Tauragės rajono savivaldybė
Renginių kalendorius
Kovas
    2019     
M A T K Pn Š S
25262728010203
04050607080910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Renginiai
Nemokamos treniruotės
2019-03-25 19:00 
Vieta:  Dapkiškių kultūros namai, Pilaitės g. 5, Dapkiškių kaimas
Jogos užsiėmimai
2019-03-26 16:00 
Vieta:  Visuomenės sveikatos biuras, Prezidento g. 7
Nemokamos treniruotės
2019-03-27 19:00 
Vieta:  Dapkiškių kultūros namai, Pilaitės g. 5, Dapkiškių kaimas
SPEKTAKLIS PAGAL S.GEDOS EILES
2019-03-28 11:00 
Vieta:  Tauragės muzikos mokykla
Treniruotė su savo kūno svoriu
2019-03-28 18:00 
Vieta:  Tauragės Jovarų pagr. m-klos aktų salė, Laisvės g. 19
Naujienos
Tauragėje projektuojamos šiuolaikiškos požeminės konteinerių aikštelės

UAB Tauragės regiono atliekų tvarkymo centras su partneriais –Tauragės regiono savivaldybėmis, vykdo projektą ,,Tauragės regiono komunalinių atliekų tvarkymo infrastruktūros plėtra“. Projektas finansuojamas  Europos Sąjungos (85 proc.) ir partnerių – savivaldybių biudžetų (15 proc.) lėšomis. Viena šio Projekto veiklų – požeminių ar antžeminių konteinerių aikštelių statyba.

Plačiau >>
Ruošiatės keliauti?! Užsisakykite asmens dokumento galiojimo priminimą!


Migracijos departamentas primena apie galimybę turimo asmens dokumento galiojimo terminą pasitikrinti naudojantis elektroninėmis paslaugomis – priminimą apie baigiantį galioti dokumentą galima gauti nemokama SMS žinute arba elektroniniu paštu.

Plačiau >>
Tauragės rajono savivaldybės administracijos savaitė

Tauragės rajono savivaldybės administracijos naujienos.

Plačiau >>
Š. m. kovo 27 d. 10 val. šaukiamas Tauragės rajono savivaldybės tarybos posėdis

Š. m. kovo 27 d. 10 val. šaukiamas Tauragės rajono savivaldybės tarybos posėdis. Tarybos posėdžio medžiaga skelbiama: TEISINĖ INFORMACIJA→TEISĖS AKTŲ PROJEKTAI→TARYBOS SPRENDIMŲ PROJEKTAI  http://www.infolex.lt/taurage/Default.aspx?Id=2&dok_rusys=29&dok_rusys_title=TSP  ir NAUJIENOS→ POSĖDŽIAI /go.php/posedziai969798.

Plačiau >>
Skirtos lėšos sporto renginių projektams finansuoti

Tauragės rajono savivaldybės sporto rėmimo programos vertinimo komisija paskirstė Sporto renginių projektų finansavimo programai skirtas lėšas ( 12 035 Eur.) 2019 m. I pusmečiui.

Plačiau >>
Rinkai pateikiamas Tauragės rajono savivaldybėje pelningai veikiančios įmonės akcijų paketas

Viešo aukciono būdu Tauragėje parduodamos sėkmingai veikiančios įmonės UAB ,,Dunokai“ akcijos.

Plačiau >>
Kviečiame sodininkų bendrijas teikti prašymus paramai gauti

            

Kviečiame Tauragės rajono sodininkų bendrijas, siekiančias tinkamai tvarkyti ir prižiūrėti bendrojo naudojimo objektus (kelius, gatves ir kt.) nuo š.m. kovo 20 iki  balandžio 30 dienos teikti prašymus finansinei paramai gauti.

Plačiau >>
Dėl 2019 m. Jaunimo užimtumo ir verslo skatinimo programos konkurso Tauragės rajono savivaldybėje

Tauragės rajono savivaldybės administracija skelbia Jaunimo užimtumo ir verslo skatinimo programos konkursą II ketvirčiui.

