Naujienos
Savivaldybėje – susitikimas su Kauno priklausomybės ligų specialistų asociacijos nariais

2019 metų sausio 10 dieną Tauragės rajono savivaldybėje vyko susitikimas su Kauno priklausomybės ligų specialistų asociacijos nariais. Susitikimo metu Asociacijos nariai pristatė savo veiklą: Asociacija įkurta 2015 m. Kaune, 2016 m. įsteigtas pirmasis eksperimentinis konsultacijų punktas Gričiupo seniūnijoje (Kaunas).

Priklausomybės ligų specialistų asociacija siekia vienyti priklausomybės ligų konsultantus, socialinius darbuotojus, dvasininkus, psichologus ir kitus specialistus dirbančius priklausomybės ligų srityje sprendžiant priklausomybės problemas ir norinčius specializuotis šioje srityje.

         Priklausomybės ligų asociacija šiuo metu įgyvendina projektą ,,Priklausomybių konsultanto modelio, veikiančio 9 užsienio šalyse, diegimas 9 Lietuvos savivaldybėse”, kurio tikslas – įkurti pirmąjį Lietuvos priklausomybės nuo psichoaktyvių medžiagų konsultacinių punktų tinklą.     

         Konsultacinis punktas artimiausiu metu savo veiklą turėtų pradėti ir Tauragėje, į kurį dėl savo ar šeimos narių priklausomybės nuo alkoholio ar kitų psichoaktyviųjų medžiagų bus galima kreiptis anonimiškai, be gydytojo siuntimo.

Atgal   Spausdinimo versija  

Facebook

Twitter