Tauragės rajono savivaldybės

Naujienos

Po šešerių metų darbo administracijos direktoriaus pareigas palieka Modestas Petraitis

Vasario 17 dieną Tauragės rajono taryba pritarė dėl Modesto Petraičio atleidimo iš Tauragės rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pareigų. Sprendimą pasitraukti iš direktoriaus pareigų M. Petraitis priėmė savo noru, po šešerių metų darbo administracijoje.

„Laikas dirbant su puikia komanda prabėgo akimirksniu, tačiau atėjo metas pokyčiams. Po šešerių metų intensyvaus darbo priėmiau sprendimą palikti Tauragės rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pareigas, kurias einu nuo 2015 metų.

Dirbau daug, nuoširdžiai ir atsakingai, o į priekį mane vedė kiekvieno iš Jūsų pasitikėjimas ir aiškus tikslas – prisidėti prie gražesnio, turtingesnio ir sąžiningesnio Tauragės rajono kūrimo. Siekiau, kad teigiamus pokyčius pajustų kiekvienas rajono gyventojas. Negailėjau jėgų tikėdamas, kad kiekvienas didžiuosimės ir džiaugsimės gyvendami savam krašte, kurį kuriame visi kartu.

Įgyvendinome dešimtis svarbių projektų ir išskirtinių iniciatyvų, kūrėme kitokį gimtojo krašto įvaizdį – pagaliau Tauragės rajono vardas pradėjo skambėti ne tik garsiai, bet ir teigiamai. Ne kartą buvome pastebėti ir apdovanoti už išskirtinius ir drąsius projektus bei pavyzdingą pareigų atlikimą. Tikiu, kad šiandien daugeliui Tauragė asocijuojasi su atvirumu, inovacijomis ir teigiamais pokyčiais.

Nors aš nusprendžiau grįžti į privatų sektorių, tačiau mano bendražygiai lieka dirbti Tauragei. Jaučiuosi ramus ir neabejoju, kad Tauragės transformacija tęsis, tempas nesumažės, pradėti projektai ir idėjos bus sėkmingai įgyvendinami. Žinau, kad Tauragės rajono meras Dovydas Kaminskas turi tvirtą charakterį ir nesuvaidintas žmogiškąsias vertybes bei yra pasirengęs bet kokiems iššūkiams, o drauge su juo per ugnį ir vandenį eina veržli komanda.

Kaip sakoma – nepakeičiamų nėra, todėl neabejoju, kad žmogus, kuris pakeis mane, lygiai taip pat mylės Tauragę kaip ją myliu aš. Sprendimą pasitraukti iš pareigų priėmiau gerai apgalvojęs ir pasvėręs – atlikti prasmingi darbai, su puikiu kolektyvu įveikta daug iššūkių, pasiekta sunkių pergalių ir išsaugota daug įsimintinų akimirkų, tačiau gyvenimas eina į priekį. Visuomet buvau už pokyčius, o šįkart jaučiu, kad pokyčių metas atėjo man. Nors ir liūdna, tačiau ir smagu sakyti – nuo kovo 1 d. pradėsiu naują etapą. Tarybai pritarus, paskutinė mano darbo diena – vasario 22. Kiekviena pabaiga yra kažko naujo pradžia. Tuo pačiu tikiuosi, kad galėsiu daugiau laiko skirti šeimai, kurio praėjusius 6 metus taip trūko.

Džiaugiuosi, kad galėjau dirbti su tokiais merais kaip Sigitas Mičiulis ir Dovydas Kaminskas. Darbų buvo ir bus, niekada nebus galima pasakyti, kad viskas padaryta. Visada būsiu šalia, esu pasiruošęs padėti ir patarti, pasidalinti savo patirtimi, nes man, kaip ir Jums, rūpi gimtinės ateitis. Tauragė yra ant teisingų bėgių ir juda tinkama kryptimi. Dėkoju tarybos nariams, visiems administracijos ir seniūnijų darbuotojams, kolegoms bei kiekvienam tauragiškiui už palaikymą, sklandų, kokybišką darbą ir idėjas, kurios yra ir dar bus įgyvendintos. Ačiū ir pirmyn“,– rašė administracijos direktorius Modestas Petraitis.

Tauragės rajono savivaldybės meras Dovydas Kaminskas kalbėdamas apie pokyčius komandoje pripažino, kad gaila prarasti komandos narį su kuriuo nueitas ilgas ir vingiuotas kelias, priimta tiek sunkių sprendimų, pasiekta nemažai pergalių.

„Ačiū už naują skaidrumo standartą, nuoseklų tikslų siekimą, efektyvų finansų valdymą, sklandų komandinį darbą, o svarbiausią už nuoširdų rūpestį Tauragės rajono žmonėmis. Esi pavyzdys, kaip savo pareigas turi atlikti kiekvienas valstybės tarnautojas – greitai, lanksčiai, nuoširdžiai, kūrybiškai, o visų svarbiausia – atvirai ir skaidriai“,– sakė D. Kaminskas.

Tarybos posėdžio metu administracijos direktoriui padėkota už sunkų darbą, prisimintos ryškiausios iniciatyvos, už darbus skirti apdovanojimai, pasidžiaugta dėl sutvarkytų Savivaldybės finansų, sutaupymo, efektyvaus procesų valdymo. Buvusio Tauragės rajono mero, dabar tarybos nario,  Sigito Mičiulio teigimu, administracijos direktoriaus darbo kokybę įrodo ir Lietuvos savivaldybių indeksas, kuriame Tauragės rajono savivaldybė iš 47-os vietos pakilo į 9-ąją.

Administracijos darbuotojai Modestui Petraičiui dėkoja už bendrą darbą, įgyvendintas idėjas ir linki sėkmės naujajame etape!

Pasidalinkite
Scroll to Top