Tauragės rajono savivaldybės

Naujienos

Projektuojami Jovarų pagrindinės mokyklos Gaurės skyriaus fasado atnaujinimo darbai

Pradėtas ruošti dar vienas ugdymo įstaigos atnaujinimo projektas. Šį kartą pokyčiai laukia Jovarų pagrindinės mokyklos Gaurės pagrindinio ugdymo skyriaus moksleivių. Mokykla įsikūrusi centrinėje miestelio dalyje, todėl po atliktos renovacijos ne tik mokiniai ir mokytojai galėsi džiaugti šiltesnėmis ir energetiškai efektyvesnėmis patalpomis, bet ir atsinaujinusiu Gaurės miestelio vaizdu.

Jovarų pagrindinės mokyklos Gaurės skyriaus mokykla „U“ raidės formos, sudaryta iš kelių korpusų. Pastatas neapšiltintas, nerenovuotas, stogai skirtingų tipų ir dangų. Plokščiųjų stogų danga – bituminė, šlaitiniai stogai senos šiferio dangos. Pastato fasadų būklė – prasta, nublukęs, nutrupėjęs tinkas, nutrupėjęs plytų mūras. Fasadai margi, neturintys spalvinio vientisumo.

Įgyvendinant mokyklos išorės atnaujinimo projektą numatoma apšiltinti pastato fasadą, o apdailai naudoti švelnių spalvų fibrocemento plokštes. Pietvakarinio korpuso stogas bus atstatomas į pradinę būseną – išmontuojamos 2-o aukšto sienos ir šlaitinis stogas. Planuojama Sutvarkyti esamą plokščią stogą ir demontuoti metalinius laiptus. Projekte numatytos naujos kopėčios patekimui ant stogo. Pagrindinį įėjimą planuojama atstatyti į pradinę būseną – išmontuoti pertvarą ir sumontuoti vitriną. Dėl apšiltinimo sprendinių, kelios vietose planuojama pakeisti pastato langus.

Tauragės rajono savivaldybė kviečia gyventojus įsitraukti į ugdymo įstaigos atnaujinimo projektą ir teikti savo siūlymus. Tai galite padaryti  el. paštu [email protected] arba paštu adresu: UAB „Atamis“, Žirmūnų g. 139-307 kab., Vilnius iki 2022-06-27. Gaurės pagrindinės mokyklos viešinimas nuotoliniu būdu vyks gegužės 27 d. 15:00 val. Projektinius pasiūlymus parengė įmonė UAB „Atamis“.

Platesnė informacija ir prisijungimo nuorodos:  https://bit.ly/3NWYThg

Pasidalinkite
Scroll to Top