Tauragės rajono savivaldybės

Naujienos

Paminėtos 103-iosios Lietuvos kariuomenės įkūrimo metinės

Šiandien Tauragėje paminėtos Lietuvos kariuomenės 103-iosios įkūrimo metinės. Paminėjimas prasidėjo mišiomis Tauragės Švč. Trejybės bažnyčioje, vėliau kariuomenės atstovai žygiavo Tauragės miesto gatvėmis, surengta iškilminga rikiuotė Pilies aikštėje.

Renginio metu atsigręžta į praeitį, prisiminta Lietuvos kūrimosi raida, apdovanoti nusipelnę asmenys. Pasidžiaugta, kad šiandienos Lietuvos kariuomenė – tai motyvuota kariuomenė, pasirengsi ginti šalį kartu su visa tauta ir sąjungininkais, sėkmingai dalyvaujanti tarptautinėse operacijose ir padedanti Lietuvos žmonėms ypatingų nelaimių atvejais. Atkreiptas dėmesys, kad Lietuvos kariuomene pasitiki ne tik Lietuvos visuomenė, bet ir Lietuvos sąjungininkai ir partneriai.

„Valstybės pagrindai yra stipri kariuomenė, kuri padeda jaustis saugiems savo teritorijoje. Mūsų valstybės istorijoje netrūko skaudžių įvykių, bet tai lėmė, kad tapome stiprūs, puoselėjantys svarbiausias vertybes ir meilę tėvynei“,– sakė Tauragės rajono savivaldybės meras Dovydas Kaminskas.

Pasak mero, tai įrodo praeities įvykiai, Sausio 13-osios didvyriai, gausus karių savanorių būrys. „Įkvėpti praeities, kurkime stiprią visuomenę, kariuomenę ir Lietuvą šiandien bei visuomet būkime pasiruošę ateities iššūkiams“– linkėjo meras.

Visus Tauragės įgulos karius palaimino Lietuvos kariuomenės Ordinariato kapelionas mjr. Edvardas Baniulis, ceremonijos dalyviai pakviesti bendrai maldai.

Iškilmingoje ceremonijoje taip pat dalyvavo Lietuvos Respublikos Seimo narys Romualdas Vaitkus, Tauragės rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Tomas Raulinavičius, Tauragės apskrities Jėgos struktūrų padalinių, Lietuvos šaulių sąjungos, bendradarbiaujančių institucijų atstovai ir kiti svečiai.

[ngg src=”galleries” ids=”137″ display=”basic_thumbnail” thumbnail_crop=”0″]

Pasidalinkite
Scroll to Top