Renginių kalendorius
Rugpjūtis
    2019     
M A T K Pn Š S
29303101020304
05060708091011
12131415161718
19202122232425
26272829303101
Renginiai
Rytinės treniruotės
2019-08-26 09:00 
Vieta:  Žalgirių gimnazijos stadione
Rytinės treniruotės
2019-08-28 09:00 
Vieta:  Žalgirių gimnazijos stadione
Nemokamos treniruotės
2019-08-29 18:00 
Vieta:  Tauragės Žalgirių gimnazijos stadionas
Mokslo metų šventė
2019-09-02 12:00 
Vieta:  Pilies aikštėje
Nemokama paskaita
2019-09-11 15:00 
Vieta:  Visuomenės sveikatos biuras, Prezidento g. 7
Naujienos
Tauragės rajono savivaldybė skelbia seniūnaičių rinkimų Tauragės rajono seniūnijose grafikus

Tauragės rajono savivaldybės administracija  informuoja, kad 2019 m. rugsėjo 09-20 dienomis  seniūnijose vyks seniūnaičių rinkimai. Kviečiame aktyviai dalyvauti.

Plačiau >>
Tauragė jungiasi prie iniciatyvos „Baltijos keliui – 30“

Rugpjūčio 24 d. startuoja didžioji Ryterna Modul Mototourism kelionė. Intelektualiame kultūriniame ralyje po visą Lietuvą dalyvaus ir dvi tauragiškių komandos: „Jūros nublokšti“ ir „Trys mediniai akmenai“.Tauragės rajono savivaldybės meras Dovydas Kaminskas, įteikdamas dalyviams mūsų krašto vėliavą, pasidžiaugė gražia, visus vienijančia iniciatyva bei palinkėjo įsimintinų akimirkų.

Plačiau >>
Pilies aikštėje Tauragės maltiečiai pristatė ,,Mobiliąją virtuvę“

Šiandien nuo 11 val. Tauragės Pilies aikštėje maltiečiai kvietė paskanauti  naujoje „Mobiliojoje virtuvėje“ pagaminta ,,Kebabo sriuba“. Tauragiškiai, noriai skanaudami gardžią sriubą, džiaugėsi Tauragės maltiečių iniciatyvomis, aktyvumu ir nenutrūkstama pagalba labiausiai pažeidžiamiems mūsų krašto žmonėms.

Plačiau >>
UAB Tauragės šilumos tinklai informuoja

UAB Tauragės šilumos tinklai apskaičiavo centralizuotai tiekiamos šilumos kainą nuo 2019 m. . rugsėjo 1 dienos :– 4,88 ct/kWh (be PVM).

Plačiau >>
Darbuotojų poreikis Tauragės švietimo įstaigose 2019/2020 mokslo metams

2019/2020 mokslo metams Tauragės rajono švietimo ir ugdymo įstaigose reikalingi įvairių specialybių mokytojai ir kiti darbuotojai.

Plačiau >>
Kviečiame tapti „Baltijos kelias 30“ dalyviais!

„Baltijos kelias – tai mes“ – tokiu šūkiu organizatoriai kviečia jungtis prie Baltijos kelio minėjimo renginių.

Plačiau >>
Viešieji ir privatūs juridiniai asmenys kviečiami prisijungti prie Šeimos kortelės programos

Viešieji ir privatūs juridiniai asmenys kviečiami tapti partneriais ir prisijungti prie Šeimos kortelės programos.

Plačiau >>
Seime – konferencija dėl nemokamo viešojo transporto

Seimo Energetikos ir darnios plėtros komisija kartu su Nacionaline viešojo transporto keleivių asociacija pirmadienį surengė tarptautinę konferenciją „Ar skatina darnų judumą nemokamas viešasis transportas?“. Konferencijoje dalyvavo ir Tauragės rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Tomas Raulinavičius bei UAB Tauragės autobusų parko direktorius Rimantas Martinavičius.

Plačiau >>
Kviečia nacionalinis projektas „Sveikatiada“

Rudenį startuoja jau tradicine tapusi socialinė iniciatyva moksleiviams – „Sveikatiada“. Kasmet jos organizatoriai iniciatyvoje dalyvaujančioms mokykloms pasiūlo vis daugiau naujų ir įdomių veiklų, kurios moksleivius įtraukia į sveiką gyvenseną, didiną jų fizinį aktyvumą. Kviečiame visas ugdymo įstaigas prie projekto jungtis ir šiemet.

