Tauragės rajono savivaldybės

Naujienos

Kviečiame dalyvauti viešoje konsultacijoje ir pasisakyti dėl žaliųjų erdvių vystymo Tauragėje

Tauragė (7)Tauragės rajono savivaldybė kviečia visus gyventojus dalyvauti viešoje konsultacijoje ir pasisakyti dėl žaliųjų erdvių vystymo mieste. Savivaldybė nori sužinoti, kur gyventojai pageidautų matyti daugiau žaliųjų erdvių – ar miesto aikštėse, ar ant pastatų stogų, o gal daugiabučių namų kiemuose?

Savivaldybė siekia sukurti patrauklią ir funkcionuojančią aplinką, atitinkančią visų gyventojų poreikius, todėl gyventojų nuomonė yra ypač svarbi. Žaliųjų erdvių vystymas ne tik prisideda prie aplinkos kokybės gerinimo, bet ir padeda gerinti gyventojų fizinę ir psichologinę sveikatą.

„Tauragės rajono savivaldybės tikslas yra puoselėti žaliąsias iniciatyvas, siekti darnios miesto plėtros, orientuotis į gamtai draugiškus sprendimus. Pasirinkta kryptimi yra dirbama tikslingai ir sėkmingai, pavyzdžiui, praėjusiais metais pasodinta daugiau kaip 8000 medžių, puoselėta Kartų parko teritorija, tačiau svarbu išgirsti gyventojų pageidavimus ir dėl tolesnės žaliųjų erdvių plėtros“,– sako Tauragės rajono savivaldybės administracijos direktorė Gintarė Rakauskienė.

Kviečiame visus gyventojus pasisakyti ir įsitraukti į šią svarbią diskusiją. Savivaldybė tikisi gauti daug gyventojų įžvalgų ir tęsti sėkmingą žaliųjų erdvių vystymą Tauragėje. Išsakyti savo nuomonę galite Polltix.co puslapyje, pasekę šią nuorodą: https://polltix.co/lt/v/paeAXae

Viešoji konsultacija vyks iki vasario 24 d.

Pasidalinkite
Scroll to Top