Tauragės rajono savivaldybės

Naujienos

Nedarbingumo pažymėjimo išdavimas COVID-19 ligos atveju

Nuo sausio 17 d. dėl nedarbingumo pažymėjimo, kuris išduodamas tik asmenims, kuriems yra privaloma izoliacija dėl turėto sąlyčio su COVID-19 sergančiu asmeniu arba dėl to, kad 10 dienų laikotarpiu lankėsi užsienio šalyje, iš kurios atvykus privaloma izoliuotis, reikia kreiptis į Nacionalinį visuomenės sveikatos centrą.

DĖMESIO!

Nedarbingumo pažymėjimai neišduodami, jeigu galite dirbti nuotoliniu būdu arba darbdavys Jums paskelbė prastovą Lietuvos Respublikos darbo kodekso 47 straipsnio 1 dalies 2 punkte nustatytu atveju.

Jeigu susirgote COVID-19, t.y. gavote teigiamą tyrimo rezultatą, dėl nedarbingumo pažymėjimo, kaip ir iki šiol, turite kreiptis į savo šeimos gydytoją.

Dėl nedarbingumo pažymėjimo išdavimo už laikotarpį, iki PGR tyrimo rezultatų gavimo dienos (bet ne ilgiau kaip 4 kalendorinės dienos) taip pat turite kreiptis į šeimos gydytoją.

Sergančio asmens šeimos nariai dėl nedarbingumo pažymėjimo turi kreiptis į NVSC po to, kai sergantis asmuo užpildo atvejo anketą.

Rekomenduojama prašymus teikti užpildant elektroninę formą per paslaugų portalą – Elektroninius valdžios vartus epaslaugos.lt., kadangi izoliuoti asmenys negali fiziškai lankytis viešose vietose.

Norėdami užpildyti atvejo anketą (sergantis asmuo) ir/ar pateikti prašymą NVSC dėl nedarbingumo pažymėjimo išdavimo (kontaktiniams asmenims), spauskite TEIKTI ELEKTRONINĮ PRAŠYMĄ DĖL NEDARBINGUMO PAŽYMĖJIMO | Nacionalinis visuomenės sveikatos centras prie Sveikatos apsaugos ministerijos (lrv.lt)

Ką daryti pajutus COVID

izoliavimo algoritmas

nedarbingumo pazymejimas seimnoje

kur kreiptis

Pasidalinkite
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on skype
Share on email
Share on print
Scroll to Top