Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
25262728293001
02030405060708
09101112131415
16171819202122
23242526272829
30310102030405
Gruodis
    2019     
Renginiai
Nemokami užsiėmimai
2019-12-12 12:30 
Vieta:  Tauragės bendruomenių namai, Vytauto g. 141
Žemaitiško žodžio ir dainos šventė
2019-12-12 16:00 
Vieta:  B.Baltrušaitytės viešojoje bibliotekoje
Kalėdų eglės įžiebimo šventė
2019-12-12 17:00 
Vieta:  Skaudvilės Liaudies aikštėje
Nemokami užsiėmimai
2019-12-12 17:30 
Vieta:  Visuomenės sveikatos biuras, Prezidento g. 7
Nemokami užsiėmimai
2019-12-12 17:30 
Vieta:  Tauragės bendruomenių namai, Vytauto g. 141
Naujienos
Savivaldybės tarybos posėdyje priimti sprendimai aktualiais klausimais

Š. m. lapkričio 27  d. vykusiam Tauragės rajono savivaldybės tarybos posėdžiui pateikti svarstyti 39 sprendimų projektai,  vienas iš jų  atidėtas, kitais svarstytais klausimais priimti sprendimai. Posėdyje dalyvavo 25 tarybos nariai.

 

„Už nuopelnus Tauragės rajonui“ skirtas Tauragės rajono savivaldybės garbės ženklas

 Vadovaujantis Tauragės rajono savivaldybės garbės ženklo „Už nuopelnus Tauragės rajonui“ apdovanojimo tvarkos aprašo 6 punktu, atsižvelgiant į Tauragės rajono garbės piliečio vardo suteikimo komisijos 2019 m. lapkričio 18 d. posėdžio protokolą, nuspręsta Tauragės rajono savivaldybės garbės ženklą „Už nuopelnus Tauragės rajonui“ skirti Tauragės liaudies teatro režisierei Genovaitei Urmonaitei.

 

Visuomenės poreikiams priskirtas žemės sklypas

Tarybos nariai priėmė sprendimą prašyti Nacionalinės žemės tarnybos prie žemės ūkio ministerijos priskirti ir suformuoti visuomenės poreikiams apie 0,440 ha dydžio žemės sklypą, esantį Tauragės r. sav., Skaudvilės sen., Ivangėnų k., socialinei infrastruktūrai plėsti, t. y. dekoratyvinei skulptūrai Žemaitijos vadovui Margiriui statyti.

 

Pritarta investicijų sutarčiai

Priimtas sprendimas pritarti investicijų sutarčiai tarp Tauragės rajono savivaldybės ir UAB „Gonas“, Tauragės rajono savivaldybės meras įgaliotas pasirašyti sutartį.

Šioje sutartyje numatyta, kad UAB ,,Gonas“ nuo 2019 metų sausio 1 d. iki 2020 metų rugsėjo 1 d. investuos ne mažiau kaip 1 000 000 eurų į žuvies produktų gamybos technologinę įrangą ir pastatus, išlaikys ne mažiau kaip 15 naujai sukurtų darbo vietų, Savivaldybė kompensuos prijungimo mokestį 44 374,22 eurų už AB ,,Energijos skirstymo operatorius“ elektros galios padidinimą.

 

Patvirtintas susisiekimo komunikacijų, kitų inžinerinių statinių, apšvietimo ir lietaus nuotekų tinklų statybos, rekonstravimo ir remonto, dalyvaujant fiziniams ir juridiniams asmenims, tvarkos aprašas

Tarybos posėdžio metu patvirtintas susisiekimo komunikacijų, kitų inžinerinių statinių, apšvietimo ir lietaus nuotekų tinklų statybos, rekonstravimo ir remonto, dalyvaujant fiziniams ir juridiniams asmenims, tvarkos aprašas, kuris reglamentuos Tauragės rajono savivaldybės bendrojo naudojimo teritorijoje esančių susisiekimo komunikacijų, kitų inžinerinių statinių, apšvietimo ir lietaus nuotekų tinklų statybos, rekonstravimo ir remonto tvarką, atvejus ir sąlygas, dalyvaujant fiziniams ar juridiniams asmenims.