Plačiau >>
Pagramančio miestelis nuotaikinga švente paminėjo 465 metų sukaktį

Šiemet Pagramantis mini 465 metų sukaktį. Ta proga miestelyje surengtos nuotaikingos Žolinės ir kraštiečių šventė „ Pagramančio miestelio istorija per 465 metus“. Šventės dalyvius pasveikino Seimo narė Aušrinė Norkienė, Tauragės rajono  savivaldybės meras Dovydas Kaminskas, vicemerė Virginija Eičienė, europarlamentaro Broniaus Ropės  padėjėja Jolanta Vaitiekienė, Tauragės vietos veiklos grupės pirmininkė Nijolė Tirevičienė.

Plačiau >>
Išasfaltuoti Vasario 16-osios gatvės kiemai

Tauragėje, Vasario 16-osios gatvėje esančioje daugiabučių namų automobilių stovėjimo aikštelėje, šiomis dienomis baigiami tvarkymo darbai. Atnaujintu ir moderniu kiemu gyventojai galės naudotis jau artimiausiomis dienomis.

Plačiau >>
Kviečia į Didžiąją Žemaičių talką

Lietuvos Respublikos Seimas 2019 metus paskelbė Žemaitijos metais, todėl šie metai – ypatingi visiems žemaičiams, kuriame pasaulio krašte jie begyventų.

Plačiau >>
Pasirašyta sutartis dėl šviesoforo įrengimo prie didžiojo turgaus

Š. m. rugpjūčio 16 d. Tauragės rajono savivaldybėje pasirašyta sutartis dėl kapitalinio remonto darbų ir šviesoforo įrengimo Dariaus ir Girėno, Veterinarijos ir Bernotiškės gatvių sankryžoje (prie didžiojo turgaus). Sutartis pasirašyta su UAB „Fima“. Darbams atlikti bus skirta 122 265,76 Eur iš Tauragės rajono savivaldybės biudžeto, 39 875,73 Eur – iš  Lietuvos automobilių kelių direkcijos prie susisiekimo ministerijos.

Plačiau >>
Skirtos lėšos nevyriausybinių organizacijų ir bendruomeninės veiklos stiprinimui

Tauragės rajono seniūnijų išplėstinėse seniūnaičių sueigose apsvarstytas klausimas dėl lėšų skyrimo rajono bendruomenėms ir nevyriausybinėms organizacijoms. Lėšos skiriamos iš Nevyriausybinių organizacijų ir bendruomeninės veiklos stiprinimo 2017-2019 metų veiksmų plano įgyvendinimo priemonės.

Plačiau >>
Tauragės rajono prioritetai – kompleksinė kvartalų renovacija

Tauragės rajono savivaldybė – viena iš pirmaujančių savivaldybių renovuojant daugiabučius namus. 2019 m. Tauragėje jau renovuota 10 objektų. Iš 60 savivaldybių Tauragę lenkia tik Kaunas (14) ir Zarasai (13).

Plačiau >>
Jaunimas kvietė kartu minėti Tarptautinę jaunimo dieną

„Nors vasara jau baiginėjasi, tai ne kliūtis nuveikti kažką smagaus bei įsimintino“, – teigė Tauragės jaunimas,  rugpjūčio 12-ąją kvietęs kartu minėti Tarptautinę jaunimo dieną. Jono Viktoro Kalvano parke vykusiame Jaunimo renginyje jaukiai diskutuota, žaista, iš arčiau susipažinta su Tauragės jaunimo organizacijomis. Su Tarptautine jaunimo diena susirinkusius pasveikino ir Tauragės rajono savivaldybės meras Dovydas Kaminskas.

Plačiau >>
Rugpjūčio 12-oji – Tarptautinė jaunimo diena

Mielas jaunime, sveikiname Jus su Tarptautine jaunimo solidarumo diena! Ne tik ateitis ir technologijos priklauso Jums, bet Jums priklauso ir dabartis! Būkite kūrybingi, aktyvūs, matomi ir visuomet kovojantys už savo siekius ir teises!

Plačiau >>
Tauragės rajono maudyklose vandens kokybė atitinka nustatytą normą – maudytis galima

2019 metų liepos 31 dieną Nacionalinės visuomenės sveikatos priežiūros laboratorijos Klaipėdos skyriaus specialistai paėmė Jūros upės, Draudenių ežero, Balskų, Keramikos, Skaudvilės tvenkinių vandens mėgininius bei atliko mikrobiologinius tyrimus.

Plačiau >>
Pritarta paraiškų teikimui dėl finansavimo fotovoltinėms elektrinėms įrengti

Artimiausiu metu Tauragėje ant dar daugiau visuomeninės ir gyvenamosios paskirties pastatų stogų bus įrengtos fotovoltinės elektrinės. Tarybai vieningai pritarus, teikiamos paraiškos dėl šių įrenginių įsigijimo ir įrengimo finansavimo.

