Renginių kalendorius
Rugpjūtis
    2019     
M A T K Pn Š S
29303101020304
05060708091011
12131415161718
19202122232425
26272829303101
Renginiai
Nemokamos treniruotės
2019-08-22 18:00 
Vieta:  Tauragės Žalgirių gimnazijos stadionas
Baltijos keliui-30
2019-08-23 18:00 
Vieta:  Tauragės Švč. trejybės bažnyčioje
Nemokamos treniruotės
2019-08-29 18:00 
Vieta:  Tauragės Žalgirių gimnazijos stadionas
Naujienos
Pasirašyta sutartis dėl šviesoforo įrengimo prie didžiojo turgaus

Š. m. rugpjūčio 16 d. Tauragės rajono savivaldybėje pasirašyta sutartis dėl kapitalinio remonto darbų ir šviesoforo įrengimo Dariaus ir Girėno, Veterinarijos ir Bernotiškės gatvių sankryžoje (prie didžiojo turgaus). Sutartis pasirašyta su UAB „Fima“. Darbams atlikti bus skirta 122 265,76 Eur iš Tauragės rajono savivaldybės biudžeto, 39 875,73 Eur – iš  Lietuvos automobilių kelių direkcijos prie susisiekimo ministerijos.

Plačiau >>
Skirtos lėšos nevyriausybinių organizacijų ir bendruomeninės veiklos stiprinimui

Tauragės rajono seniūnijų išplėstinėse seniūnaičių sueigose apsvarstytas klausimas dėl lėšų skyrimo rajono bendruomenėms ir nevyriausybinėms organizacijoms. Lėšos skiriamos iš Nevyriausybinių organizacijų ir bendruomeninės veiklos stiprinimo 2017-2019 metų veiksmų plano įgyvendinimo priemonės.

Plačiau >>
Tauragės rajono prioritetai – kompleksinė kvartalų renovacija

Tauragės rajono savivaldybė – viena iš pirmaujančių savivaldybių renovuojant daugiabučius namus. 2019 m. Tauragėje jau renovuota 10 objektų. Iš 60 savivaldybių Tauragę lenkia tik Kaunas (14) ir Zarasai (13).

Plačiau >>
Jaunimas kvietė kartu minėti Tarptautinę jaunimo dieną

„Nors vasara jau baiginėjasi, tai ne kliūtis nuveikti kažką smagaus bei įsimintino“, – teigė Tauragės jaunimas,  rugpjūčio 12-ąją kvietęs kartu minėti Tarptautinę jaunimo dieną. Jono Viktoro Kalvano parke vykusiame Jaunimo renginyje jaukiai diskutuota, žaista, iš arčiau susipažinta su Tauragės jaunimo organizacijomis. Su Tarptautine jaunimo diena susirinkusius pasveikino ir Tauragės rajono savivaldybės meras Dovydas Kaminskas.

Plačiau >>
Rugpjūčio 12-oji – Tarptautinė jaunimo diena

Mielas jaunime, sveikiname Jus su Tarptautine jaunimo solidarumo diena! Ne tik ateitis ir technologijos priklauso Jums, bet Jums priklauso ir dabartis! Būkite kūrybingi, aktyvūs, matomi ir visuomet kovojantys už savo siekius ir teises!

Plačiau >>
Tauragės rajono maudyklose vandens kokybė atitinka nustatytą normą – maudytis galima

2019 metų liepos 31 dieną Nacionalinės visuomenės sveikatos priežiūros laboratorijos Klaipėdos skyriaus specialistai paėmė Jūros upės, Draudenių ežero, Balskų, Keramikos, Skaudvilės tvenkinių vandens mėgininius bei atliko mikrobiologinius tyrimus.

Plačiau >>
Pritarta paraiškų teikimui dėl finansavimo fotovoltinėms elektrinėms įrengti

Artimiausiu metu Tauragėje ant dar daugiau visuomeninės ir gyvenamosios paskirties pastatų stogų bus įrengtos fotovoltinės elektrinės. Tarybai vieningai pritarus, teikiamos paraiškos dėl šių įrenginių įsigijimo ir įrengimo finansavimo.

Plačiau >>
Tauragės miestas turi dar vieną ambasadorę

Tauragės rajono savivaldybės taryba priėmė vieningą sprendimą Agnei Nainytei, gyvenančiai Roterdame, Olandijoje, suteikti Tauragės rajono garbės ambasadoriaus vardą. Tai jau 16-oji ambasadorė, kuri garsins Tauragės vardą ir dalinsis savo patirtimi bei ryšiais, prisidėdama prie projektų, naudingų gimtajam miestui.

