visame pasaulyje, bet …ne viskas taip paprasta! Pasirodo Tedis turi kitų svajonių – jis norėtų, kad loterijoje jį laimėtų ne vaikas, o turtingas suaugęs žmogus, o tada, jie kartu keliautų po platųjį pasaulį! Keistai susipažinę Mirijan ir meškiukas Tedis net neįtaria, kad netrukus jų abiejų laukia neįtikėtini, stebuklų kupini nuotykiai, kurie nutinka tik per Kalėdas!

Jauki, pamokanti Kalėdinė pasaka visai šeimai apie draugystės svarbą, artimųjų šilumą, jaukumą ir stebuklus, kurių visi taip laukiame.

MEŠKIO TEDŽIO KALĖDOS (TEDDY’S CHRISTMAS)

FILMO PREMJERA: 2022 12 16

REŽISIERIUS: Andrea Eckerbom

AMŽIAUS CENZAS: įvairiaus amžiaus žiūrovams

TRUKMĖ: 78 min.

VAIDINA: Marte Klerck-Nilssen, Jan Gunnar Røise, Mariann Hole, Nader Khademi ir kt.

ŽANRAS: nuotykių

ŠALIS: Norvegija

ANONSAS: čia

 

 

 

 

 

Data

2022 12 19
Baigėsi!

Laikas

18:00

Vieta

Kultūros rūmai Dariaus ir Girėno g. 3, Tauragė
Scroll to Top