Tauragės rajono savivaldybės

Naujienos

Tauragės pilies aikštėje projektuojama nauja vaikų žaidimų aikštelė

Tauragės pilies aikštėje projektuojama nauja vaikų žaidimų aikštelė. Planuojama, kad vietoj esamos, nusidėvėjusios žaidimų aikštelės, šioje vietoje bus įrengta nauja, jauki ir moderni žaidimų erdvė mažiesiems.

Planuojama, kad naujai projektuojama aikštelė bus pritaikyta aktyviai leisti laisvalaikį ir žaisti įvairaus amžiaus grupių vaikams. Šiuo projektu suformuojama nauja saugumo reikalavimus atitinkanti danga, teritorijos apšvietimas ir mažosios architektūros elementai. Siekiama sukurti vaikų ir jaunimo žaidimų erdvė, kuri atitiktų ne tik poreikius, bet ir saugumo keliamus reikalavimus žaidimų aikštelėms.

Atnaujintoje vaikų žaidimų aikštelėje numatyta įrengti įvairias sūpynes (spyruoklines, pritaikytas suptis ne tik vienam, bet ir dviems vaikams vienu metu), laipiojimo tinklą, sukimosi ratą, laipiojimo sienelę, batutus bei pilį, į kurią užlipus vaikai galės nusileisti čiuožykla. Pilis – aikštelės akcentas, kurį planuojama įrengti nuo Pilies aikštės matomiausioje vietoje.

Vaikų žaidimų aikštelėje numatyta įrengti mažosios architektūros elementus (suoliuką, šiukšliadėžę), visą aikštelę apšviesti šešiais parkiniais apšvietimo stulpais.

Vaikų žaidimų aikštelės projektą rengia UAB „Projektų rengimo centrasׅ“. Susipažinti su projektiniais pasiūlymais galite ČIA. Savo pasiūlymus galite teikti iki birželio 21 dienos el. paštu [email protected]

Viešas susirinkimas vyks nuotoliniu būdu Zoom platformoje, 2022 m. birželio 21 d. pradžia 16 val.: Susitikimo nuorodą rasite ČIA (meeting ID: 854 0733 2928, passcode: 620255).

Pasidalinkite
Scroll to Top