Tauragės rajono savivaldybės

Naujienos

Pasirašyta sutartis dėl Tauragės Martyno Mažvydo progimnazijos stadiono atnaujinimo

Savaitės pradžioje su UAB „Kvėdarsta“ pasirašyta sutartis dėl Tauragės Martyno Mažvydo progimnazijos stadiono sutvarkymo. Tai jau penktasis projekto rangos darbų etapas. Ankstesniųjų etapų metu atlikti progimnazijos modernizavimo darbai, atnaujinta mokyklos išorė, vidaus patalpos, suremontuotos klasės, valgykla, koridoriai, įsigyti nauji baldai ir kt. Iš viso projektas suskirstytas į šešis etapus, paskutiniuoju bus tvarkoma mokymo įstaigos aplinka. 

Pagal pasirašytą sutartį numatyta rekonstruoti Tauragės Martyno Mažvydo futbolo stadioną, bėgimo takus, įrengti naujas sporto aikšteles, pastatyti modernius treniruoklius, rekonstruoti esamus ir įrengti naujus pėsčiųjų takus, stadioną aptverti tvora. Šiuos darbus planuojama pradėti liepos mėnesį, baigti iki 2022-ųjų rudens. Sutarties vertė – 528 447 Eur.

Pasak Tauragės Martyno Mažvydo progimnazijos direktoriaus Remigijaus Masteikos, smagu, jog mokyklos modernizavimas tęsiasi toliau: „Džiaugiamės, kad bus atnaujinta progimnazijos sporto aikštyno infrastruktūra. Rekonstruotos futbolo ir krepšinio aikštės, bėgimo takai, treniruokliai ir kitos erdvės. Stadionas taps šiuolaikiška ir atvira bendruomenei sporto erdve“,– sakė mokyklos vadovas.

Atnaujintas stadionas bus atviras ne tik mokyklos, bet ir kitiems bendruomenės nariams. 

Pasidalinkite
Scroll to Top