Tauragės rajono savivaldybės

Naujienos

Kviečiame smulkųjį verslą jungtis prie iniciatyvos PLANAS A

Tauragės rajono savivaldybė prisijungė prie smulkiojo verslo skatinimo iniciatyvos PLANAS A. Savivaldybė kviečia visas smulkias vietos įmones registruotis svetainėje www.planas-a.lt ir pasinaudoti patraukliais partnerių pasiūlymais.

PLANAS A: kas tai?

PLANAS A iniciatyva skirta padėti atsitiesti nuo COVID-19 pandemijos nukentėjusiam Lietuvos smulkiajam verslui. Projektu siekiama, kad smulkios įmonės išlaikytų augimo kelią ir joms nereikėtų keisti esamų verslo planų į planą B ar C.

Projektą inicijavo Šiaulių bankas, o prie šios iniciatyvos partnerių jungiasi savivaldybės, valdžios institucijos, socialiai atsakingos įmonės. Projekto ambasadorius – žinomas žurnalistas, rašytojas ir visuomenininkas Andrius Tapinas.

Kodėl mūsų savivaldybė tapo PLANAS A partnere?

Smulkios ir vidutinės įmonės – Lietuvos ūkio stuburas, sukuriantis didžiąją bendrojo vidaus produkto dalį ir įdarbinantis beveik 72 proc. darbuotojų. Net 83 proc. šių įmonių – labai mažos, įdarbinančios iki 10 darbuotojų. Būtent šie patys mažiausi verslai labiausiai nukentėjo nuo pasaulinės COVID-19 pandemijos. Dėl beveik 3 mėnesius užsitęsusio karantino dalis smulkių verslų buvo priversti sustabdyti veiklą, kitoms – sumažėjo užsakymų kiekis, teko keisti veiklos planus. Smulkūs verslai labiau pažeidžiami, nes neturi tvirto finansinio užnugario, priklausomi nuo riboto klientų skaičiaus.

Mūsų savivaldybė prisijungė prie PLANAS A, nes yra suinteresuota padėti vietiniam smulkiajam verslui – ypač tai aktualu augant pandemijos mastams ir grėsmėms dėl ekonominės padėties. Smulkiesiems verslams svarbu padėti, nes jie laikui bėgant plečiasi ir sukuria vis didesnę ekonominę vertę. Tai naujos darbo vietos, investicijos, valstybės ir savivaldybių biudžetą papildantys mokesčiai, užtikrinantys geresnę gyvenimo kokybę visiems regiono gyventojams.

Smulkios įmonės kviečiamos užsiregistruoti www.planas-a.lt ir pasinaudoti patraukliais pasiūlymais ir naudomis, kurias suteikia projekto partneriai. Be to, PLANUI A įsibėgėjant kampanijoje užsiregistravę verslai bus populiarinami projekto svetainėje ir tradicinėmis reklaminėmis priemonėmis.

Kaip prisijungti?

1. Prie PLANAS A iniciatyvos įmonės gali prisijungti užpildžiusios registracijos anketą svetainėje www.planas-a.lt. Į iniciatyvą gali registruotis visos smulkiojo verslo įmonės – anketoje pakaks nurodyti pagrindinius įmonės duomenis.
2. Jei norite padidinti susidomėjimą jūsų verslu, skirkite laiko laukelio „Apie įmonę“ užpildymui – aprašykite, kuo jūsų įmonė yra ypatinga ir kodėl apie ją visi turėtų žinoti.
3. Nuolat tikrinkite projekto svetainę, kurioje bus pildomas mūsų paslaugų ir partnerių nuolaidų paketas. Aptikę jūsų verslui naudingą pasiūlymą, susisiekite pasiūlymą pateikusiu partneriu.
4. Populiarinkite PLANAS A iniciatyvą – savo įmonėje ar socialiniuose tinkluose paskelbkite apie dalyvavimą projekte, paraginkite aplinkinius verslus prisijungti. Svetainėje rasite iniciatyvos tradicinės priemones – plakato, skrajutės ar lipduko pavyzdį, o taip papt – reklamos internete paketą.

Pasidalinkite
Scroll to Top