Tauragės rajono savivaldybės

Naujienos

Pėsčiųjų žygis: priimkite tvarumo iššūkį ir atstovaukite Tauragei

Rugsėjo 17 d., 10 val. kviečiame atvykti į Tauragės pilies kiemelį, kur visi kartu startuosime į 7 kilometrų pėsčiųjų žygį. Ėjimas – efektyviausias ir paprasčiausiais būdas kiekvienam prisidėti prie darnaus judumo pokyčių, dėl šios priežasties vienu iš 100 klimatui neutralių miestų iki 2030-ųjų siekianti tapti Tauragė meta žingsnių iššūkį.

Šiandien tvarumo ir aplinkosaugos temoms patenkant į kiekvienos šalies prioritetų sąrašo viršų, 100 Europos miestų žengė reikšmingą žingsnį pirmyn ir tapo bendruomenėmis, oficialiai siekiančiomis tapti klimatui neutraliomis. Siekiant šio tikslo miestai susibūrė kasdieninius judėjimo įpročius keičiančiame žingsnių iššūkyje, kurio tikslas – išsiaiškinti, kuris Europos miestas yra pats tvariausias.

100 tvariausių miestų iššūkis organizuojamas nemokamoje vaikščiojimo programėlėje „#walk15“, atviroje visame pasaulyje kiekvienam, norinčiam prisijungti. Iššūkis prasidės pirmąją Europos judumo savaitės dieną – rugsėjo 16 d., o pėsčiųjų žygis vyks rugsėjo 17-ąją.

Kiekvienas norintis eiti už savo miestą ar mėgstamą vietovę jau dabar gali prisijungti prie 100 tvariausių miestų iššūkio paspaudęs  ČIA.

Pasidalinkite
Scroll to Top