Vadovaujantis šiuo aprašu lėšos statybos, rekonstravimo ir remonto darbams galės būti skiriamos iš Lietuvos Respublikos Vyriausybės kelių priežiūros ir plėtros programos, Tauragės rajono savivaldybės (toliau – Savivaldybė) biudžeto, Europos Sąjungos lėšų, taip pat naudojamos fizinių ir juridinių asmenų lėšos.

Apraše numatyta, kad fizinių ir juridinių asmenų finansuojamų darbų vertė turi būti ne mažesnė kaip:  30 proc. arba 20 proc. (kai vienos gatvės pusėje nėra pastatų), jei statomos, rekonstruojamos ar remontuojamos susisiekimo komunikacijos, lietaus nuotekų ir gatvių apšvietimo tinklai,  30 proc., jei statoma, rekonstruojama ar remontuojama automobilių stovėjimo aikštelė,  50 proc., jei statomi, rekonstruojami ar remontuojami kiti inžineriniai statiniai.

Įvykdžius šiame apraše nustatytus reikalavimus, susisiekimo komunikacijos, apšvietimo ir lietaus nuotekų tinklai bei kiti inžineriniai statiniai statomi, rekonstruojami ar remontuojami pirmumo teise.

Pritarta projekto įgyvendinimui

Priimtas sprendimas, kuriame pritarta, kad UAB ,,Tauragės vandenys“ įgyvendintų projektą „Nuotekų tinklų Elbento, Kalno, Saulėtekio, Vilties ir Kaimynų  gatvėse ir nuotekų valymo įrenginių statyba Kęsčių kaime Tauragės rajone“ darbų užsakovo funkcijas, taip pat nustatyta, kad šio projekto įgyvendinimo darbai būtų vykdomi etapais:  I etapas – nuotekų tinklų statyba Tauragės rajono savivaldybės Žygaičių seniūnijos Kęsčių kaimo Elbento gatvėje (2020 metais), II etapas – nuotekų tinklų įrengimas Tauragės rajono savivaldybės Žygaičių seniūnijos Kęsčių kaimo Kalno, Saulėtekio, Vilties ir Kaimynų  gatvėse ir nuotekų valymo įrenginių statyba Tauragės rajono savivaldybės Žygaičių seniūnijos Kęsčių kaime (2021–2023 metais).

Pritarta, kad prie šio projekto įgyvendinimo Tauragės rajono savivaldybė biudžeto lėšomis prisidės ne mažiau kaip 50 procentų  projekto išlaidų, investuojant į UAB ,,Tauragės vandenys“ teisės aktų nustatyta tvarka.

Išnuomotos  patalpos ,,Gelbėkit vaikus“ Tauragės vaikų dienos centrui

Sprendimu leista 4 metų laikotarpiui   Šeimos gerovės centrui „Šaltinėlis“ be konkurso išnuomoti „Gelbėkit vaikus“ Tauragės vaikų dienos centrui dalį Tauragės rajono savivaldybei nuosavybės teise priklausančių  ir Šeimos gerovės centro „Šaltinėlis“ patikėjimo teise valdomų patalpų, už nuomą mokant 1 eurą per mėnesį.

                      Patvirtintas Pagalbos į namus paslaugų teikimo tvarkos aprašas

Patvirtintas Pagalbos į namus paslaugų teikimo tvarkos aprašas, kuris reglamentuoja pagalbos į namus paslaugų poreikio nustatymo, skyrimo, sustabdymo ir nutraukimo Tauragės rajono gyventojams tvarką, mokėjimo už paslaugas tvarką.

 Pagalba į namus – tai asmens namuose teikiamos paslaugos, padedančios asmeniui (šeimai) tvarkytis buityje, rūpintis asmeniniu gyvenimu ir dalyvauti visuomenės gyvenime; šeimos nariams, prižiūrintiems asmenis su negalia, senyvo amžiaus asmenis, turėti laikiną atokvėpį.