Plačiau >>
Kvadratinis miestas išeina iš savo kvadrato

Rugpjūčio 9 d. nuo 18 val. Tauragėje vyks audiovizualinių menų festivalis KVADRATU. Regione to, ką ruošia muziejininkai, iki šiol nebuvo. Organizatoriai kviečia ne tik tauragiškius, bet ir miesto svečius „išeiti iš savo kvadrato“ ir pasinerti į meno sūkurį.

Plačiau >>
Informacija apie vaiko sveikatos pažymėjimą

 

Nuo 2020 m. sausio 1 d. įsigalioja nauja elektroninė statistinė apskaitos forma Nr. E027-1 – nebelieka popierinio Mokinio sveikatos pažymėjimo.

Plačiau >>
Tauragėje baigti pėsčiųjų perėjų apšvietimo montavimo darbai

Nuo šiol Tauragės mieste tamsiu paros metu dar šešiose perėjose bus ne tik šviesiau, bet ir saugiau.  Planuojant darbus, didžiausias dėmesys skirtas toms gatvėms, kuriose eismas intensyviausias. Itin didelis dėmesys skiriamas ir  perėjoms, esančioms ties ugdymo įstaigomis – mokyklomis bei vaikų darželiais.

Plačiau >>
Finansų skyriaus vyr. specialistės pareigas pradėjo eiti Danguolė Gustienė

Š. m. rugpjūčio 5 d. Tauragės rajono savivaldybės administracijoje Finansų skyriaus vyr. specialistės pareigas pradėjo eiti Danguolė Gustienė. Specialistė bus atsakinga už biudžeto planavimą ir vykdymą.

Plačiau >>
Informacija apie didžiųjų ir specifinių atliekų surinkimą apvažiavimo būdu Tauragės rajone 2019 metais

Informuojame, kad 2019 metų balandžio 13, 20, 27 gegužės 4, 11, 18 ir rugsėjo 21, 28 spalio 5, 12, 19, 26 dienomis,  UAB EKONOVUS Tauragės rajone vykdys didžiųjų atliekų (seni baldai, čiužiniai, kilimai, langų rėmai, durys, dviračiai, vežimėliai) surinkimą apvažiavimo būdu.

Plačiau >>
Dėl paramos maisto produktais

2019 m. rugpjūčio 16 d. pradedamas maisto produktų dalinimas Tauragės miesto gyventojams. Produktai dalinami Tauragėje, Vymerio g. 2.

Plačiau >>
Informuojame apie parengtus Tauragės miesto teritorijos bendrojo plano dalies koregavimo sprendinius

Kviečiame susipažinti su parengtais Tauragės miesto teritorijos bendrojo plano dalies koregavimo sprendiniais. Pastebėjimus ir pasiūlymus dėl teritorijų planavimo dokumento planavimo galima pateikti iki š. m. rugpjūčio 14 d.

Plačiau >>
Tauragiškiai dalyvavo Lietuvos politinių kalinių ir tremtinių sąjungos sąskrydyje „Su Lietuva širdy“

Rugpjūčio 3 d. (šeštadienį) Ariogaloje, Dubysos slėnyje, vyko tradicinis, jau 29-asis, Lietuvos buvusių tremtinių, politinių kalinių ir Laisvės kovų dalyvių sąskrydis „Su Lietuva širdy“. Sąskrydyje dalyvavo Tauragės rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Tomas Raulinavičius, R. Eičo vadovaujamas choras „Tremtinys“, Tauragės šauliai, žinoma, politinių kalinių ir tremtinių sąjungos, Tauragės filialo nariai.

Plačiau >>
Tarnybą Tauragės rajone pradeda apie pusė tūkstančio šauktinių

Tarnybą Tauragės rajone pirmadienį pradėjo apie pusė tūkstančio šauktinių. Jie tarnaus Kęstučio mechanizuotajame pėstininkų batalione.

Plačiau >>
Kviečiame dalyvauti konkurse

Rugsėjo 16-22 d.  vyks Europos judumo savaitė. Kviečiame dalyvauti renginiuose.

