Tauragės rajono savivaldybės

Naujienos

Miesto šventės metu Pilies kiemelyje įsikurs pabėgimo kambarys „Misija: Žaliasis kursas“

Pirmajį vasaros savaitgalį, miesto šventės metu Tauragėje numatyta daugybė pramogų, viena iš jų – „Misija: Žaliasis kursas“ pabėgimo kambarys, kuris birželio 4-5 dienomis įsikurs Pilies aikštėje aikštėje.

Per 30 minučių žaidimo dalyviai turės pasistengti, kad mūsų žemė taptų žalesnė ir švaresnė. Dalyviai kviečiami padėti išvalyti vandenynus, atsodinti miškus, išvalyti orą, kuriuo kvėpuojame, tam, kad čia gyventi būtų gera ne tik žmonėms, bet ir visiems planetos gyventojams.

Pabėgimo kambarys kels daug klausimų į kuriuos atsakymus atrasite tik jų ieškodami ir nenusimindami, jeigu nepavyko iš pirmo karto. Todėl pradžiai pasimankštinkite šiame kodų ir mįslių kambaryje. Atrakinę jį, keliaukite rytojaus, kuriame viskas bus kitaip, link. Nes ateityje gyvensime saugiau, žaliau ir išmaniau.

Daugiau apie projektą

Žmogaus veiklos sukelta klimato kaita yra negailestinga mūsų planetai. Mes jau kvėpuojame užterštu oru, nyksta mums pažįstamos gyvūnų ir augalų rūšys, o klimato pokyčių sukeltos stichinės nelaimės kasmet pražudo tūkstančius. Tam, kad tai sustabdytume, turime ne tik suprasti, kokie mūsų įpročiai labiausiai kenkia mūsų planetai, bet ir išmokti gyventi taip, kad nustotume toliau jai kenkti.Turime nepamiršti, jog žemė – tai vieninteliai mūsų namai. Be to sustabdę klimato kaitą, padėsite išspręsti ir daug kitų dalykų. Pavyzdžiui, mūsų energetinis saugumas. Tam, kad visiškai atsisakytume rusiškos naftos, dujų ir anglies, turime pereiti prie vėjo, saulės ir vandens energijos. Norint, kad Europa imtų vėl pirmauti protų lenktynėse, reikalingos investicijos, išradimai ir talentai.

Registracija

Registruokite savo komandą adresu http://zaliaeuropa.eu/ Sumaniausių komandų laukia Europos Parlamento biuro Lietuvoje prizai.

Pasidalinkite
Scroll to Top