Plačiau >>
Rotušėje pagerbti Tauragės bandonininkai – nematerialaus kultūros paveldo puoselėtojai

Kovo 15 d. Vilniaus rotušėje vyko Nematerialaus kultūros paveldo vertybių įrašymo į nacionalinį sąvadą iškilmės. Iškilmingame renginyje pristatytos 2018 metais patvirtintos devynios sąvado vertybės ir įteikti sertifikatai jų saugotojams. Paveldo sąvade ir Tauragės bandoninkai.

Plačiau >>
Socialinio būsto fondo plėtra: Tauragės rajono savivaldybė perka socialinius būstus

Tauragės rajono savivaldybės administracija, įgyvendindama ES Regioninės plėtros fondo finansuojamą projektą „Socialinio būsto fondo plėtra Tauragės rajono savivaldybėje” perka gyvenamąsias patalpas ir kviečia gyventojus teikti pasiūlymus.

Plačiau >>
Naujuoju Tauragės rajono savivaldybės meru išrinktas Dovydas Kaminskas

Sekmadienį Lietuvoje vyko tiesioginių mero rinkimų antrasis turas. Rinkėjai antrajame ture savo pasitikėjimą atidavė Dovydui Kaminskui, Liberalų sąjūdžio kandidatui. Už jį balsavo 50,05 % rinkėjų.

Plačiau >>
Tauragės garbės piliečiui, dailininkui, keliautojui Alfonsui Čepauskui – 90

Šiandien, kovo 18-ąją,  garbingą 90-ies metų jubiliejų švenčia Tauragės garbės pilietis, grafikas, dailininkas ir keliautojas Alfonsas Čepauskas. Menininko kūryba, jo darbai įrašyti į Tauragės krašto istoriją.

Plačiau >>
Tauragėje aptartos aktualiausios vaiko teisių užtikrinimo srityje kylančios problemos

Š. m. kovo 15 d. Tauragės rajono savivaldybėje lankėsi LR Seimo narys Stasys Šedbaras ir  LR vaiko teisių apsaugos kontrolierė Edita Žiobienė. Vizito tikslas – padiskutuoti apie esamą vaiko teisių apsaugos situaciją, pamatyti, kaip dirba ir bendradarbiauja skirtingos institucijos, siekdamos užtikrinti visapusišką vaikų gerovę.

Plačiau >>
Tauragės rajono savivaldybės administracijos savaitė

Tauragės rajono savivaldybės administracijos naujienos.

Plačiau >>
Kviečiame teikti pasiūlymus dėl Tauragės rajono savivaldybės Garbės piliečio vardo suteikimo

Kviečiame siūlyti kandidatus suteikti Tauragės rajono savivaldybės Garbės piliečio vardą.Garbės piliečio vardas suteikiamas Lietuvos Respublikos, taip pat bet kurios užsienio valstybės piliečiams už ypatingus nuopelnus ir pastangas savo darbais garsinant Tauragės rajono savivaldybės vardą šalyje ir pasaulyje, už aktyvią visuomeninę veiklą bei už išskirtinį indėlį į Tauragės rajono savivaldybės mokslo, švietimo, kultūros, sveikatos apsaugos, sporto, verslo, socialinio vystymo, žemės ūkio bei kitas sritis.

Plačiau >>
,,Mes Darom 2019'' šiemet kviečia atkreipti dėmesį į švarią aplinką ir sveiką gyvenseną

Jau kvepia PAVASARIU! O su juo atkeliauja ir kasmetinė švaros akcija DAROM 2019! Švari šalis - sveiki piliečiai. O kad akcija būtų dar geresnė nei anksčiau kviečiame padėti ją organizuoti! ,,Mes Darom 2019'' vyks balandžio 27 dieną.

Plačiau >>
Trečiadienį prasideda Savivaldybių merų antrojo rinkimų turo išankstinis balsavimas

Informuojame, kad trečiadienį visoje Lietuvoje prasidės išankstinis Savivaldybių merų rinkimų antrojo turo balsavimas. 

