Tauragės rajono savivaldybės

Naujienos

Menų festivalis „Kvadratu“ kviečia papasakoti savo istoriją

Tauragės krašto muziejus „Santaka“ trečius metus iš eilės organizuoja menų festivalį „Kvadratu“. Pasak renginio organizatorių, šiemet festivalis bus kitoks – labiau orientuotas į nekontaktinius kultūrinius potyrius. Įgyvendinant projektą planuojama parengti lauko parodas, kurios bus eksponuojamos įvairiose miesto vietose, išleisti brošiūrą, sukurti tinklalaides.

Muziejus pristatys fotomenininkų parodas, o tinklalaidėse bus pratęstas vaizdo pasakojimas interviu formatu. Festivalio organizatoriai atskleidžia, kad viena tinklalaidė bus kitokia nei likusios – bus kuriamas filosofininis pasakojimas apie karantino uždarytą žmogų, kurio vienintelis sąlytis su realia aplinka yra langas.

Ką matote pro langą? Kas vykta lauke? Kokie žmonės yra gatvėse? Jie su kaukėmis? O kas po kaukių? Šypsena? Ar rūpestis? O jeigu Jūs matote pro langą pats save, ką galėtumėte papasakoti apie save? Visi šie klausimai skirti Jums – papasakokite savo tikrą ar menamą istoriją! 

Norėdami prisidėti prie Tauragės krašto muziejaus „Santaka“ iniciatyvos kokybiškai įrašykite savo pasakojimą-monologą  į diktofoną ir iki gegužės 5 dienos atsiųskite įrašą el. paštu [email protected] Įrašo trukmė – iki 3 minučių.  Geriausi pasakojimai bus publikuojami tinklalaidėje. 

Daugiau informacijos telefonu 8 622 59 269 arba [email protected]

Pasidalinkite
Scroll to Top