Tauragės rajono savivaldybės

Naujienos

Pristatome Tauragės miesto šventės „Tauro ragas“ renginių programą!

Pirmasis vasaros savaitgalis jau visai ne už kalnų, o tai reiškia, kad artėja ir laukiamiausias vasaros renginys Tauragėje – miesto šventė! Birželio 3-5 dienomis mieste vyks pasirodymai, mugės, parodos, koncertai ir kitos nemokamos pramogos visai šeimai.

Pirmąją miesto šventės dieną bus atidarytos parodos (autorių J. Bytautės ir R. Grikšienės „ExNova“ bei V. Mackevič „WARning“ ir kt.), vyks sporto rungtynės (paplūdimio tinklinio festivalis, futbolo turnyras „Tauragės futbolui – 100“), renginiai vaikams (spektaklis „Raganiukė gūdžioje girioje“).

515-asis Tauragės miesto gimtadienis taip pat startuos apskrities Dainų švente „Karšuvos žemės vaikai“, kuri suburs kelis tūkstančius dalyvių – šiuolaikinio ir liaudies šokio šokėjus, folkloro kolektyvus, pučiamųjų instrumentų orkestrus, chorus ir vokalinius ansamblius.

Birželio 4 d., šeštadienį, prasidės dvi dienas truksianti tautodailės dirbinių mugė „Tauro rago beieškant“, vaikus užburs pramogų zona „Vaikystės parkas“ – įvairūs atrakcionai ir karuselės, miesto šventės svečius nustebins iki šiol nematytas „Galvosūkių autobusas“, meno kolektyvų pasirodymai, ugniagesių gelbėtojų parodomoji programa, senovinių automobilių paroda „Seni kibirai“, Šilalės kultūros centro muzikinio teatro dviejų dalių inscenizacija „Intrigų miestas“ (pagal V. Šekspyro kūrybą) ir žinoma – šventinis vakaro koncertas su Justinu Jaručiu, BIX ir DJ Jovani.

Sekmadienis prasidės susitikimu su puikiai žinomu lenktyninku Roku Baciuška, bagio pristatymu ir JEEP atstovų automobilių paroda bei testavimu. Paskutinę miesto šventės dieną taip pat vyks pamaldos, mišios už Tauragės kraštą ir jo žmones. Šokių studija „Time to Move“ bei šokių klubas „Amadeus Dance“ pakvies į „Sekminių šiupinį“, o trijų dienų šventinę programą užbaigs geros nuotaikos grupės „Žemaitukai“ koncertas.

Miesto šventės programa

Pasidalinkite
Scroll to Top