Plačiau >>
Skelbiamas ketvirtasis „Creativity LAB“ sezonas

Skelbiamas ketvirtasis „Creativity LAB“ sezonas. „Creativity LAB“ mokymų programa, kurioje kviečiami dalyvauti  9-12 klasių Tauragės moksleiviai, skirta praktiškai ugdyti jaunimo verslumo kompetencijas, naudojant tarptautines metodikas ir analizuojant iššūkius.

Plačiau >>
Tauragėje šventiniais renginiais paminėta Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo diena

 

Kovo 11-ąją Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo 29-ąsias metines kartu su visa Lietuva minėjo ir Tauragės krašto žmonės. Šia proga Tauragės kultūros rūmuose pristatyta tarptautinė ekslibrisų paroda, skambėjo sveikinimo žodžiai, muzika.

Plačiau >>
Patvirtintas Kultūros paveldo departamento 2019 m. apskaitos dokumentacijos rengimo planas

Informuojame, kad Kultūros paveldo departamentas, planuodamas kultūros paveldo apskaitą, sudarė kultūros paveldo objektų, kuriems bus rengiama apskaitos dokumentacija ir tikslinami duomenys Kultūros vertybių registre 2019 m, sąrašus (pridedame sąrašus Nr.1-4).

Plačiau >>
Tauragiškiai rašė Nacionalinį diktantą

Kovo 8 dieną tauragiškiai, norintys pasitikrinti lietuvių kalbos žinias, galėjo atvykti į Tauragės rajono savivaldybę, kurioje dvyliktą kartą buvo rašomas Nacionalinis diktantas. Šiemet Tauragės rajono savivaldybėje Nacionalinį diktantą rašė 24 tauragiškiai – 12 suaugusiųjų ir 12 Tarailių progimnazijos septintos, aštuntos klasės mokinių. Kaip ir kasmet Marijaus Žiedo įgarsintas tekstas sukurtas būtent kovo 8-osios progai, šįkart jo autorė – atlikėja ir reklamos kūrėja Dovilė Filmanavičiūtė-Miss Sheep.

Plačiau >>
Tauragės rajono savivaldybės administracijos savaitė

Tauragės rajono savivaldybės administracijos naujienos.

Plačiau >>
Muziejuje – „Sidabro vainikėlio“ rajoninis turas

Kovo 6 d. Tauragės krašto muziejuje „Santaka“ įvyko moksleivių liaudies dailės konkursinės parodos „Sidabro vainikėlis“ rajoninio turo uždarymas ir laureatų paskelbimas.Moksleivių liaudies dailės konkursą „Sidabro vainikėlis“ iniciavo Lietuvos liaudies kultūros centras, siekdamas saugoti ir puoselėti tradicinio meno šakas, plačiau parodyti talentingų vaikų dailės darbus, sukurtus liaudies meno ir tradicinių amatų įtakoje.

Plačiau >>
Kovo 8 d. kviečiame rašyti Nacionalinį diktantą

2019 m. kovo 8 d. 11 val. (penktadienį) visus  lietuvių kalbos mylėtojus kviečiame dalyvauti Nacionaliniame diktante. Nacionalinis diktantas bus transliuojamas per LRT radiją.

Plačiau >>
Kandidatų į merus debatai

Kovo 13 d. 18 val. iniciatyva „Žinau, ką renku“ kviečia į lemiamus debatus tarp kandidatų į Tauragės rajono savivaldybės merus, kuriuose kiekvienas galėsime užduoti klausimus ir sužinoti, kokią savivaldybės viziją mato kandidatai ir kokių konkrečių darbų imtųsi pirmiausiai.

Plačiau >>
Dėl paramos maisto produktais

Informuojame, kad 2019 m. kovo 14 d. pradedamas maisto produktų dalinimas Tauragės miesto gyventojams. Produktai dalinami Tauragėje, Vymerio g. 2.

Plačiau >>
Tarybos posėdyje paskirtos dviejų ugdymo įstaigų direktorės

Š. m. kovo 6 d. posėdžiavusi Tauragės rajono savivaldybės taryba priėmė vieningą sprendimą Tauragės „Versmės“ gimnazijos direktore paskirti Dalią Pukelienę bei lopšelio-darželio „Ąžuoliukas“ direktore – Viktoriją Paulauskienę.

