Tauragės rajono savivaldybės

Naujienos

Lapkričio mėnesį Tauragė išlieka tarp mažiausiai už šildymą mokančių Lietuvos miestų

Kai didžioji Lietuvos dalis už šilumą moka ženkliai padidėjusią kainą, Tauragės rajono gyventojai gali pasidžiaugti, kad yra vieni iš mažiausiai mokančių už šildymą Lietuvos gyventojų. Šio mėnesio duomenimis, Tauragė yra trečioje vietoje iš penkiasdešimties savivaldybių. 

Kaip skelbia Valstybinė energetikos reguliavimo taryba, šių metų mėnesio centralizuotai tiekiamos šilumos kaina Tauragėje už vieną kilovatvalandę siekia 4,49  ct/kWh ir yra trečioje vietoje tarp mažiausiai mokančių Lietuvos miestų. Toks pat rodiklis  buvo ir praėjusį mėnesį.

Lyginant su ankstesniais metais, Tauragėje tokia žema šildymo kaina lapkričio mėnesį buvo tik 2018-aisiais. Nuo 2015-ųjų iki šių metų, išskyrus minėtus metus, Tauragė pagal  šilumos pigumą rikiavosi 5, 7, 10, 17, 19 vietose. 

Lapkričio mėn. vidutinė centralizuotai tiekiamos šilumos kaina Lietuvoje yra 5,79 ct/kWh (be PVM) – skelbia Valstybinė energetikos reguliavimo taryba. Palyginus su spalio mėn., kilovatvalandės kaina didėja 12,21 proc., per metus (2021 m. lapkritis / 2020 m. lapkritis) – kilovatvalandės kaina didėjo 45,48 proc.

Visoje Lietuvoje lapkričio mėn. už šilumą mažiausiai moka UAB „Utenos šilumos tinklai“ aptarnaujami vartotojai (4,44 ct/kWh su PVM), daugiausiai – Pravieniškių pataisos namų-atvirosios kolonijos aptarnaujami vartotojai (10,62 ct/kWh su PVM).

[ngg src=”galleries” ids=”132″ display=”basic_thumbnail” thumbnail_crop=”0″] 

Pasidalinkite
Scroll to Top