Tauragės rajono savivaldybės

Naujienos

Keliones planuokite patogiai: viešojo transporto maršrutų eismo tvarkaraščiai pateikiami realiuoju laiku

VšĮ „Žaliasis regionas“, įgyvendindamas projektą „Funkcinės zonos Tauragė+ plėtros strategijos pirmaeilių veiksmų įgyvendinimas“ Nr. J08-CPVA-V-02-0001, 2021 m. lapkričio 11 d. su UAB „Merakas“ pasirašė sutartį Nr. ZR-4 dėl Tauragės regiono viešojo transporto maršrutų eismo tvarkaraščių skelbimo internete programinės įrangos įsigijimo. 2022 m. balandžio mėn. startavo svetainė www.stops.lt/taurage+, kurioje pateikiami viso Tauragės regiono viešojo transporto maršrutų eismo tvarkaraščiai realiuoju laiku.

Svetainėje www.stops.lt/taurage+ gyventojai gali susirasti jiems aktualaus autobuso maršruto tvarkaraštį, susiplanuoti savo kelionę iš pasirinkto sustojimo visame Tauragės regione, pasitikrinti autobuso maršruto trasą žemėlapyje ir t. t. Svetainė taip pat prieinama ir per mobiliuosius įrenginius adresu m.stops.lt/taurage+.

Šiuo metu svetainėje pateikiami tik galiojantys viešojo transporto tvarkaraščiai skirtingose regiono savivaldybėse, tačiau ateityje planuojama skelbti ir naujų regioninių maršrutų bei galiojančių tarpmiestinių maršrutų tvarkaraščius.

Kviečiame gyventojus aktyviai naudotis svetaine www.stops.lt/taurage+ ir pastebėjus neatitikimus, norint pateikti pasiūlymus susisiekti su VšĮ „Žaliasis regionas“ el. paštu [email protected] ar telefonais 8 662 11424 arba 8 652 45628.

VšĮ „Žaliasis regionas“ informacija

Pasidalinkite
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on skype
Share on email
Share on print

Kitos naujienos

krepšinis
Dėl sporto renginių projektų finansavimo 2022 m. II pusmetį

Informuojame, kad įvyko sporto renginių …

Skaityti daugiau »
Paskelbtas antrasis Tauragės arenos statybos konkursas

Paskelbtas antrasis Tauragės multifunkcinio sporto …

Skaityti daugiau »
kaitra
Rekomendacijos kaip saugoti sveikatą kaitros metu

Karštis gali paveikti kiekvieno žmogaus …

Skaityti daugiau »
Scroll to Top