Plačiau >>
Skelbiamos laisvos vietos Tauragės rajono darželiuose

Eilėje į Tauragės rajono darželius laukiantys tėvai kviečiami peržiūrėti laisvų vietų sąrašą įvairiuose rajono lopšeliuose–darželiuose,  mokyklose, kuriose įsikūrusios ikimokyklinukų ir prieš mokyklinukų grupės.

Plačiau >>
Sukurta šiuolaikiška interneto svetainė jaunimui

Narkotikų, tabako ir alkoholio kontrolės departamentas sukūrė naują, interaktyvią interneto svetainę jaunimui nuo keturiolikos metų – www.askritiskas.lt  (turi ir mobilią versiją). Jos turiniu siekiama tinkamai informuoti jauną žmogų, suteikiant žinių apie psichoaktyviąsias medžiagas, jų vartojimo poveikį ir rizikas. Taip pat skatinti būti atviru bendrauti, veikti, nebijoti iššūkių ir atsakomybės, o svarbiausia – sveikai ir įdomiai gyventi, pasitikėti savimi.

Plačiau >>
Kviečiame aktyviai dalyvauti Nacionaliniame ekonomikos egzamine!

Tai unikali iniciatyva, skirta kiekvienam, norinčiam pagauti ekonomikos ritmą, pasitikrinti ekonomikos žinias ir geriau ją suprasti.Nacionalinis ekonomikos egzaminas vyks kovo 27 dieną, nuo 10 iki 19 valandos. Laikymas vyks internete – www.ekonomikosegzaminas.lt  registracija jau prasidėjo – www.ekonomikosegzaminas.lt/registracija

Plačiau >>
Savivaldybių rinkimų rezultatai: antrame ture varžysis D. Petrošius ir D. Kaminskas

Lietuvoje sekmadienį vyko savivaldybių tarybų ir tiesioginiai mero rinkimai. Vietos politikai konkuravo dėl 1502 mandatų tarybose, iš jų 60 – merų.

Plačiau >>
Socialinio būsto fondo plėtra: Tauragės rajono savivaldybė perka socialinius būstus

Tauragės rajono savivaldybės administracija, įgyvendindama ES Regioninės plėtros fondo finansuojamą projektą „Socialinio būsto fondo plėtra Tauragės rajono savivaldybėje” perka gyvenamąsias patalpas ir kviečia gyventojus teikti pasiūlymus.

Plačiau >>
Tauragės rajono savivaldybės administracijos savaitė

Tauragės rajono savivaldybės administracijos naujienos.

Plačiau >>
Kviečiame dalyvauti konkurse „Mes – bendruomenė“

Penktus metus vykstančios programos „Mes – bendruomenė“ organizatorius „Maxima“ šiemet įsteigė 80 tūkst. eurų fondą bendruomenių iniciatyvoms, skatinančioms mokytis visą gyvenimą. Projektus konkursui galima teikti iki kovo 20 d.

Plačiau >>
Penktokų forumas ,,VAIKUI. Kaip išsaugoti norą mokytis? arba Be namų darbų"

,,Vaikas. Vaikui. Vaikams“,- skamba nuolat ne tik mokykloje, televizijoje ar radijuje. Turbūt niekas nepaneigs, kad jaunoji karta, jos ugdymas visada išlieka svarbiausiu mūsų gyvenimo uždaviniu. Siekdama išsiaiškinti apie ką svajoja patys mokiniai, kaip planuoja savo ateitį, ko tikisi iš mokytojų, Tauragės pokyčio projekto ,,Lyderių laiko 3" kūrybinė komanda pirmą kartą mūsų rajone, o gal net ir Lietuvoje, Tauragės ,,Šaltinio“ progimnazijoje surengė penktokų forumą ,,VAIKUI. Kaip išsaugoti norą mokytis? arba Be namų darbų".