Plačiau >>
Apšvietimas bus įrengtas dar šešiose miesto pėsčiųjų perėjose
Liepos 31 dieną įvyko konkursas dėl apšvietimo įrengimo šešiose miesto pėsčiųjų perėjose. Plačiau >>
Prie Balskų užtvankos įrengtas valčių nuleidimo takas

Liepos 30 dieną prie Balskų užtvankos atidarytas valčių nuleidimo takas.

Plačiau >>
Tauragės lopšelio-darželio ,,Žvaigždutė“ direktoriumi paskirtas Zigmas Mozuraitis

Liepos 31 dieną vykusiame Tauragės rajono savivaldybės tarybos posėdyje Tauragės lopšelio-darželio ,,Žvaigždutė“ direktoriumi penkerių metų laikotarpiui paskirtas Zigmas Mozuraitis.

Plačiau >>
Savivaldybės administracijoje savivaldybės gydytojos (vyr. specialistės) pareigas pradėjo eiti Rūta Stasytienė

Liepos 30 dieną Tauragės rajono savivaldybės administracijos savivaldybės gydytojos (vyr. specialistės) pareigas pradėjo eiti Rūta Stasytienė.

Plačiau >>
Kviečiame tapti „Baltijos kelias 30“ dalyviais

2019-aisiais švenčiame Baltijos tautų vienybės, laisvės ir atminties šventės 30-metį. Lygiai prieš 30 metų - 1989 m. rugpjūčio 23 d. - vyko Baltijos kelias, kai du milijonai lietuvių, latvių ir estų susikabino gyva grandine. Kviečiame Tauragės krašto gyventojus prisijungti ir dalyvauti ,,Baltijos kelyje 2019".

Plačiau >>
Skirtos lėšos Tauragės miesto ir rajono bendruomenių projektams įgyvendinti bendruomenėms

Tauragės rajono savivaldybės komisija paskirstė rajono biudžeto lėšas Tauragės kaimo ir miesto bendruomenėms. Lėšas bendruomenės panaudos projektams įgyvendinti, šventėms, renginiams organizuoti kitoms veikloms vykdyti. Viso paskirstyta 80 604 Eur.

Plačiau >>
Š. m. liepos 31 d. 10.00 val. šaukiamas Tauragės rajono savivaldybės tarybos posėdis

Š. m. liepos 31 d. 10.00 val. šaukiamas Tauragės rajono savivaldybės tarybos posėdis. Tarybos posėdžio medžiaga skelbiama: TEISINĖ INFORMACIJA→TEISĖS AKTŲ PROJEKTAI→TARYBOS SPRENDIMŲ PROJEKTAI  http://www.infolex.lt/taurage/Default.aspx?Id=2&dok_rusys=29&dok_rusys_title=TSP.

Plačiau >>
Kviečiame į seminarą „Transporto priemonių importuotojams ir perdirbėjams“

Š. m. liepos 31 d.16-18 val. Tauragės rajono savivaldybėje ( Respublikos g. 2) demontuotojų asociacija rengia nemokamą seminarą "Transporto priemonių importuotojams ir perdirbėjams". Seminaro metu bus diskutuojama apie esamus, naujai įsigaliojusius reikalavimus transporto priemonių importuotojams, remontą ir techninę priežiūrą vykdančioms įmonėms, bei eksploatacijai netinkamų transporto priemonių perdirbėjams.

Plačiau >>
Paskirstytos Visuomeninių organizacijų rėmimo programos lėšos

Tauragės rajono savivaldybės visuomeninių organizacijų rėmimo programos konkurso projektų atrankos komisija paskirstė lėšas visuomeninėms organizacijoms. Lėšos skirtos socialinei, kultūrinei, sporto ir sveikatingumo, bendruomeninei bei kitai veiklai organizuoti. Viso paskirstyta 4500 Eur.

Plačiau >>
Tauragei skirta papildomai 750.000 Eur elektriniams autobusams įsigyti

Tauragės transporto parką iki 2020 metų pavasario papildys nauji elektriniai autobusai. LR susisiekimo ministro įsakymu Tauragei papildomai skyrus 750.000 Eur finansavimą, mūsų mieste važinės ne 3 (kaip buvo planuota), bet 5 elektriniai autobusai.

Plačiau >>
Savivaldybėje diskutuota Tauragės krašto plėtros ir gyvenimo kokybės gerinimo klausimais

Tauragės rajono savivaldybės administracija kartu su VšĮ Centrinės projektų valdymo agentūros ekspertais 2019 m. liepos 24 d. Tauragės rajono savivaldybėje organizavo susitikimus, skirtus aptarti Tauragė+ funkcinės zonos strategijos galimas kryptis, o taip pat identifikuoti svarbiausias problemas ir numatyti efektyvius jų sprendimo būdus.

