Savivaldybės tarybos komitetų posėdžių darbotvarkės

2020-10-09: Dėl Tauragės rajono savivaldybės tarybos Ekonomikos ir kaimo reikalų komiteto posėdžio

Savivaldybės tarybos komitetai sudaromi savivaldybės tarybai teikiamiems klausimams preliminariai nagrinėti ir išvadoms bei pasiūlymams teikti, kontroliuoti, kaip laikomasi įstatymų ir vykdomi savivaldybės tarybos, mero sprendimai.

2020 m. spalio 9 d. 10.00 val. kviečiamas Tauragės rajono savivaldybės tarybos Ekonomikos ir kaimo reikalų komiteto posėdis. Posėdis vyks savivaldybės Tauragės rajono savivaldybės administracijos Mažojoje salėje.

DARBOTVARKĖ:

1. Dėl pritarimo deryboms su Pagėgių savivaldybe dėl geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo uždarųjų akcinių bendrovių reorganizavimo.
2. Dėl Tauragės rajono savivaldybės tarybos 2020 m. vasario 5 d. sprendimo Nr. 1-4 „Dėl 2020 metų Tauragės rajono savivaldybės biudžeto patvirtinimo“ pakeitimo.
3. Dėl Tauragės rajono savivaldybės tarybos 2020 m. vasario 26 d. sprendimo Nr. 1-66 „Dėl Tauragės rajono savivaldybės objektų, finansuojamų iš 2020 metų kelių priežiūros ir plėtros programos lėšų vietinės reikšmės keliams (gatvėms) tiesti, rekonstruoti, taisyti (remontuoti), prižiūrėti ir saugaus eismo sąlygoms užtikrinti, sąrašo patvirtinimo“ pakeitimo.
4. Dėl pritarimo įgyvendinti projektą „Valstybinės reikšmės magistralinio kelio A12 Ryga–Šiauliai–Tauragė–Kaliningradas ruožo nuo 155,796 iki 157,57 km kapitalinis remontas.
5. Dėl sutikimo perimti Tauragės rajono savivaldybės nuosavybėn valstybinės reikšmės rajoninio kelio Nr. 4524 Tauragė–Norkaičiai ruožą ir jo sutvarkymo.
6. Dėl Tauragės rajono savivaldybės tarybos 2020 m. balandžio 22 d. sprendimo Nr. 1-123 „Dėl Tauragės rajono savivaldybės tarybos 2019 m. sausio 30 d. sprendimo Nr. 1-27 „Dėl Tauragės rajono savivaldybės būsto fondo ir savivaldybės socialinio būsto fondo, kaip savivaldybės būsto fondo dalies, sąrašų patvirtinimo“ pakeitimo“ pripažinimo netekusiu galios.
7. Dėl UAB „Mundia“ šilumos kainos dedamųjų nustatymo.
8. Dėl Tauragės rajono savivaldybei nuosavybės teise priklausančio nekilnojamojo turto perdavimo valdyti, naudoti ir disponuoti juo patikėjimo teise Tauragės Šeimos gerovės centrui.
9. Dėl sutikimo perimti Tauragės rajono savivaldybės nuosavybėn valstybei nuosavybės teise priklausantį nekilnojamąjį turtą, esantį Tauragės rajono savivaldybėje, Mažonų seniūnijoje, Balskų kaime, Užtvankos g. 3, ir Batakių seniūnijoje, Pužiškės k. 2 ir 3.
10. Dėl sutikimo perimti valdyti, naudoti ir disponuoti patikėjimo teise valstybei nuosavybės teise priklausantį, šiuo metu kertinio valstybės telekomunikacijų centro patikėjimo teise valdomą ir Tauragės rajono savivaldybės administracijos 2012 m. sausio 2 d. panaudos sutartimi Nr. S-43-V naudojamą kompiuterių įrangą.
11. Dėl Tauragės rajono savivaldybei nuosavybės teise priklausančio turto perdavimo pagal patikėjimo sutartį VŠĮ Tauragės rajono pirminės sveikatos priežiūros centrui, VŠĮ Tauragės ligoninei ir VŠĮ Skaudvilės palaikomojo gydymo ir slaugos ligoninei.
12. Dėl patalpų Tauragės r. sav., Skaudvilės sen., Adakavo k., Bibliotekos g. 4, perdavimo panaudos pagrindais Adakavo bendruomenei.
13. Dėl Tauragės rajono savivaldybės nuosavybės teisės į inžinerinius įrenginius įregistravimo valstybės įmonės registrų centro nekilnojamojo turto registre.
14. Dėl Tauragės rajono savivaldybei nuosavybės teise priklausančio nekilnojamojo turto perdavimo valdyti, naudoti ir disponuoti juo patikėjimo teise Tauragės rajono savivaldybės administracijai.
15. Dėl ilgalaikės Tauragės rajono savivaldybės nekilnojamojo turto valdymo strategijos patvirtinimo.
16. Kiti klausimai.

Komiteto pirmininkė G. Stulginskienė

Posėdžio data: 2020-10-09
Posėdžio vieta: Tauragės rajono savivaldybės administracijos Mažojoje salėje
Pasidalinkite
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on skype
Share on email
Share on print
Scroll to Top