Plačiau >>
Š. m. kovo 6 d. 10 val. šaukiamas Tauragės rajono savivaldybės tarybos posėdis

Š. m. kovo 6 d. 10 val. šaukiamas Tauragės rajono savivaldybės tarybos posėdis. Tarybos posėdžio medžiaga skelbiama: TEISINĖ INFORMACIJA→TEISĖS AKTŲ PROJEKTAI→TARYBOS SPRENDIMŲ PROJEKTAI  http://www.infolex.lt/taurage/Default.aspx?Id=2&dok_rusys=29&dok_rusys_title=TSP  ir NAUJIENOS→ POSĖDŽIAI /go.php/posedziai969798.

Plačiau >>
Savivaldybių tarybų ir merų rinkimų išankstinio balsavimo datos

Informuojame, kad šią savaitę, kovo 3 d. vyks savivaldybių tarybų ir merų rinkimai. Rinkimų dieną balsuojama rinkimų apylinkėse.Rinkėjai, kurie dėl įvairių priežasčių rinkimų dieną negali atvykti balsuoti jie turi galimybę tą padaryti iš anksto. Išankstinis balsavimas vyks Tauragės rajono savivaldybėje (Respublikos g. 2) vasario 27–28 d.nuo 8 iki 20 val.

Plačiau >>
Šaltiniečiai Projektų mugėje

Vasario 19 dieną Tauragės "Šaltinio" progimnazijos mokytojų ir mokinių komanda dalyvavo Klaipėdos Gedminų progimnazijoje organizuotoje Projektų mugėje. Mugės metu ne tik pasidalinta gerąja patirtimi, bet ir dalyvauta edukaciniuose užsiėmimuose, pasisemta naujų minčių, idėjų ir gerų emocijų.

Plačiau >>
Paskirstytos lėšos neformaliojo vaikų švietimo programoms vykdyti

Tauragės rajono savivaldybės komisija, vadovaujama administracijos direktoriaus pavaduotojo Vytauto Navicko, paskirstė Tauragės rajono savivaldybės administracijos specialios tikslinės dotacijos lėšas neformaliojo vaikų švietimo programoms vykdyti už  2018 m. gruodžio mėnesį. Skirtas lėšas organizacijos panaudotos NVŠ programoms įgyvendinti. Iš viso paskirstyta  17160 Eur.

Plačiau >>
Migracijos skyriaus darbuotojai dirbs ir rinkimų dienomis

Artėjant savivaldybių tarybų rinkimams, Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Migracijos skyriaus darbuotojai dirbs rinkimų į savivaldybių tarybas dieną, kovo 3  d. (sekmadienį) bei kovo 17 d. (sekmadienį).

Plačiau >>
UAB Tauragės šilumos tinklai informuoja

UAB Tauragės šilumos tinklai apskaičiavo centralizuotai tiekiamos šilumos kainą nuo 2019 m. kovo 1 dienos.

Plačiau >>
Gruodį Tauragės rajone pradėta pakartotinai naudoti atliekas

Tauragės regione tęsiama atliekų tvarkymo infrastruktūros plėtra. 2018 m. didžiųjų atliekų surinkimo aikštelėse pastatyti pastatai tinkamiems pakartotinai naudoti daiktams laikinai saugoti. Juose gyventojai galės palikti nebereikalingus, bet naudoti dar tinkamus daiktus.

Plačiau >>
Įgyvendinamas projektas „Tauragės miesto gatvių rekonstrukcija (Žemaitės, Smėlynų g. ir Smėlynų skg.)“

2017 m. liepos 5 d. pasirašyta projekto „Tauragės miesto gatvių rekonstrukcija (Žemaitės, Smėlynų g. ir Smėlynų skg.)“ finansavimo sutartis.

Plačiau >>
Visa aktuali informacija

TAURAGĖ - MIESTAS, KURIAME MALONU GYVENTI  Šimtmečio tauragiškiai


  


Aktuali informacija
Visa aktuali informacija
Renginių kalendorius
Kovas
    2019     
M A T K Pn Š S
25262728010203
04050607080910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

 
Tauragės rajono meras
SIGITAS MIČIULIS

 

2019 M. RINKIMAI

 

 

MIESTAI PARTNERIAI