Plačiau >>
Paskirstytos lėšos jaunimo užimtumui ir verslumui skatinti

Tauragės rajono savivaldybės jaunimo užimtumo ir verslo skatinimo programos konkurso projektų atrankos komisija paskirstė jaunimo užimtumo ir verslo skatinimo programai skirtas lėšas. Devyniems projektams įgyvendinti skirta 10 465 Eur. Už šias lėšas bus surengti pažintiniai ir pramoginiai renginiai, sporto turnyrai, organizuojamos kitos veiklos.

Plačiau >>
UAB Tauragės šilumos tinklai informuoja

UAB Tauragės šilumos tinklai apskaičiavo centralizuotai tiekiamos šilumos kainą nuo 2019 m. rugpjūčio 1 dienos– 4,85 ct/kWh (be PVM). 

Plačiau >>
Tauragės krašto šimtukininkams – rajono vadovų padėkos ir piniginės premijos

Tauragė vėl gali didžiuotis gausiu būriu šimtukininkų – tauragiškių brandos atestatuose įrašyti net 25 šimtukai, o kai kurie abiturientai gali pasigirti gavę ir po du šimtukus.  Šiemet geriausiai mokyklą baigusių  abiturientų laukia ir malonus siurprizas –Tauragės rajono savivaldybės vadovų iniciatyva  jiems bus įteiktos ir piniginės premijos – už kiekvieną šimtuką po 100 Eur.

Plačiau >>
Kviečiame į susitikimą - diskusiją

Tauragės rajono savivaldybės administracija kartu su VšĮ Centrinės projektų valdymo agentūros ekspertais 2019 m. liepos 24 d. Tauragės rajono savivaldybėje organizuoja susitikimus, skirtus aptarti Tauragė+ funkcinės zonos strategijos galimas kryptis, o taip pat identifikuoti svarbiausias problemas ir numatyti efektyvius jų sprendimo būdus.

Plačiau >>
Švietimo, kultūros ir sporto komiteto nariai susipažino su muziejuje ,,Santaka“ rengiamomis moderniomis ekspozicijomis

Liepos 19 dieną Savivaldybės tarybos Švietimo, kultūros ir sporto komiteto nariai lankėsi Tauragės krašto muziejuje ,,Santaka“.Vizito metu komiteto nariai apžiūrėjo jau įrengtas Pilies menes, taip pat baigiamas įrengti  naujas modernias gamtos, istorijos ir etnografijos ekspozicijų sales, bokštą su rūsiu.

Plačiau >>
Visiems Tauragės mokiniams – nemokami mokymo(si) reikmenų komplektai

Gera žinia pasiekė Tauragės mokinius ir jų tėvelius – Mokslo ir žinių dieną visiems rajono mokiniams bus įteikti mokymosi reikmenų komplektai. Tauragės rajono savivaldybės administracija įgyvendindama priemonę „Mokymo(si) priemonės mokiniams“ visus, t. y. apie 4625 mokinius, aprūpins būtiniausiomis mokymo(si) priemonėmis.

Plačiau >>
Parduodamos UAB „Dunokai“ (56,14 %) akcijos

 

Vadovaujantis LR konkurencijos tarybos rekomendacijomis, 2017 m. liepos 26 d. Taryba patvirtino sprendimą parduoti Tauragės rajono savivaldybės kontroliuojamos įmonės - UAB „Dunokai“ (56,14 %) akcijas. Akcijos bus parduotos viešo aukciono būdu.

Plačiau >>
Tauragėje sėkmingai įgyvendinamas projektas – saulės fotovoltinių elektrinių įrengimas ant viešųjų pastatų stogų

Siekiant prisidėti prie aplinkos tausojimo ir žaliosios energijos panaudojimo, jau 2019 metais ant Tauragės rajono įstaigų pastatų įrengiamos fotovoltinės elektrinės. Saulės kolektoriai jau įrengti ant Tauragės ligoninės ir lopšelio-darželio „Žvaigždutė“ pastato. Šiuo metu montuojami ant savivaldybės administracijos pastato stogo.

