Balandžio 18 d. Džordana Butkutė atvyksta į Tauragę!

Džordana Butkutė rengia pavasario turą – balandžio 18 d. 18 val. atvyksta į Tauragę!

Dainininkė Džordana Butkutė ruošia koncertų seriją, kuri išjudins iš žiemos sąstingio visą Lietuvą.

Džordanos koncertinis turas į kultūros centrus atneš pavasarį. „Esu girdėjusi, kad kai kurie gerbėjai mano koncertų laukia labiau nei šv. Kalėdų, – juokiasi Dž. Butkutė. – Tai galiu pasakyti, kad mūsų pavasario susitikimų verta laukti taip pat, kaip šv. Velykų – to tikro, šilto atgimimo, kurio visiems mums labai reikia. Būtinai susitikime!“

Džordanos koncertuose skambės dešimtmečiais populiarios dainos – tokios, kaip „𝐃𝐞̇𝐥 𝐭𝐚𝐯𝐞̨𝐬“, „𝐒𝐮𝐝𝐮𝐳̌𝐮𝐬𝐢𝐨𝐬 𝐯𝐢𝐥𝐭𝐲𝐬“, „𝐓𝐚𝐯𝐞̨𝐬 𝐢𝐞𝐬̌𝐤𝐨𝐣𝐨 𝐦𝐚𝐦𝐚“, „𝐕𝐢𝐞𝐧𝐚𝐬 𝐧𝐚𝐦𝐮𝐨𝐬𝐞“, „𝐓𝐚𝐯𝐨 𝐩𝐚𝐬𝐚𝐮𝐥𝐢𝐬“, „𝐍𝐞𝐦𝐲𝐥𝐞̇𝐣𝐚𝐮 𝐭𝐚𝐯𝐞̨𝐬“. Taip pat dainininkė atliks visų mėgiamus kūrinius iš šių dienų repertuaro: „Išduodu tave“, „Nebijok, aš su tavim“ ir daugelį kitų visiems puikiai žinomų hitų.

Kovo 16-ąją Radviliškyje prasidės ir iki balandžio 21 d. tęsis jos turas per mažesnius šalies miestus. Pastarąjį sykį tokį koncertinį ratą dainininkė apsuko dar prieš pandemiją. Per tą laiką pasaulis stipriai pasikeitė, bet yra dalykų, kurie išlieka tvirti ir nekintantys, tai – stiprus Džordanos ryšys su klausytojais, nuoširdus ir atviras bendravimas, o kartu – apsikeitimas pačia geriausia energija.

Renginio laikas ir vieta: Balandžio 18 d. 18 val. Tauragės kultūros rūmuose

Renginio trukmė: ~ 1 val. 10 min.

Bilietus platina: www.kakava.lt

 

Data

2023 04 18

Laikas

18:00

Vieta

Kultūros rūmai Dariaus ir Girėno g. 3, Tauragė
Scroll to Top