Paslaugų teikimo trukmė ir sudėtis asmeniui (šeimai) nustatoma individualiai, įvertinus šių paslaugų asmeniui (šeimai) poreikį.

 Pagalbos į namus socialinių paslaugų teikimo tikslas – suteikti pagalbą asmeniui (šeimai) dėl amžiaus, negalios, socialinių problemų, iš dalies ar visiškai neturinčiam, neįgijusiam arba praradusiam gebėjimus ar galimybes savarankiškai rūpintis asmeniniu (šeimos) gyvenimu ir dalyvauti visuomenės gyvenime bei sudaryti sąlygas ir galimybę gyventi pilnavertį gyvenimą.

Asmenys, pageidaujantys gauti pagalbos į namus paslaugą, turėtų kreiptis į Tauragės socialinių paslaugų centrą ar gyvenamosios vietos seniūniją ir užpildyti prašymą – paraišką socialinėms paslaugoms gauti.

Pritarta projekto „Sveiko senėjimo paslaugų gerinimas“ įgyvendinimui

 

Tarybos nariai pritarė,  kad viešoji įstaiga Tauragės ligoninė įgyvendintų projektą „Sveiko senėjimo paslaugų gerinimas“, finansuojamą iš Europos Sąjungos struktūrinių fondų ir valstybės biudžeto lėšų, t. y. prie Tauragės ligoninės būtų statomas priestatas, kuriame įsikurs Geriatrijos skyrius.

 

Suteiktas skaidrios asmens sveikatos priežiūros įstaigos vardas

Tarybos nariai priėmė sprendimą suteikti skaidrios asmens sveikatos priežiūros įstaigos vardą viešajai įstaigai Skaudvilės palaikomojo gydymo ir slaugos ligoninei.

Skirta premija už aukštą meistriškumą

 

Priimtas sprendimas Rokui Baciuškai, už aukštą meistriškumą (užėmusiam IV vietą 2019 metų pasaulio ralio-kroso čempionate), skirti 3 000 Eur piniginę premiją.

 

Pakeistas Tauragės rajono savivaldybės mokinių pažangumo skatinimo projekto tvarkos aprašas

 

Tarybos sprendimu pakeistas Tauragės rajono savivaldybės mokinių pažangumo skatinimo projekto tvarkos aprašas, jį papildant papunkčiais:

,,5.4. visiems 100 balų įvertinimus už valstybinius brandos egzaminus gavusiems abiturientams;“.

,,5.5. visiems 7 balų įvertinimus už Tarptautinio bakalaureato diplomo programos dalyko HL įvertinimo baigiamuosius egzaminus gavusiems abiturientams.“

,,10.5. visiems 100 balų įvertinimus už valstybinius brandos egzaminus gavusiems abiturientams  skiriama po 100 Eur  už kiekvieną 100 balų įvertintą egzaminą;“.

,,10.6. visiems 7 balų įvertinimus už Tarptautinio bakalaureato diplomo programos dalyko HL įvertinimo baigiamuosius egzaminus gavusiems abiturientams skiriama po 100 Eur už kiekvieną 7 balais įvertintą egzaminą.“

Atgal   Spausdinimo versija  

Facebook

Twitter

Aktuali informacija
Dėl nemokamos teisinės pagalbos teikimo visuomenei Mykolo Romerio universiteto teisės mokykloje

Nuo šių metų spalio 29 d. Mykolo Romerio universiteto (toliau – MRU) teisės mokykla pradėjo įgyvendinti naują nemokamos teisinės pagalbos visuomenei projektą „Teisė kiekvienam“. Projektas apima: 1) nemokamos teisinės pagalbos teikimą panaudojant teisines technologijas; 2) praktines konsultacijas visuomenei aktualiais teisiniais klausimais; 3) teisės studijų proceso ir turinio tobulinimą suteikiant galimybę studentams dirbti su realiomis teisinėmis situacijomis.