Plačiau >>
Asmenims su fizine (kompleksine) negalia, norintiems mokytis ar dirbti, bus teikiama asmeninio asistento paslauga

Tauragės rajono savivaldybės administracija, įgyvendindama projektą „Tauragės rajono savivaldybės bendruomeniniai šeimos namai“, kartu su projekto partneriu - Tauragės socialinių paslaugų centru, nuo 2019 m. rugsėjo 2 d. pradeda teikti naują asmeninio asistento paslaugą.

Plačiau >>
Kviečiame dalyvauti apklausoje „Tauragė - Lietuvos kultūros sostinė“

Tauragės rajono savivaldybės administracija, siekdama tobulinti teikiamų kultūros paslaugų kokybę, prisidėti prie kultūrinių renginių įvairovės didinimo, organizuoja gyventojų apklausą, kuri padėtų identifikuoti gyventojų poreikius bei apibrėžti Tauragės rajono stiprybes ir tobulintinus aspektus kultūriniame kontekste.

Plačiau >>
Gruodį Tauragės rajone pradėta pakartotinai naudoti atliekas

Tauragės regione tęsiama atliekų tvarkymo infrastruktūros plėtra. 2018 m. didžiųjų atliekų surinkimo aikštelėse pastatyti pastatai tinkamiems pakartotinai naudoti daiktams laikinai saugoti. Juose gyventojai galės palikti nebereikalingus, bet naudoti dar tinkamus daiktus.

Plačiau >>
Įgyvendinamas projektas „Tauragės miesto gatvių rekonstrukcija (Žemaitės, Smėlynų g. ir Smėlynų skg.)“

2017 m. liepos 5 d. pasirašyta projekto „Tauragės miesto gatvių rekonstrukcija (Žemaitės, Smėlynų g. ir Smėlynų skg.)“ finansavimo sutartis.

Plačiau >>
Visa aktuali informacija
Aktuali informacija
Informacija apie vaiko sveikatos pažymėjimą

 

Nuo 2020 m. sausio 1 d. įsigalioja nauja elektroninė statistinė apskaitos forma Nr. E027-1 – nebelieka popierinio Mokinio sveikatos pažymėjimo.

Plačiau >>
Informacija apie didžiųjų ir specifinių atliekų surinkimą apvažiavimo būdu Tauragės rajone 2019 metais

Informuojame, kad 2019 metų balandžio 13, 20, 27 gegužės 4, 11, 18 ir rugsėjo 21, 28 spalio 5, 12, 19, 26 dienomis,  UAB EKONOVUS Tauragės rajone vykdys didžiųjų atliekų (seni baldai, čiužiniai, kilimai, langų rėmai, durys, dviračiai, vežimėliai) surinkimą apvažiavimo būdu.

Plačiau >>
Dėl paramos maisto produktais

2019 m. rugpjūčio 16 d. pradedamas maisto produktų dalinimas Tauragės miesto gyventojams. Produktai dalinami Tauragėje, Vymerio g. 2.

Plačiau >>
UAB Tauragės šilumos tinklai informuoja

UAB Tauragės šilumos tinklai apskaičiavo centralizuotai tiekiamos šilumos kainą nuo 2019 m. rugpjūčio 1 dienos– 4,85 ct/kWh (be PVM). 

Plačiau >>
Asmenims su fizine (kompleksine) negalia, norintiems mokytis ar dirbti, bus teikiama asmeninio asistento paslauga

Tauragės rajono savivaldybės administracija, įgyvendindama projektą „Tauragės rajono savivaldybės bendruomeniniai šeimos namai“, kartu su projekto partneriu - Tauragės socialinių paslaugų centru, nuo 2019 m. rugsėjo 2 d. pradeda teikti naują asmeninio asistento paslaugą.

Plačiau >>
Kviečiame dalyvauti apklausoje „Tauragė - Lietuvos kultūros sostinė“

Tauragės rajono savivaldybės administracija, siekdama tobulinti teikiamų kultūros paslaugų kokybę, prisidėti prie kultūrinių renginių įvairovės didinimo, organizuoja gyventojų apklausą, kuri padėtų identifikuoti gyventojų poreikius bei apibrėžti Tauragės rajono stiprybes ir tobulintinus aspektus kultūriniame kontekste.

Plačiau >>
Visa aktuali informacija
Renginių kalendorius
Rugpjūtis
    2019     
M A T K Pn Š S
29303101020304
05060708091011
12131415161718
19202122232425
26272829303101

 

MIESTAI PARTNERIAI