Plačiau >>
Tauragės miestas turi dar vieną ambasadorę

Tauragės rajono savivaldybės taryba priėmė vieningą sprendimą Agnei Nainytei, gyvenančiai Roterdame, Olandijoje, suteikti Tauragės rajono garbės ambasadoriaus vardą. Tai jau 16-oji ambasadorė, kuri garsins Tauragės vardą ir dalinsis savo patirtimi bei ryšiais, prisidėdama prie projektų, naudingų gimtajam miestui.

Plačiau >>
Kvadratinis miestas išeina iš savo kvadrato

Rugpjūčio 9 d. nuo 18 val. Tauragėje vyks audiovizualinių menų festivalis KVADRATU. Regione to, ką ruošia muziejininkai, iki šiol nebuvo. Organizatoriai kviečia ne tik tauragiškius, bet ir miesto svečius „išeiti iš savo kvadrato“ ir pasinerti į meno sūkurį.

Plačiau >>
Informacija apie vaiko sveikatos pažymėjimą

 

Nuo 2020 m. sausio 1 d. įsigalioja nauja elektroninė statistinė apskaitos forma Nr. E027-1 – nebelieka popierinio Mokinio sveikatos pažymėjimo.

Plačiau >>
Tauragėje baigti pėsčiųjų perėjų apšvietimo montavimo darbai

Nuo šiol Tauragės mieste tamsiu paros metu dar šešiose perėjose bus ne tik šviesiau, bet ir saugiau.  Planuojant darbus, didžiausias dėmesys skirtas toms gatvėms, kuriose eismas intensyviausias. Itin didelis dėmesys skiriamas ir  perėjoms, esančioms ties ugdymo įstaigomis – mokyklomis bei vaikų darželiais.

Plačiau >>
Finansų skyriaus vyr. specialistės pareigas pradėjo eiti Danguolė Gustienė

Š. m. rugpjūčio 5 d. Tauragės rajono savivaldybės administracijoje Finansų skyriaus vyr. specialistės pareigas pradėjo eiti Danguolė Gustienė. Specialistė bus atsakinga už biudžeto planavimą ir vykdymą.

Plačiau >>
Informacija apie didžiųjų ir specifinių atliekų surinkimą apvažiavimo būdu Tauragės rajone 2019 metais

Informuojame, kad 2019 metų balandžio 13, 20, 27 gegužės 4, 11, 18 ir rugsėjo 21, 28 spalio 5, 12, 19, 26 dienomis,  UAB EKONOVUS Tauragės rajone vykdys didžiųjų atliekų (seni baldai, čiužiniai, kilimai, langų rėmai, durys, dviračiai, vežimėliai) surinkimą apvažiavimo būdu.

Plačiau >>
Dėl paramos maisto produktais

2019 m. rugpjūčio 16 d. pradedamas maisto produktų dalinimas Tauragės miesto gyventojams. Produktai dalinami Tauragėje, Vymerio g. 2.

Plačiau >>
Informuojame apie parengtus Tauragės miesto teritorijos bendrojo plano dalies koregavimo sprendinius

Kviečiame susipažinti su parengtais Tauragės miesto teritorijos bendrojo plano dalies koregavimo sprendiniais. Pastebėjimus ir pasiūlymus dėl teritorijų planavimo dokumento planavimo galima pateikti iki š. m. rugpjūčio 14 d.

Plačiau >>
Tauragiškiai dalyvavo Lietuvos politinių kalinių ir tremtinių sąjungos sąskrydyje „Su Lietuva širdy“

Rugpjūčio 3 d. (šeštadienį) Ariogaloje, Dubysos slėnyje, vyko tradicinis, jau 29-asis, Lietuvos buvusių tremtinių, politinių kalinių ir Laisvės kovų dalyvių sąskrydis „Su Lietuva širdy“. Sąskrydyje dalyvavo Tauragės rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Tomas Raulinavičius, R. Eičo vadovaujamas choras „Tremtinys“, Tauragės šauliai, žinoma, politinių kalinių ir tremtinių sąjungos, Tauragės filialo nariai.

Plačiau >>
Tarnybą Tauragės rajone pradeda apie pusė tūkstančio šauktinių

Tarnybą Tauragės rajone pirmadienį pradėjo apie pusė tūkstančio šauktinių. Jie tarnaus Kęstučio mechanizuotajame pėstininkų batalione.

Plačiau >>
Kviečiame dalyvauti konkurse

Rugsėjo 16-22 d.  vyks Europos judumo savaitė. Kviečiame dalyvauti renginiuose.

Plačiau >>
Apšvietimas bus įrengtas dar šešiose miesto pėsčiųjų perėjose
Liepos 31 dieną įvyko konkursas dėl apšvietimo įrengimo šešiose miesto pėsčiųjų perėjose. Plačiau >>
Prie Balskų užtvankos įrengtas valčių nuleidimo takas

Liepos 30 dieną prie Balskų užtvankos atidarytas valčių nuleidimo takas.

