Tauragės rajono savivaldybės

Naujienos

Karantinas pratęstas iki kovo 31 dienos, įvedami pakeitimai dėl kaukių dėvėjimo ir judėjimo tarp savivaldybių

Vyriausybės nutarimu karantinas Lietuvoje pratęstas iki kovo 31 dienos. Iki kovo 15 dienos pratęstas ir gyventojų judėjimo ribojimas tarp savivaldybių, išskyrus judėjimą tarp žiedinių savivaldybių (Alytaus miesto ir rajono, Kauno miesto ir rajono, Klaipėdos miesto ir rajono, Panevėžio miesto ir rajono, Šiaulių miesto ir rajono, Vilniaus miesto ir rajono).

Nuo vasario 25 dienos keičiasi kaukių dėvėjimo lauke reikalavimai. Pritarta, kad kaukių galima nedėvėti atvirose erdvėse, kai šalia 2 metrų atstumu nėra kitų asmenų, išskyrus šeimos narius (sutuoktinį arba asmenį, su kuriuo sudaryta registruotos partnerystės sutartis, vaikus (įvaikius), įskaitant asmens ir jo sutuoktinio arba asmens, su kuriuo sudaryta registruotos partnerystės sutartis, nepilnamečius vaikus, tėvus (įtėvius), globėjus).

Dėl koronaviruso pandemijos epidemiologinė situacija tiek Lietuvoje, tiek ir pasaulyje vis dar yra nepalanki. Lietuvos statistikos departamento vasario 23 d. skelbiamais duomenimis, naujų atvejų skaičius per 14 dienų, tenkantis 100 000 gyventojų, buvo 242,8 atvejai, o teigiamų diagnostinių tyrimų dalis per 7 d. – 7,8 proc. Pastebima, kad paskutiniąją savaitę susirgimų skaičius nebemažėja, o bendra teigiamų atvejų dalis bei teigiamų tyrimų dalis tarp simptomus jaučiančių asmenų pradėjo didėti.

Svarbiausią informaciją dėl koronaviruso rasite ČIA.

Pasidalinkite

Kitos naujienos

Scroll to Top