Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
30010203040506
07080910111213
14151617181920
21222324252627
28293031010203
Spalis
    2019     
Renginiai
Nemokami užsiėmimai
2019-10-15 17:30 
Vieta:  Tauragės bendruomenių namai, Vytauto g. 141
Spektaklis "Kakė Makė ir atversta knyga"
2019-10-15 18:00 
Vieta:  Tauragės kultūros rūmuose
Solo latino
2019-10-16 17:15 
Vieta:  M. Mažvydo progimnazijos aktų salė, Prezidento g. 27
Nemokamas renginys
2019-10-16 17:30 
Vieta:  Tauragės bendruomenių namai, Vytauto g. 141
Praeis diena
2019-10-16 18:00 
Vieta:  Tauragės kultūros centras
Naujienos
Tauragės rajono mokytojai iškilmingai paminėjo profesinę šventę

Spalio 4 dieną Tauragės rajono savivaldybės ugdymo įstaigų mokytojai rinkosi į Kultūros rūmus, kuriuose buvo minima Tarptautinė mokytojų diena. Iškilmingo renginio metu tradiciškai pagerbti šios profesijos atstovai, jiems įteiktos padėkos.

Gausiai susirinkusius ugdymo įstaigų vadovus, mokytojus, auklėtojus, mokytojus senjorus sveikino ir už nelengvą, daug atsakomybės reikalaujantį darbą dėkojo Lietuvos Respublikos Seimo narė Aušrinė Norkienė, Savivaldybės meras Dovydas Kaminskas, Savivaldybės administracijos Švietimo skyriaus vedėjas Egidijus Šteimantas.

Seimo narė Aušrinė Norkienė padėkos raštus įteikė Tauragės   pagalbos mokytojui ir mokiniui centro Pedagoginės-psichologinės tarnybos komandai: Linai Visockienei, Vaidai Mačiulienei, Silvijai Jankuvienei ir Anitai Juščiūtei, už profesionalų ir nuoširdų darbą teikiant reikalingą pagalbą mokiniams, tėvams ir pedagogams, Tauragės Tarailių progimnazijos  fizikos ir dalyko Gamta ir žmogus mokytojai metodininkei Redutei Klimašauskienei, už kruopštų, nuoširdų ir atsakingą darbą, ilgametį Gamtosauginių mokyklų programos koordinavimą, sėkmingą mokinių paruošimą  gamtos mokslų olimpiadoms.

 Padėkos taip pat įteiktos Serafimai Vaidaugienei, Tauragės  profesinio rengimo centro profesijos mokytojai metodininkei, už ilgametę, kūrybingą pedagoginę veiklą, ugdant jaunąją statybininkų kartą ir Zitai Mejerienei, Kauno kolegijos Tauragės skyriaus dėstytojai, už nepriekaištingą ilgametį darbą.

Simbolinė dovana –  kamuolys – už nacionalinio projekto „Lyderių laikas 3“ Tauragės rajono savivaldybės pokyčio projekto „VAIKUI. Kaip išsaugoti norą mokytis?“ įteikta kūrybinės komandos vadovei Jūratei Lazdauskienei ir visai komandai už iniciatyvas, kūrybiškumą, tobulėjimą ir bendrystę, kad sujungtų kolegas ne tik darbui, bet ir  poilsiui.

Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos padėkos įteiktos Vidai Karbauskienei, Tauragės ,,Aušros“ progimnazijos dailės  mokytojai ekspertei, už kūrybišką darbą, patirties sklaidą rajone ir respublikoje bei aukštus mokinių pasiekimus respublikiniuose konkursuose, Danutei Paulienei, Tauragės ,,Šaltinio“ progimnazijos geografijos mokytojai metodininkei, už profesionalumą, iniciatyvumą ir gebėjimą kiekvienam mokiniui taikyti geriausią ugdymo(si) strategiją, Eglei Rupšienei, Tauragės ,,Šaltinio“ progimnazijos geografijos mokytojai metodininkei, už kūrybišką ugdymo(si) proceso organizavimą, iniciatyvumą, bendruomenės telkimą gamtosauginei veiklai, Audrai Paulauskienei, Tauragės ,,Šaltinio“ progimnazijos technologijų mokytojai ekspertei, už profesionalų mokinių kūrybinių gebėjimų atpažinimą ir ugdymą formaliajame ir neformaliajame švietime, Daivai Neverovienei, Tauragės lopšelio-darželio ,,Kodėlčius“ meninio ugdymo mokytojai metodininkei, už kūrybišką darbą ugdant ikimokyklinio amžiaus vaikų muzikinę saviraišką, Gintarui Cemnalianskiui, Tauragės r. savivaldybės neformaliojo vaikų švietimo mokytojui, kyokushin karate treneriui, už išskirtinį gebėjimą sudominti ir motyvuoti mokinius, sportinės veiklos pasiekimus, iniciatyvas, demokratinės kultūros ir pilietinių vertybių puoselėjimą.

Tauragės rajono savivaldybės meras Dovydas Kaminskas padėkas už įvairius pasiekimus įteikė 36 miesto ir rajono mokyklų mokytojams.

Savivaldybės administracijos Švietimo ir sporto skyriaus vedėjas Egidijus Šteimantas padėkas už įvairius pasiekimus įteikė 40-čiai mokytojų.

Vadovaujantis Tauragės r. savivaldybės pedagogų skatinimo tvarkos aprašu, Tauragės ,,Versmės“ gimnazijos geografijos mokytojai ekspertei Jūratei Orlovienei įteikta  premija už sistemingą, nuoširdų ir atsakingą darbą bei aukštus mokinių pasiekimus nacionaliniu ir tarptautiniu lygiu.

Šventės pabaigoje susirinkusiesiems Šiaulių dramos teatro aktoriai padovanojo spektaklį ,,Bagadelnia“.

Atgal   Spausdinimo versija  

Facebook

Twitter

Aktuali informacija
Grupinių gyvenimo namų steigimas Tauragės rajono savivaldybėje

2014 metais Lietuvoje pradėjus institucinės globos pertvarką – pereinama nuo institucinės globos prie šeimoje ir bendruomenėje teikiamų paslaugų. Įgyvendinant pertvarkos veiksmų planą steigiami bendruomeniniai namai, kuriuose gyvenantiems neįgaliesiems su proto ar psichikos negalia sudaromos galimybės gyventi savarankiškai, jaustis lygiateisiais visuomenės nariais.

Plačiau >>
Skelbiamas konkursas 2020 metų Socialinės reabilitacijos paslaugų neįgaliesiems bendruomenėje projektams finansuoti

Tauragės rajono savivaldybės administracija skelbia konkursą 2020 metų Socialinės reabilitacijos paslaugų neįgaliesiems bendruomenėje projektams finansuoti iš valstybės ir savivaldybės biudžeto lėšų.

Plačiau >>
Kviečiame į informacinį seminarą daugiabučių namų atnaujinimo tema

 

Kviečiame į seminarą gyventojams, juos atstovaujančioms ir vienijančioms organizacijoms daugiabučių namų atnaujinimo (modernizavimo) tema.Seminare bus aptariama naujausia informacija daugiabučių namų atnaujinimo (modernizavimo) klausimais, susijusiais su  statybiniu-energetiniu, ekonominiu ir teisiniu požiūriu.

Plačiau >>
Startuoja naujas projekto „Mes rūšiuojam“ sezonas

Nacionalinis aplinkosaugos projektas „Mes rūšiuojam“ jau aštuntus metus kviečia visus Lietuvos gyventojus prisidėti prie aplinkos saugojimo ir taršos mažinimo. Prie iniciatyvos kviečiami jungtis ir tauragiškiai.

Plačiau >>
Tradicija tęsiasi – bus išrinkti geriausi Lietuvos Respublikos Konstitucijos žinovai

Teisingumo ministerija jau tryliktus metus organizuoja visuotinę teisinių žinių įvertinimo akciją – Konstitucijos egzaminą. Tūkstančius pilietiškų dalyvių kasmet pritraukiantį konkursą globoja Jo Ekscelencija Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda. Spalio 3 d. 12 val. egzaminą kviečiame laikyti ir tauragiškius.

