Tauragės rajono savivaldybės

Naujienos

Kviečiame į Ukrainos palaikymo akciją

Šiandien Tauragės rajono savivaldybė išreikšdama paramą Ukrainai ir jos žmonėms simboliškai nušvies savivaldybės administracijos pastatą šalies vėliavos spalvomis. Gyventojai kviečiami į palaikymo akciją, kuria siekiama pabrėžti abiejų tautų draugystę, vienybę ir palaikymą Ukrainos gyventojams, kovojantiems už savo valstybės suverenitetą ir laisvę. Akcija vyks 18 valandą, prie savivaldybės administracijos pastato.

Prie akcijos prisijungs šauliai, jaunimo organizacijos, savivaldybės vadovai, bendruomenės. Visi akcijoje ketinantys dalyvauti gyventojai kviečiami atsinešti Lietuvos arba Ukrainos tautinę atributiką, uždegti palaikymo žvakutę šiuo įtemptu laikotarpiu. 

„Paskutinių valandų įvykiai, susiję su Ukraina, nepalieka abejingų. Kelis mėnesius besitvenukusi įtampa ankstyvą ketvirtadienio rytą pasiekė aukščiausią tašką. Ilgą laiką neigęs, kad turi ketinimų veržtis į Ukrainą, teroristinės valstybės diktatorius priėmė sprendimą. Ši vykdoma agresija prieš Ukrainą yra įžūlus laisvos šalies suvereniteto ir teritorinio vientisumo pažeidimas, kelia grėsmę ne tik Europos, bet ir viso pasaulio saugumui, todėl vasario 24-oji bus įrašyta kaip juoda diena Europos ir pasaulio istorijoje“,– sakė Tauragės rajono savivaldybės meras Dovydas Kaminskas.

Tauragės rajono savivaldybė, reaguodama į įvykius Ukrainoje taip pat išsiuntė palaikymo laišką ir pasiūlė reikalingą humanitarinę pagalbą Tauragės miestų partnerių – Ternopilio ir Lutsko miestų gyventojams.

„Lietuva puikiai supranta, kad už laisvę reikia kovoti ir ją reikia ginti. Ukrainai būtinas visapusiškas palaikymas prieš atvirą Rusijos agresiją. Ši šalis ir jos žmonės jau seniai pasirinko demokratišką kelią ir galimybę judėti į priekį be spaudimo ir be agresijos.“,– kalbėjo meras.

Pasidalinkite
Scroll to Top