𝐏𝐫𝐨𝐣𝐞𝐤𝐭𝐚𝐬 𝐬𝐞𝐧𝐣𝐨𝐫𝐚𝐦𝐬: 𝐓𝐫𝐮𝐦𝐩𝐚𝐦𝐞𝐭𝐫𝐚𝐳̌𝐢𝐮̨ 𝐟𝐢𝐥𝐦𝐮̨ 𝐩𝐫𝐨𝐠𝐫𝐚𝐦𝐚 „𝐍𝐞̇𝐫𝐚 𝐭𝐨 𝐛𝐥𝐨𝐠𝐨, 𝐤𝐚𝐬 𝐧𝐞𝐢𝐬̌𝐞𝐢𝐭𝐮̨“

Lietuviškų trumpametražių filmų agentūra „Lithuanian Shorts“ kviečia senjorus į pažintį su trumpuoju kinu. 𝐁𝐚𝐥𝐚𝐧𝐝𝐳̌𝐢𝐨 𝟏𝟗 𝐝. 𝟏𝟏 𝐯𝐚𝐥. filmai bus demonstruojami ir Tauragės Kultūros Centras (renginys nemokamas).
Senjorams subalansuotoje programoje „Nėra to blogo, kas neišeitų“ pristatomi penki lietuviški trumpametražiai filmai:
🎥 Karolio Kaupinio „𝐓𝐫𝐢𝐮𝐤𝐬̌𝐦𝐚𝐝𝐚𝐫𝐲𝐬“,
🎥 Audriaus Antanavičiaus „𝐌𝐞̇𝐠𝐞̇𝐣𝐚𝐢“,
🎥 Jorūnės Greičiūtės „𝐕𝐢𝐬𝐤𝐚𝐬 𝐠𝐞𝐫𝐚𝐢“,
🎥 Karolinos Nadzeikaitės „𝐀.𝐀.𝐀.“ ir
🎥 Tito Lauciaus „𝐒̌𝐞𝐢𝐦𝐚“.
Tai penkios istorijos apie mažo miestelio mokyklų iššūkius, mėgėjiškai įkurtos kino studijos užkulisius ir jos įkūrėjų patirtis, pirmojo pasimatymo jaudulį, likimą valdančius pasirinkimus ir bandymus įtikti mylimosios tėvams.
Du mėnesius po Lietuvos regionus keliausianti programa „Nėra to blogo, kas neišeitų“ žiūrovams leis pažvelgti į puikiai pažįstamas situacijas iš šalies ir susitapatinti su filmų veikėjais.
„Trumpųjų filmų programa „Nėra to blogo, kas neišeitų“ buvo sudaryta agentūros projekto „Kino kelionės“ metu, kuomet šešios senjorės prisijungė prie Vilniuje vykusių kino programos kuravimo dirbtuvių ir atrinko, jų nuomone, senjorams aktualiausius lietuviškus trumpametražius filmus. Matydamos jų aktyvų įsitraukimą į programos sudarymą, energingas diskusijas bei atvirą dalijimąsi įžvalgomis, tik dar labiau įsitikinome, kad programą turi išvysti kuo daugiau senjorų.“ – teigia „Lithuanian Shorts“ agentūros vadovė Rimantė Daugėlaitė-Cegelskienė.

Data

2023 04 19

Laikas

11:00

Vieta

Tauragės kultūros rūmuose
Scroll to Top