Naujienos
Uždegtos atminimo žvakutės Laisvės gynėjams atminti

Šiandien 8 val. ryte, minėdami Laisvės gynėjų dieną, visuose languose uždegdami žvakutes, prisidėdami prie pilietinės akcijos  „Atmintis gyva, nes liudija“, tylos minute pagerbdami žuvusiuosius už laisvę, dar kartą patvirtinome, kad mes nepamiršome, kokiomis aplinkybėmis tapome laisvi. Buvome vieningi, buvome drąsūs ir labai norėjome laisvės.

Uždegdami vienybės ir atminties žvakutes , dalyvaudami šiai dienai paminėti skirtuose renginiuose - įrodykime sau ir visam pasauliui, kad ir šiandien esame vieningi ir pasiruošę apginti iškovotą laisvę.

Sausio 11 d.

11 valandą Tauragėje skambės bažnyčių varpai ir mokyklų skambučiai, o pagrindinėse miesto gatvėse vienai minutei bus sustabdytas eismas. Kraštiečiai akimirką sustos ir didžiausią savo pagarbą atiduos už laisvą Lietuvą kovojusiems ir savo gyvybes paaukojusiems Tautos didvyriams – tylos minute bus pagerbiami žuvusieji Sibiro tremtyje ir lageriuose, partizanai ir Sausio 13-osios dalyviai.

17 valandą Atminties akciją vainikuos koncertas Pilies aikštėje, kuriame skambės dainos, atliekamos Arvydo Vilčinsko, Bjelle ir Moksleivių kūrybos centro moksleivių.

Sklindant laužų šilumai, bus dalinamasi prisiminimais, demonstruojamos istorinės vaizdo projekcijos LED ekrane.

Prie šios prasmingos ir iškilios akcijos prisijungs Lietuvos evangelikų liuteronų bažnyčios vyskupas Mindaugas Sabutis ir Tauragės Švč. Trejybės parapijos klebonas dr. Marius Venskus.

Sausio 13 d.

11 valandą Tauragės Švč. Trejybės bažnyčioje – mišios už žuvusius Lietuvos gyventojus.

13 valandą – Laisvės gynėjų dienos minėjimas  „dėkoju aš, Lietuva, tau...“ (dainuoja Tauragės gospel choras „Glorija“)

Atminties akcija tauragiškiai primena, kad niekada nepamirš už laisvą Lietuvą kovojusių ir savo gyvybes paaukojusių Tautos didvyrių ir pagarbiai saugos jų atminimą.

Atgal   Spausdinimo versija  

Facebook

Twitter