Plačiau >>
Tauragės lopšelio-darželio ,,Žvaigždutė“ direktoriumi paskirtas Zigmas Mozuraitis

Liepos 31 dieną vykusiame Tauragės rajono savivaldybės tarybos posėdyje Tauragės lopšelio-darželio ,,Žvaigždutė“ direktoriumi penkerių metų laikotarpiui paskirtas Zigmas Mozuraitis.

Plačiau >>
Savivaldybės administracijoje savivaldybės gydytojos (vyr. specialistės) pareigas pradėjo eiti Rūta Stasytienė

Liepos 30 dieną Tauragės rajono savivaldybės administracijos savivaldybės gydytojos (vyr. specialistės) pareigas pradėjo eiti Rūta Stasytienė.

Plačiau >>
Kviečiame tapti „Baltijos kelias 30“ dalyviais

2019-aisiais švenčiame Baltijos tautų vienybės, laisvės ir atminties šventės 30-metį. Lygiai prieš 30 metų - 1989 m. rugpjūčio 23 d. - vyko Baltijos kelias, kai du milijonai lietuvių, latvių ir estų susikabino gyva grandine. Kviečiame Tauragės krašto gyventojus prisijungti ir dalyvauti ,,Baltijos kelyje 2019".

Plačiau >>
Skirtos lėšos Tauragės miesto ir rajono bendruomenių projektams įgyvendinti bendruomenėms

Tauragės rajono savivaldybės komisija paskirstė rajono biudžeto lėšas Tauragės kaimo ir miesto bendruomenėms. Lėšas bendruomenės panaudos projektams įgyvendinti, šventėms, renginiams organizuoti kitoms veikloms vykdyti. Viso paskirstyta 80 604 Eur.

Plačiau >>
Kviečiame į seminarą „Transporto priemonių importuotojams ir perdirbėjams“

Š. m. liepos 31 d.16-18 val. Tauragės rajono savivaldybėje ( Respublikos g. 2) demontuotojų asociacija rengia nemokamą seminarą "Transporto priemonių importuotojams ir perdirbėjams". Seminaro metu bus diskutuojama apie esamus, naujai įsigaliojusius reikalavimus transporto priemonių importuotojams, remontą ir techninę priežiūrą vykdančioms įmonėms, bei eksploatacijai netinkamų transporto priemonių perdirbėjams.

Plačiau >>
Paskirstytos Visuomeninių organizacijų rėmimo programos lėšos

Tauragės rajono savivaldybės visuomeninių organizacijų rėmimo programos konkurso projektų atrankos komisija paskirstė lėšas visuomeninėms organizacijoms. Lėšos skirtos socialinei, kultūrinei, sporto ir sveikatingumo, bendruomeninei bei kitai veiklai organizuoti. Viso paskirstyta 4500 Eur.

Plačiau >>
Tauragei skirta papildomai 750.000 Eur elektriniams autobusams įsigyti

Tauragės transporto parką iki 2020 metų pavasario papildys nauji elektriniai autobusai. LR susisiekimo ministro įsakymu Tauragei papildomai skyrus 750.000 Eur finansavimą, mūsų mieste važinės ne 3 (kaip buvo planuota), bet 5 elektriniai autobusai.

Plačiau >>
Asmenims su fizine (kompleksine) negalia, norintiems mokytis ar dirbti, bus teikiama asmeninio asistento paslauga

Tauragės rajono savivaldybės administracija, įgyvendindama projektą „Tauragės rajono savivaldybės bendruomeniniai šeimos namai“, kartu su projekto partneriu - Tauragės socialinių paslaugų centru, nuo 2019 m. rugsėjo 2 d. pradeda teikti naują asmeninio asistento paslaugą.

Plačiau >>
Gruodį Tauragės rajone pradėta pakartotinai naudoti atliekas

Tauragės regione tęsiama atliekų tvarkymo infrastruktūros plėtra. 2018 m. didžiųjų atliekų surinkimo aikštelėse pastatyti pastatai tinkamiems pakartotinai naudoti daiktams laikinai saugoti. Juose gyventojai galės palikti nebereikalingus, bet naudoti dar tinkamus daiktus.

Plačiau >>
Įgyvendinamas projektas „Tauragės miesto gatvių rekonstrukcija (Žemaitės, Smėlynų g. ir Smėlynų skg.)“

2017 m. liepos 5 d. pasirašyta projekto „Tauragės miesto gatvių rekonstrukcija (Žemaitės, Smėlynų g. ir Smėlynų skg.)“ finansavimo sutartis.

Plačiau >>
Visa aktuali informacija

 

MIESTAI PARTNERIAI