Plačiau >>
Š. m. gruodžio 18 d. 10.00 val. šaukiamas Tauragės rajono savivaldybės tarybos posėdis

Š. m. gruodžio 18 d. 10.00 val. šaukiamas Tauragės rajono savivaldybės tarybos posėdis. Tarybos posėdžio medžiaga skelbiama: TEISINĖ INFORMACIJA → TEISĖS AKTŲ PROJEKTAI → TARYBOS SPRENDIMŲ PROJEKTAI.

Plačiau >>
Paskirstytos jaunimo vasaros užimtumo programos lėšos

Siekiant skatinti jaunimo verslumą, Tauragės rajono savivaldybė vykdo Jaunimo vasaros užimtumo programą bei jaunimą įdarbinusioms  įmonėms teikia 50 ar 75 proc. subsidiją jų darbo užmokesčio išlaidoms kompensuoti. 2019 m. pagal šią programą subsidijos skirtos 33 jaunus darbuotojus vasaros metu įdarbinusioms įmonėms.

Plačiau >>
Tauragės rajono savivaldybės administracija skelbia paraiškų priėmimą vaikų ir/ar paauglių užimtumo programų 2020 m. konkursui

Tauragės rajono savivaldybės administracija skelbia paraiškų priėmimą vaikų ir/ar paauglių užimtumo programų konkursui. Paraiškas galima teikti iki 2019 m. gruodžio 19 d.

Plačiau >>
Dėl 2020 m. Tauragės rajono savivaldybės sporto renginių projektų finansavimo

Tauragės rajono savivaldybės administracija skelbia Tauragės rajono savivaldybės sporto renginių projektų finansavimo programos konkursą 2020 metų I pusmečiui. Paraiškos priimamos nuo gruodžio 15 d. iki sausio 15 d.

Plačiau >>
Paskelbta darbo vietų steigimo (pritaikymo) subsidijavimo paraiškų atranka 2019 m.

2019 m. lapkričio 4 d. Užimtumo tarnybos interneto puslapyje paskelbta 2019 m. darbo vietų steigimo (pritaikymo) subsidijavimo paraiškų atranka. Skelbimą rasite čia: https://uzt.lt/news/darbo-vietu-steigimo-pritaikymo-subsidijavimo-paraisku-atranka-2019-m-2/

Plačiau >>
Kviečiame dalyvauti seminare „Pastatų energijos ir karšto vandens sistemų efektyvus naudojimas“

Š. m. lapkričio 28 d. 13 val.  paberžių  g. 16 ( UAB Tauragės šilumos tinkluose)  vyks seminaras „Pastatų energijos ir karšto vandens sistemų efektyvus naudojimas“. Seminare bus pristatytos Šilumos punktų ir vidaus šildymo ir karšto vandens sistemų modernizavimo galimybės, pastatų šildymo sistemų renovacija: būdai, galimybės, nauda, kiti aktualūs klausimai.

Plačiau >>
Europos supratimo apie antibiotikus diena

2019 m. lapkričio 18 d. Europoje ir Lietuvoje minima Europos supratimo apie antibiotikus diena. Pagrindinis šios dienos tikslas – informuoti visuomenę, kada ir kaip vartoti antibiotikus, pabrėžti atsakingo požiūrio svarbą gydantis šiais vaistais.

Plačiau >>
Dieną be automobilio – nemokamas keleivių pavėžėjimas

Rugsėjo 20 d. Tauragėje vyks akcija „Diena be automobilio“. Visus gyventojus kviečiame šią dieną palikti savo automobilius prie namų ir ieškoti kitokių susisiekimo būdų – eiti pėsčiomis, važiuoti dviračiu, paspirtuku, riedlente ar naudotis  miesto viešuoju transportu. Savivaldybės tarybos sprendimu rugsėjo 20 d. visais Tauragės rajono savivaldybės vietinio (miesto) ir priemiestinio reguliaraus susisiekimo maršrutų autobusais keleiviai bus vežami nemokamai.

Plačiau >>
Visa aktuali informacija
Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
25262728293001
02030405060708
09101112131415
16171819202122
23242526272829
30310102030405
Gruodis
    2019     

 

MIESTAI PARTNERIAI