Plačiau >>
Informacija sodininkų bendrijų nariams

      

Informuojame, kad šių metų spalio 1 – 15 dienomis bus priimami sodininkų bendrijų prašymai dėl finansinės paramos skyrimo už tinkamai atliktą bendrojo naudojimo objektų priežiūrą ir tvarkymą.

Plačiau >>
Informacija gyventojams dėl perspėjimo sistemos patikrinimo

Informuojame, kad 2019 m. spalio 1 d. 10.15 val. bus atliekamas perspėjimo sirenų patikrinimas. Trims minutėms – patikrinimui – bus įjungtos gyventojų perspėjimo sistemos sirenos. Apie tai gyventojai bus informuojami per visuomenės informavimo priemones ir trumpaisiais pranešimais į mobiliojo ryšio telefonus, todėl prašome savo telefono aparatuose aktyvuoti korinio transliavimo funkciją.

Plačiau >>
Tauragės rajono savivaldybėje pradedamas šildymo sezonas

Tauragės rajono savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymu Savivaldybėje paskelbta 2019–2020 metų šildymo sezono pradžia.

Plačiau >>
Socialinio būsto fondo plėtra: Tauragės rajono savivaldybė perka socialinius būstus

Tauragės rajono savivaldybės administracija, įgyvendindama ES Regioninės plėtros fondo finansuojamą projektą „Socialinio būsto fondo plėtra Tauragės rajono savivaldybėje” perka gyvenamąsias patalpas ir kviečia gyventojus teikti pasiūlymus.

Plačiau >>
Dieną be automobilio – nemokamas keleivių pavėžėjimas

Rugsėjo 20 d. Tauragėje vyks akcija „Diena be automobilio“. Visus gyventojus kviečiame šią dieną palikti savo automobilius prie namų ir ieškoti kitokių susisiekimo būdų – eiti pėsčiomis, važiuoti dviračiu, paspirtuku, riedlente ar naudotis  miesto viešuoju transportu. Savivaldybės tarybos sprendimu rugsėjo 20 d. visais Tauragės rajono savivaldybės vietinio (miesto) ir priemiestinio reguliaraus susisiekimo maršrutų autobusais keleiviai bus vežami nemokamai.

Plačiau >>
Parduodamos UAB „Dunokai“ (56,14 %) akcijos

Vadovaujantis LR konkurencijos tarybos rekomendacijomis, 2017 m. liepos 26 d. Taryba patvirtino sprendimą parduoti Tauragės rajono savivaldybės kontroliuojamos įmonės - UAB „Dunokai“ (56,14 %) akcijas. Akcijos bus parduotos viešo aukciono būdu.

Plačiau >>
Kviečiame jungtis prie Europos darnaus judumo savaitės

Siekdama skatinti darnaus judumo kultūrą šalyje, sveikesnį ir mažiau nuo automobilių priklausomą gyvenimo būdą, mažinti transporto spūstis ir oro taršą miestuose, Tauragės rajono savivaldybė prisideda prie kasmetinės Europos iniciatyvos ir rugsėjo 16–22 d. minės Europos darnaus judumo savaitę. Kviečiame gyventojus šiomis dienomis palikti automobilius namuose ir ieškoti kitokių susisiekimo būdų – eiti pėsčiomis, važiuoti dviračiu, paspirtuku ar viešuoju transportu, dalyvauti sveiką gyvenimo būdą propaguojančiuose renginiuose.

Plačiau >>
Asmenims su fizine (kompleksine) negalia, norintiems mokytis ar dirbti, bus teikiama asmeninio asistento paslauga

Tauragės rajono savivaldybės administracija, įgyvendindama projektą „Tauragės rajono savivaldybės bendruomeniniai šeimos namai“, kartu su projekto partneriu - Tauragės socialinių paslaugų centru, nuo 2019 m. rugsėjo 2 d. pradeda teikti naują asmeninio asistento paslaugą.

Plačiau >>
Visa aktuali informacija
Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
30010203040506
07080910111213
14151617181920
21222324252627
28293031010203
Spalis
    2019     

 

MIESTAI PARTNERIAI